Korporátní dluhopisy

Na Dluhopisomatu.cz máte nejlepší podmínky pro tyto dluhopisy.

Upsané dluhopisy

C2H je finanční skupina, která vlastní známé módní značky jako je Pietro Filipi a Kara. Vizí je vytvořit silnou módní skupinu v Evropském měřítku.

Detail dluhopisu

Zavedená firma CFG Real Estate pomáhá klientům s výkupem nemovitostí zejména rezidenčního typu. Peníze od investorů chce použít k rozšíření svého nemovitostního portfolia.

Detail dluhopisu

RealKredit je rodinná společnost se zaměřením na automobilové odvětví, nemovitosti a mezinárodní obchod. Rozhodla se expandovat v oblasti automobilového průmyslu.

Detail dluhopisu

Saunia - UPSÁNO

Bonus při investici

Saunia se zabývá výstavbou a provozování saunových světů v obchodních centrech po celé České Republice. Během několika let na českém trhu získal koncept saunových světů v obchodních centrech značnou popularitu.

Detail dluhopisu

Společnost se zaměřuje na oblast nanotechnologie, které dokáží efektivně měnit technologické vlastnosti různých materiálů.

Detail dluhopisu

SUPER-ČTYŘKOLKY - UPSÁNO

Bonus při investici

Společnost patří k největším dodavatelům čtyřkolek v Čechách a na Slovensku. V současné době registrují rekordní růst zájmu o své zboží.

Detail dluhopisu

Rodinná společnost UH CAR spravuje firmy se zaměřením na automobilové odvětví již 19 let. Díky dlouholeté zkušenosti se zařadila mezi významné a spolehlivé prodejce osobních a užitkových vozidel v České republice.

Detail dluhopisu

Buďte mezi prvními, kdo se dozví o novém dluhopisu.

Zanechte nám svůj email a nezmeškáte jedinou příležitost