člen skupiny
PRO EMITENTY
Máte dotaz? Zavolejte nám
773 767 952
Po–Pá 9–18h

Představení společnosti SUPER-ČTYŘKOLKY

Společnost Super-čtyřkolky s.r.o. je jedním z největších dodavatelů čtyřkolek v Čechách a na Slovensku. Její dluhopisy jsou v současná době nabízeny s roční úrokovou mírou 9,11 %. Jedná se tedy o poměrně vysoký výnos. Super-čtyřkolky s.r.o. však mají jasnou vizi, jak chtějí svým závazkům v budoucnu dostát. 

Seznámení se společnosti

V první řadě je třeba zmínit, že Super-čtyřkolky s.r.o. pracují s průměrnou obchodní přirážkou 45-55 %. Další výhodou Super-čtyřkolek je skutečnost, že většina nákladů společnosti je fixních, což bude mít pozitivní dopad na zisk společnosti v případě, že se jí podaří peníze získané z emise dluhopisů investovat do rozšíření své činnosti. Díky tomu také společnost počítá s tím, že v budoucnu přejde na levnější bankovní financování. Současná emise tak může být velmi výhodnou a neopakovatelnou investicí.

https://www.youtube.com/watch?v=1xYGt8P5T9c

V roce 2018 dosáhla společnost obratu převyšujícího 20 milionů korun. V neposlední řadě je třeba také zmínit skutečnost, že prostředky investorů má společnost uložené v zásobách zboží. Poskytnuté investice jsou tak kryty právě těmito zásobami.  

Majetek společnosti

Společnost vlastní skladové zboží v hodnotě 19,5 milionů, vlastní halu v Terezíně v hodnotě 9 milionů. Splacení je také zajištěno ručitelským prohlášením jednatele a majitele společnosti. Obrat v letech 2016 i 2017 byl ročně větší než 17 mil. Kč.

“Čtyřkolky nejsou jen pro zábavu V dnešní době jsou čtyřkolky a UTV velmi oblíbené. Kromě sportu a zábavy umí plnohodnotně nahradit i speciální pracovní stroje. Pro jejich široké využití vyhledávají čtyřkolky i obce, hotely, správy lesů a parků, ZOO, zimní areály apod. Díky celoročnímu využití čtyřkolek a našemu širokému sortimentu u nás prodejní sezóna nikdy nekončí.” říká majitel společnosti pan Michalčík