Roční fixní výnos 8,5 % p.a.
Výplata výnosů půlroční
26 %
Další výplata výnosů 10.07.2019
Počet investorů40
Zainvestováno3 825 000

ARCER H&M 8,50/21

ARCER H&M se snaží oboustranně urychlit náborový proces a snížit počet kol výběrového řízení. Má promyšlený systém náboru, který zkvalitní a urychlí práci personalistům a HR manažerům napříč trhem práce.

Proč investovat do dluhopisu společnosti ARCER?

  • Stabilita: Majitel společnosti působí na trhu již více než 25 let a momentálně tvoří tým RECRA více než 10 skvělých osobností. Společnost má přes 60 mil. Kč tržeb, aktiva dosahují 43 mil. Kč a čistý zisk přes 3 mil. Kč. 
  • Zabezpečení: Nakoupené nemovitosti, které lze v případě propadu prodat. Společnost i majitel ručí celým svým majetkem. 

Investiční kalkulačka

Kolik chcete investovat?

- +
25 000 Kč

1 000 000 Kč

Na jak dlouho?

- +
1 rok

5 let

O společnosti

Detail dluhopisu

Emitent ARCER H&M s.r.o.
Název emise ARCER H&M 8,50/21
Datum emise 01.12.2018
Datum splatnosti 30.11.2021
Jmenovitá hodnota 1ks 25 000 Kč
Úroková sazba 8,5 % p.a.
Výplata úroku půlroční
Podoba dluhopisu Listinný cenný papír
Forma dluhopisu Cenný papír na řad
ISIN CZ0003520645
Celkový objem emise 15 000 000 Kč
Možnost předčasného odprodeje dluhopisu Ano, dluhopis můžete předčasně odprodat společnosti zpět
* Společné emisní podmínky jsou k dispozici v sídle emitenta

Často kladené otázky

Kdo je majitelem společnosti?
Pavol Hrmel v personalistice působí již více než 25 let a vždy říká, že lidské zdroje jsou jeho koníčkem. Působil na nejrůznějších pozicích napříč trhem práce; v oblasti potravinářství, strojírenství, chemickém průmyslu a naposledy v automotive branži. Díky těmto zkušenostem vznikla myšlenka jít vlastní cestou a začít budovat firmu, která poskytne svým zaměstnanců „něco navíc“. ARCER H&M s.r.o. působí na trhu práce již čtvrtým rokem a je velice vděčný za každého našeho obchodního partnera, se kterým se jeho společnost posouvá dál.
Jak jsou peníze investorů garantovány?
Nakoupené nemovitosti, které lze v případě propadu prodat (dojde k zhodnocení celé poskytnuté investice). Majitel společnosti je ryze český vlastník - fyzická osoba, ručení svým celým majetkem je samozřejmost.
Pro jaké účely společnost využije získané prostředky od investorů?
Na vlastní centrální kanceláře včetně školící místnosti, včetně skladovacích prostor a venkovních parkovacích stání pro 10 vozidel. Pořídit 2 až 3 starší nemovitosti, zrekonstruovat je, dodat tam naše pracovníky a know-how, provozovat je v rámci dodávky full-servis operativního leasingu zaměstnanců. Investovat do softwaru/aplikace + propagace, která umožní rychlejší práci s uchazeči/kandidáty o zaměstnání v rámci několik desítek minut, maximálně hodin.
Je možný předčasný odprodej dluhopisů?
Ano, dluhopisy můžete kdykoli během svého držení prodat zpět společnosti.

Aktuality

Březen + Duben 2019
Historicky nejvyšší měsíční tržba za měsíc Duben 2019! Již takto můžeme hovořit o měsíci dubnu, který přinesl řadu posunů pro splnění rozvoje firmy. Máme novou kancelář v Praze, kterou vybavujeme a očekáváme přísun nových klientů. Současně z nových kanceláří budeme rozvíjet ubytování našich zaměstnanců tak, abychom jim více byli nablízku, když potřebují pomoci. Rychle jsme se přiblížili hranici 200 aktivně pracujících zaměstnanců a dále nám přicházejí další objednávky na naše služby. Už jsme zaznamenali více než desítku kladných reakcí na připravovanou naši pracovní aplikaci, která pomůže najít práci nebo zaměstnance rychleji a snadněji. Ke konci měsíce května 2019 očekáváme již první odezvy ubytovaných lidí na nově poskytovaný komfort ubytování.
Únor 2019
Během měsíce února jsme využili příležitosti k růstu a držíme se heslem: „Nabírej, nabírej, nabírej!“ Doposud se nám podařilo nabrat 40 nových zaměstnanců pro naše klienty a stále nepřestáváme růst. Navíc, jsme úspěšně dotáhli náročná jednání s významným klientem v oblasti potravinářství a naše spolupráce startuje od března 2019! Je to skvělý začátek roku 2019. Jsme ohromeni a poctěni velkými výzvami, které máme před sebou a věříme, že s podstatnými novinkami přispěcháme v polovině března 2019, kdy očekáváme schválení tržeb pro tento rok majitelem společnosti. Reálným cílem je splnit tržby převyšující 80 miliónů Kč, ovšem s aktuálním navýšením počtu dodaných osob lze předpokládat roční obrat okolo hranice 100 miliónů Kč, což by bylo vůbec poprvé v historii firmy docílení tak vysokého obratu.
Leden 2019
Společnost se v lednu připravovala na akvizici nových zákazníků a revizi drahých dodavatelských smluv, které snižovaly ekonomický význam z předchozích let. Úspěšně jsme z prvních obdržených finančních prostředků zafinancovali první část etapy vývoje aplikace, pro zjednodušení a urychlení celého procesu náboru zaměstnanců. Tento vývoj je momentálně ve fázi prvopočátků a my již netrpělivě vyhlížíme první výstup z tohoto nového mechanismu celé aplikace. Věřím, že během prvního pololetí si již budeme moci vyzkoušet ostré testování nového mechanismu pro získání většího počtu uchazečů.
Prosinec 2018
Letošní rok 2018 byl v duchu stabilizace. Nejvíce ze všeho se nám podařilo stabilizovat tržby a snížit pravidelné výdaje společnosti. Nejvíce, kdo tyto změny pocítili, byli naši dlouhodobí klienti a zaměstnanci. Celkové tržby za rok 2018 jsou nižší o 8 miliónů korun, ovšem hrubý zisk společnosti vzrost o 15% oproti roku 2017. Tímto se v konečných ekonomických výsledcích projeví duch stabilizace. Podařilo se nám z vlastních zdrojů vrátit zpět více než 2 miliony korun našim dvěma mateřským bankám a být nezávislí. Pořídili jsme z letošních předpokladů 8 nových dodávkových vozidel pro transport zaměstnanců ke klientům, zefektivnili jsme vnitrofiremní procesy a postupy na to, abychom mohli začít spolupracovat s nadnárodními koncerny jako je společnost DHL. Naše kapacity již nyní jedou na maximum. V letošním prosinci se nám podařilo podepsat více Rámcových smluv s novými klienty, než ve srovnání s předešlým prosincem. Díky tomuto dílčímu úspěchu předpokládáme navýšení tržeb o více než 30% v roce 2019! A stále to není vše - celkový počet stabilních zaměstnanců se zvýšil na rovných 200 zaměstnanců a ve Vánoční sezóně (prosinec 2018 až únor 2019) dodáme další desítky brigádníků. V neposlední řadě chceme veškerý zisk proinvestovat zpět do rozvoje podniku v oblasti zefektivnění náborových aktivit a dále se více zaměřit na rozvoj pracovních penziónů. Již nyní máme v režimu počátečních vyjednávání osloveny 4 nemovitosti zapadající do naší koncepce ubytování. To jsou naše hlavní cíle pro rok 2019. Předpokládáme zvýšení tržeb o minimálně 50% a budeme atakovat hranici 100 miliónů korun!
Listopad
V rámci zkvalitňování našich služeb na klíč jsme převzali 8 nových vozidel Opel Vivaro pro přepravu našich zaměstnanců. Cílem těchto vozidel je zajištění maximální bezpečnosti při přepravě našich zaměstnanců ke klientům, zvýšení komfortu při přepravě zaměstnanců a snížení celkových provozních nákladů. Díky této investici jsme zaznamenali mnoho kladných referencí z řad našich zaměstnanců i šoférů, kteří s těmito vozidly jezdí. Zákazníci si začínají všímat nových vozidel, díky kterým přepravíme více zaměstnanců na pracoviště a mají zájem o další služby. Můžeme říci, že děláme naše zaměstnance šťastnějšími a do práce jezdí rádi. V rámci služeb chystáme novinky na další měsíc při vytíženosti firem před Vánoci - emergency servis.

Tým

Michal Hrmel

Jednatel

Dynamický člověk, který buduje společné projekty “od píky”. Takto by se dalo stručně říci o Michalovi, že jde cílevědomě za svým. Na začátku kariéry stál za úspěšným rozjezdem soukromých železničních dopravců, kde se naučil pracovat s projekty “na zelené louce”. Nyní rozjíždí úspěšné tažení v oboru lidských zdrojů v ČR.

Ing. Lucie Machejová

Branch Manager

Progresivní žena, která kontroluje všechny administrativní kroky. Svou profesní dráhu nastartovala v různých nadnárodních korporacích od obyčejného “žoldáka” až po manažerské pozice. Nyní se věnuje v naší firmě kompletní správě lidských zdrojů, kde svá rozhodnutí provádí rychle a kvalitně.

Dominik Majcher

Country Manager

Náš provozní člověk tvořící celou realizaci projektů. Dominik se propracoval od základní operátorské pozice až do vysoké manažerské funkce napříč ČR. Jeho úkolem je zajistit kompletní dodávku služby a zaručit se nad její kvalitní realizací.

Výsledky hospodaření (Justice.cz, Ministerstvo spravedlnosti ČR )

Klíčové finanční ukazatele v Kč 2015 2016 2017
Majetek společnosti 1 582 000 6 129 000 43 412 000
Obrat společnosti 4 235 000 30 138 000 59 885 000
Zisk společnosti před zdaněním -59 000 440 000 3 339 000
Kontrola společnosti
1 Zveřejněný VZZ a rozvaha Ano
2 Neúčast v insolvenčním řízení Ano
3 Více než 3 roky na trhu Ano

Fotogalerie emitenta

Šipka dolů

Objednávka dluhopisu ARCER H&M 8,50/21

Seznam dluhopisů

Na Dluhopisomatu.cz máte nejlepší podmínky pro tyto dluhopisy.

A jaké jsou zkušenosti klientů Dluhopisomatu?

Odezva, přístup a profesionalita na nejvyšší úrovní. Perfektní spolupráce. Jsem velmi spokojena.

Renata Žůrková
44 let, podnikatelka, Praha

Zatím spokojená jsem. Jsem ráda, že jsou nabídky dluhopisů předem ohodnoceny vašimi experty, což mám pocit, že snižuje riziko a oceňuji, že veškerá komunikace probíhá okamžitě a srozumitelně.

Irena Piloušková
26 let, OSVČ, Praha

Postup byl velmi rychlý a vše se vyřešilo dálkově přes Internet. Pomoc při výběru a profesionalita v přístupu.

Vladimír Kubaník
67 let, investor, Zlín

Na portálu mi zodpověděli všechny mé otázky. Všechno funguje tak jak bylo řečeno.

Obrázek muže
Tomáš Kovář
71 let, důchodce, Ostrava

Vše proběhlo v pořádku. Nemám co vytknout.

Pan Žila
podnikatel, Deblín

Jsem spokojená, vše vysvětleno, bezpracné, bez hlídání kurzů a je to přijemný.

Blanka Osten
Seniorka, Karlovy Vary

Mám dluhopis Comfort Money a je super. Posílají penízky vždy na dané datum.

Anna Culková
Seniorka, Brumlov

Spokojený nadmíru. Naprosto jsem to nečekal, napsal jsem i pochvalný email s tím, že jsem velmi spokojený. Děkuji.

Jiří Otčenášek
pracující, Praha

Komunikace byla výborná, během 2 dnů to bylo vyřízené.

Tomáš Vacek
podnikatel, Pelhřimov

vše proběhlo, jsme spokojeni.

Jana Teplá
pracující, Praha

Všechno supr, nemám žádný problém.

Tomáš Adamička
student a pracujicí, Praha

Jsem spokojený, přišly mi úroky a objednal jsem si několik dluhopisů.

Josef Krauskopf
podnikatel, Trhové Sviny

Chtěla jsem investici, o kterou se nemusím starat. Tým Dluhopisomatu mi pomohl.

Portrét ženy
Lucie Paterová
69 let, důchodkyně, Pardubice

Spokojený jsem, vstříčná a rychlá komunikace.

Štěpán Krajča
podnikatel, Zlín

Dluhopisy mi připadají jako dobrá investiční volba. Plánuji investovat v blízké budoucnosti zase.

Portrét muže
Jindřich Hermann
65 let, důchodce, Ústí nad Labem

Jsem velmi spokojený. Beží všechno tak, jak jsme se dohodli.

Pavel Svidenský
Podnikatel, Třeboň

Vše běží v pořádku. Mám bezpečný produkt o který se nemusím starat. Uvažuji o navýšení investice.

Jiří Zelenka
Podnikatel, Příbram

Vyznat se mezi finančními produkty v ČR vyžaduje odbornou péči. Na Vašem portálu jsem ji našla.

Portrét ženy
Kateřina Tolová
29 let, manažerka, Praha

Servis, rychlost, a jednoduchost. Vše je v pořádku a jsem spokojena s dluhopisem.

Jaroslava Vokáčová
Podnikatelka, Praha