Tým Dluhopisomatu je pro Vás k dispozici online.

Roční fixní výnos 6.5 % p.a.
Výplata výnosů čtvrtletně
Další výplata výnosů 30.09.2020
Počet investorů--
Zainvestováno2 550 000 Kč

Prezentace emitenta

DLUHOPISY CEE Real Estate IX/2024

Akciová společnost CEE Real Estate působí v oblasti realitního trhu, a to výhradně na území České republiky. Majetek společnosti je tvořen širokým portfoliem komerčních a rezidenčních nemovitostí, které rozšiřuje, a tím neustále zvyšuje hodnotu společnosti.

 

O SPOLEČNOSTI

  • Společnost disponuje aktivy převyšující hodnotu 80 000 000 Kč
  • Nemovitosti jsou zhodnocovány a efektivně využívány pro pravidelný výnos z pronájmu nebo provozu
  • Za účelem ošetření právních rizik společnost spolupracuje s advokátní kanceláří. 

 

PROČ SI KOUPIT DLUHOPIS CEE REAL ESTATE?

  • Pravidelný fixní výnos
  • Nulový vstupní poplatek
  • Elektronická forma sjednání objednávky včetně uzavření kontraktu 
  • Investice je zajištěna nemovitostmi 
  • Emisní prospekt schválený Českou národní bankou

Investiční kalkulačka

Kolik chcete investovat?

- +
50 000 Kč

1 000 000 Kč

Prostřednictvím telefonu se s Vámi emitent spojí a poskytne Vám více informací.

Na e-mail Vám bude následně emitentem zaslán objednávkový formulář.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů *

Detail dluhopisu

Emitent CEE Real Estate s.r.o.
Název emise DLUHOPISY CEE Real Estate IX/2024
Datum emise 01.10.2019
Datum splatnosti 30.09.2024
Jmenovitá hodnota 1ks 50 000 Kč
Úroková sazba 6.5 % p.a.
Výplata úroku čtvrtletně
Podoba dluhopisu Listinný cenný papír
Forma dluhopisu Cenný papír na řad
ISIN CZ0003523094
Minimální investice 100 000 Kč

Často kladené otázky

Aktuality

Dokončeno 15/06/2020

Q1 2020

Projekt Beseda Liběchov aktuálně dokončuje 1. etapu rekonstrukce bytů a chystá se na zahájení 2. plánované etapy. V plánu je i celková revitalizace vnějšího okolí domu. V červnu byly v druhé dceřiné společnosti zahájeny první dílčí prodeje rozsáhlého souboru zemědělské půdy a lesů a polností a lesů ve středočeském kraji. Společnost se účastnila i několika dražeb a nakoupila bytovou jednotku v Praze a jednu prodala.

Dokončeno

Dokončeno Q2 2019 (duben, květen, červen)

Společnost CEE Real Estate mimo jiné rozšířila své portfolio ve druhém kvartálu roku 2019 o atraktivní stavební pozemek v okrese Praha-západ. V minulém kvartálu se uskutečnila akvizice rozlehlého objektu liběchovské Besedy. V rámci tohoto projektu byly zahájeny kroky k rekonstrukci objektu a také postoupila jednání s potencionálními nájemníky komerčních prostor. Mnoha změn se dočkal i provoz v Horském hotelu Jelenovská. Hotel konstantně vykazuje nárůst v obsazenosti v porovnání se stejnými obdobími v předchozích letech napříč celým rokem.

Dokončeno

Q1 2019 (leden, únor, březen)

V uplynulém čtvrtletí jsme v CEERE zobchodovali 6 nemovitostí v hodnotě přibližně 15 mil Kč. Zbytek portfolia držíme dlouhodobě pronajaté nebo hledáme vhodné kupce. Za zmínku stojí koupě výnosové nemovitosti v Liběchově – Beseda Liběchov, kde aktuálně probíhá převod do naši dceřiné společnosti. Nemovitost, která disponuje komerční částí (bar, restaurace, sál) a 7 bytovými jednotkami, budeme rekonstruovat a dlouhodobě pronajímat. Další významnou událostí uplynulého čtvrtletí bylo opětovné schválení dluhopisového prospektu ze strany ČNB. Jedná se o další potvrzení transparentnosti a růstových cílů naší společnosti.

Dokončeno

Q4 2018 (říjen, listopad, prosinec)

Situace, ve které se trh v posledních třech měsících roku 2018 nacházel, znamenala velmi zajímavou příležitost. Společnost CEE Real Estate aktivním prodejem nemovitostí ve svém portfoliu využívala rekordně vysokých cen, které se na trhu stále vyskytovaly. To ovšem neznamená, že bychom dále nehledali zajímavé příležitosti k nákupu. Novinkou byla účast v několika dražbách nemovitostí, kde jsme identifikovali velmi atraktivní podmínky k nákupům podhodnocených nemovitostí a úspěšně jsme také vydražili první nemovitost. Mimo to jsme také zvýšili naši aktivitu v oblasti akvizice pohledávek.

Pokud se podíváme na ukazatele trhu, tak si nemůžeme nepovšimnout vzrůstající pesimistické nálady, která se odrazila v propadech akciových indexů a dalších nefixních aktiv. Z tohoto pohledu získávají dluhopisy se svým pevným výnosem na přitažlivosti.

Dokončeno

Q3 2018 (červenec, srpen, září)

Ve třetím čtvrtletí naše společnost úspěšně pokračovala v modernizaci námi vlastněného hotelu na Moravě. V současnosti je také znovu ve hře akvizice průmyslového areálu v Moravskoslezském kraji. V ideální variantě by k ní mělo dojít v posledním čtvrtletí tohoto roku. Velkým krokem vpřed bylo zalistování našich dluhopisů na celorepublikovém dluhopisovém tržišti Dluhopisomat.cz a tímto nabídnutí našich dluhopisů široké veřejnosti. Z makroekonomického hlediska vykazuje ekonomika jako celek stále velmi robustní růst. S tím jde ruku v ruce také pokračující růst cen nemovitostí, i když v této oblasti je již očekáváno zpomalení. Za 3. čtvrtletí také ČNB hned dvakrát přistoupila ke zvýšení REPO sazby až na 1,5 %, což poptávku po úvěrech a nepřímo také nemovitostech dále ochladí.

Dokončeno

Q2 2018 (duben, květen, červen)

V druhém kvartálu jednáme o několika potenciálních obchodech, které si vyžadují zvláštní právní péči. Právě toto jsou příležitosti na trhu, které nám umožňují generovat zajímavý zisk za přijímané riziko. Nemovitostní trh nevykazuje známky zpomalení i přes mírné zvýšení referenční úrokové sazby Českou národní bankou o 0,25% na úroveň 1 %. Tato úroková sazba je z historického hlediska velmi nízká a nepředstavuje reálnou hrozbu pro nemovitostní trh. Obecně česká i německá ekonomika, která má na tu českou významný vliv, pokračují v dobrém tempu růstu.

Dokončeno

Q1 2018 (leden, únor, březen)

V uplynulém kvartálu jsme úspěšně realizovali prodej několika držených nemovitostí a do několika nových jsme vstoupili nebo aktivně jednáme o koupi. Ve druhém kvartále jsme měli dokončit koupi průmyslového areálu v Moravskoslezském kraji, nicméně majitelé se na poslední chvíli rozhodli s prodejem počkat do podzimu. Trh nemovitostí vykazuje nejlepší kondici od poslední krize. Ceny nepřestávají růst a výnosy průběžné klesají. I přes tento stav musíme zaklepat, že se nám dobře daří identifikovat mnoho investičních příležitostí s potřebou rychlého prodeje nebo právními vadami, které nám následně umožňují realizovat slušnou ziskovost i v konzervativním aktivu, jako jsou nemovitosti.

Tým

Výsledky hospodaření (Justice.cz, Ministerstvo spravedlnosti ČR')

Klíčové finanční ukazatele v Kč 2017 2018 2019
Aktiva 51 990 000 81 850 000 63 636 000
Obrat 4 614 000 7 268 000 40 072 000
Provozní zisk 326 000 1 033 000 2 178 000

Fotogalerie emitenta