CEE Real Estate

CEE Real Estate VI/2023

Česká firma CEE Real Estate pomáhá klientům rychlým výkupem nemovitostí či řešením komplikovaných finančních situací a exekucí. Společnost chce rozšířit portfolio svých nemovitostí.

PROČ SI KOUPIT DLUHOPIS CEE REAL ESTATE?

  • Možnost předčasného odprodeje dluhopisů
  • Investice zajištěna nemovitostmi
  • Možnost využití podzástavního práva, kde budete vlastnit nemovitost ve výši Vašeho vloženého kapitálu, kterou můžete odprodat

Bonus při investici

Při investici nad 150 000 Kč je pro Vás připraven dvoudenní pobyt pro 2 osoby v překrásné malebné krajině Bílých Karpat v prostředí horského hotelu Jelenovská Valašské Klobouky.

Investiční kalkulačka

Kolik chcete investovat?

- +
50 000 Kč

10 000 000 Kč

Na jak dlouho?

- +
2 roky

25 let

Celkový výnos

Podrobné informace o emisi

Emitent CEE Real Estate
Název emise CEE Real Estate VI/2023
Datum emise 15.09.2018
Datum splatnosti 30.06.2023
Jmenovitá hodnota 1ks 50 000 Kč
Úroková sazba 6,5 % p.a.
Výplata úroku čtvrtletně
Podoba dluhopisu Listinný cenný papír
Forma dluhopisu Cenný papír na řad
Celkový objem emise 25 000 000 Kč
Možnost předčasného odprodeje dluhopisu Ano, dluhopis můžete předčasně odprodat společnosti zpět

Často kladené otázky

V čem je společnost výjimečná?
Investiční strategie CEE Real Estate staví na specifické selekci nakupovaných nemovitostí s výrazným diskontem, který umožňuje realizovat dlouhodobý zisk. Jedná se především o nemovitosti s právní vadou, kde majitel preferuje okamžitý prodej i za nižší cenu.
Jak se společnost vyvíjí za posledních 6 měsíců?
V uplynulém kvartálu jsme úspěšně realizovali prodej několika držených nemovitostí a do několika nových jsme vstoupili nebo aktivně jednáme o koupi. Ve druhém kvartálu jsme měli dokončit koupi průmyslového areálu v Moravskoslezském kraji, nicméně majitelé se na poslední chvíli rozhodli s prodejem počkat do podzimu. Trh nemovitostí vykazuje nejlepší kondici od poslední krize. Ceny nepřestávají růst a výnosy průběžné klesají. I přes tento stav musíme zaklepat, že se nám dobře daří identifikovat mnoho investičních příležitostí s potřebou rychlého prodeje nebo právními vadami, které nám následně umožňují realizovat slušnou ziskovost i v konzervativním aktivu, jako jsou nemovitosti.
Proč je firma založená v roce 2017?
Společnost CEE Real Estate a.s. byla nově založena na začátku roku 2017 z toho důvodu, aby mohla získat prospekt schválený Českou národní bankou. Na požádání společnost může zaslat účetní závěrky z roku 2017. Poslední aktivity společnosti jsou uvedeny níže na této stránce ve fotogalerii.
Je možný předčasný odprodej dluhopisů?
Ano, předčasný odprodej je možný kdykoli během doby držení dluhopisů. Je zpoplatněn výší jednoho ročního výnosu, tedy 6,5 %. Příklad: Při držení dluhopisu po dobu 3 let bude výnos před zdaněním 19,5 % p.a. Pokud budete chtít dluhopis po době 3 let odprodat, započte se poplatek za dřívější odprodej a Váš výsledný výnos za tříleté období držení dluhopisů bude před zdaněním 13 % p.a.

Aktuality

Q3 2018 (červenec, srpen, září)
Ve třetím čtvrtletí naše společnost úspěšně pokračovala v modernizaci námi vlastněného hotelu na Moravě. V současnosti je také znovu ve hře akvizice průmyslového areálu v Moravskoslezském kraji. V ideální variantě by k ní mělo dojít v posledním čtvrtletí tohoto roku. Velkým krokem vpřed bylo zalistování našich dluhopisů na celorepublikovém dluhopisovém tržišti Dluhopisomat.cz a tímto nabídnutí našich dluhopisů široké veřejnosti. Z makroekonomického hlediska vykazuje ekonomika jako celek stále velmi robustní růst. S tím jde ruku v ruce také pokračující růst cen nemovitostí, i když v této oblasti je již očekáváno zpomalení. Za 3. čtvrtletí také ČNB hned dvakrát přistoupila ke zvýšení REPO sazby až na 1,5 %, což poptávku po úvěrech a nepřímo také nemovitostech dále ochladí.
Q2 2018 (duben, květen, červen)
V druhém kvartálu jednáme o několika potenciálních obchodech, které si vyžadují zvláštní právní péči. Právě toto jsou příležitosti na trhu, které nám umožňují generovat zajímavý zisk za přijímané riziko. Nemovitostní trh nevykazuje známky zpomalení i přes mírné zvýšení referenční úrokové sazby Českou národní bankou o 0,25% na úroveň 1 %. Tato úroková sazba je z historického hlediska velmi nízká a nepředstavuje reálnou hrozbu pro nemovitostní trh. Obecně česká i německá ekonomika, která má na tu českou významný vliv, pokračují v dobrém tempu růstu.
Q1 2018 (leden, únor, březen)
V uplynulém kvartálu jsme úspěšně realizovali prodej několika držených nemovitostí a do několika nových jsme vstoupili nebo aktivně jednáme o koupi. Ve druhém kvartále jsme měli dokončit koupi průmyslového areálu v Moravskoslezském kraji, nicméně majitelé se na poslední chvíli rozhodli s prodejem počkat do podzimu. Trh nemovitostí vykazuje nejlepší kondici od poslední krize. Ceny nepřestávají růst a výnosy průběžné klesají. I přes tento stav musíme zaklepat, že se nám dobře daří identifikovat mnoho investičních příležitostí s potřebou rychlého prodeje nebo právními vadami, které nám následně umožňují realizovat slušnou ziskovost i v konzervativním aktivu, jako jsou nemovitosti.

Náš tým

Martin Cimala

Statutární ředitel

Je zde mnoho nemovitostí s právní vadou nebo takových, kde majitel preferuje okamžitý prodej. Právě tam je prostor nalézt výrazné slevy oproti tržním cenám, které jsou dosažitelné obvyklým prodejním procesem.

Ing. Tomáš Wiesner

Obchodní ředitel

Tomáš se na realitním trhu pohybuje již 8. rokem. Své první realitní nápady pochytil na studijním pobytu Hong Kongu. Po návratu v roce 2009 vznikl nápad k budoucímu založení společnosti CEE Real Estate, která se aktivně angažuje na trhu vykupováním nemovitostí s právními vadami.

Bc. Adam Kubina, MBA

Finanční ředitel

Adam vystudoval diplomatickou školu v Taipei, Čína a v Praze, kde dokončil studia zaměřená na mezinárodní obchod a diplomacii. Z karierního hlediska je stratégem a spoluzakladatelem společnosti Dluhopisomat.cz a manažerem pro styk s významnými klienty v prvním středoevropském privátním Kryptofondu. Aktivně se angažuje a přednáší na téma mezinárodní obchod a diplomacie převážně v Taipei, Bruselu, Moskvě nebo Londýně.

Fotogalerie emitenta

Šipka dolů

Objednávka dluhopisu CEE Real Estate VI/2023

Seznam dluhopisů

Na Dluhopisomatu.cz máte nejlepší podmínky pro tyto dluhopisy.

Úrok 5 % p.a.
Minimální investice 250 000 Kč
Výplata úroků ročně

Rybka Building je firma s dlouhodobou tradicí. Finance od investorů budou použita na koupi nemovitostí, pozemků a stavebních materiálů, které slouží k výstavbě developerských projektů.

Saunia

Bonus při investici
Získejte 1% částky dluhopisu na svou věrnostní kartu každý rok.
Úrok 6,25 % p.a.
Minimální investice 10 000 Kč
Výplata úroků čtvrtletně

Saunia buduje pro své klienty saunové světy v obchodních centrech po celé České republice. Vybrané finanční prostředky využije k rozšíření své sítě v ČR a v zahraničí.

Úrok 7,7 % p.a.
Minimální investice 25 000 Kč
Výplata úroků půlroční

Společnost SUPER-ČTYŘKOLKY je jedním z největších dodavatelů čtyřkolek pro Čechy a Slovensko. Získané prostředky použije na nákup zboží, aby uspokojila neustále rostoucí poptávku.

A jaké jsou zkušenosti klientů Dluhopisomatu?

Odezva, přístup a profesionalita na nejvyšší úrovní. Perfektní spolupráce. Jsem velmi spokojena.

Silueta člověka
Renata Žůrková
44 let, podnikatelka, Praha

Na portálu mi zodpověděli všechny mé otázky. Všechno funguje tak jak bylo řečeno.

Obrázek muže
Tomáš Kovář
71 let, důchodce, Ostrava

Postup byl velmi rychlý a vše se vyřešilo dálkově přes Internet. Pomoc při výběru a profesionalita v přístupu.

Silueta člověka
Vladimír Kubaník
67 let, investor, Zlín

Chtěla jsem investici, o kterou se nemusím starat. Tým Dluhopisomatu mi pomohl.

Portrét ženy
Lucie Paterová
69 let, důchodkyně, Pardubice

Jsem velmi spokojený. Beží všechno tak, jak jsme se dohodli.

Silueta člověka
Pavel Svidenský
Podnikatel, Třeboň

Dluhopisy mi připadají jako dobrá investiční volba. Plánuji investovat v blízké budoucnosti zase.

Portrét muže
Jindřich Hermann
65 let, důchodce, Ústí nad Labem

Vše běží v pořádku. Mám bezpečný produkt o který se nemusím starat. Uvažuji o navýšení investice.

Silueta člověka
Jiří Zelenka
Podnikatel, Příbram

Vyznat se mezi finančními produkty v ČR vyžaduje odbornou péči. Na Vašem portálu jsem ji našla.

Portrét ženy
Kateřina Tolová
29 let, manažerka, Praha

Servis, rychlost, a jednoduchost. Vše je v pořádku a jsem spokojena s dluhopisem.

Silueta člověka
Jaroslava Vokáčová
Podnikatelka, Praha