Tento dluhopis již není aktuální. Vyberte si z aktuální nabídky dluhopisů
Úrok 6,0 % p.a.
Minimální investice 100 000 Kč
Výplata úroků čtvrtletně

CFG Real Estate VI/2022

Společnost CFG Real Estate, s.r.o. se soustředí na výkup nemovitostí zejména rezidenčního typu a jejich následný prodej či pronájem. Díky tomu, že se aktivně a dlouhodobě pohybují na realitním trhu a jsou schopni identifikovat takové nemovitosti, které nabízejí zajímavý výnos.

Nyní s akčním bonusem!

Při využití akčního bonusu ve výši 2 % z jmenovité hodnoty, bude reálný výnos vložených prostředků vyšší než 6,5 % ročně. Společnost CFG Real Estate s.r.o. se rozhodla v období od 10.5.2018 do 31.8.2018 poskytnout slevu ve výši 2 % z nominální kupní ceny dluhopisů s ročním výnosem 6 %.

Tento dluhopis již není aktuální. Vyberte si z aktuální nabídky dluhopisů

Podrobné informace o emisi

Emitent CFG Real Estate s.r.o.
Název emise CFG Real Estate VI/2022
Datum emise 01.07.2017
Datum splatnosti 30.06.2022
Jmenovitá hodnota 1ks 50 000 Kč
Úroková sazba 6,0 % p.a.
Výplata úroku čtvrtletně
Podoba dluhopisu Listinný cenný papír
Forma dluhopisu Cenný papír na řad
Celkový objem emise 25 000 000 Kč

Často kladené otázky

Co je klíčem našeho úspěchu?
Klíčem úspěchu na realitním trhu je pohotový a precizní právní servis. Společnost CFG Real Estate úzce spolupracuje s Advokátní kanceláří AK Vinohradská, jež je schopna společnosti poskytnout individuální přístup a prémiové služby.
Do jakých nemovitosti investujete?
Aktuálně drží společnost CFG Real Estate byty v lukrativních lokalitách, rodinné domy a rekreační objekty. V budoucnu do portfolia zařadíme i komerční objekty.
Jak dlouho jste na trhu?
Jsme již 6 rokem na trhu. Zkušenosti a praxe na realitním trhu nám dává širší obzory a schopnost vidět příležitosti tam, kde je jiní nevidí.
Je možný předčasný odprodej dluhopisů?
Ano, předčasný odprodej je možný kdykoliv během doby držení dluhopisů. Je zpoplatněn výší jednoho ročního výnosu, tedy 6 %. Příklad: Při držení dluhopisu po dobu 3 let bude výnos před zdaněním 18 %. Pokud budete chtít dluhopis po době 3 let odprodat, započte se poplatek za dřívější odprodej a Váš výsledný výnos za tříleté období držení dluhopisů bude před zdaněním 12 %.

Aktuality

Náš tým

Fotogalerie emitenta

Máte zájem investovat do dluhopisů?

Vyberte si z naší aktuální nabídky!

Nabídka dluhopisů