Roční fixní výnos 6,5 % p.a.
Výplata výnosů čtvrtletně
30 %
Další výplata výnosů 16.07.2019
Počet investorů50
Zainvestováno7 450 000

Dluhopis Comfort IX/2023

Společnost působí na trhu od počátku roku 2012. Prostředky z dluhopisů se použijí primárně na nákupy nemovitostí. Účel využití prostředků slouží pro výkupy diskontovaných nemovitostí resp. nemovitostí s právními vadami.

PROČ SI KOUPIT DLUHOPIS COMFORT?

  • Stabilita: celkově 200 milionů pod správou, 7 let na trhu, 50 stálých zaměstnanců, čistý zisk více než 40 mil. Kč.
  • Bezpečnost: peníze jsou zajištěné v nemovitostech v hodnotě více než 110 mil. Kč.

Investiční kalkulačka

Kolik chcete investovat?

- +
50 000 Kč

1 000 000 Kč

Na jak dlouho?

- +
1 rok

5 let

Detail dluhopisu

Emitent COMFORT FINANCE GROUP CFG
Název emise Dluhopis Comfort IX/2023
Datum emise 01.10.2018
Datum splatnosti 30.09.2023
Jmenovitá hodnota 1ks 50 000 Kč
Úroková sazba 6,5 % p.a.
Výplata úroku čtvrtletně
Podoba dluhopisu Listinný cenný papír
Forma dluhopisu Cenný papír na řad
Celkový objem emise 25 000 000 Kč
Možnost předčasného odprodeje dluhopisu Ano, dluhopis můžete předčasně odprodat společnosti zpět
* Společné emisní podmínky jsou k dispozici v sídle emitenta

Často kladené otázky

Kdo stojí za firmou?
JUDr. Ing. Andrej Štaňko, Ph.D. vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a Vysokou školu ekonomickou v Praze. V průběhu let působil v mezinárodní právní kanceláři. Na počátku roku 2015 se stal zakládajícím členem advokátní kanceláře AK Vinohradská a věnuje se rozvoji investiční skupiny Comfort Finance Group CFG.

Ing. Petr Cimala vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze. V průběhu let aktivně investoval na světových akciových trzích a věnoval se rozvoji podnikalteských projektů. Je jedním ze zakladatelů Klubu investorů a podílel se na vzniku fondu kvalifikovaných investorů Charles Bridge Global Macro Fund. Aktuálně se plně věnuje rozvoji investiční skupiny Comfort Finance Group CFG.
Může se změnit výnos v průběhu času?
Nemůže. Výnos je odvozen od dluhopisu, který si kupujete. Stabilně je vám vyplácen jednou za 3 měsíce na váš bankovní účet.
Je možný předčasný odprodej dluhopisů?
Ano, předčasný odprodej je možný kdykoliv během doby držení dluhopisů za podmínek, které jsou uvedeny v emisních podmínkách.
Proč společnost má sídlo na Kypru?
Společnost má sice sídlo v Kyperské republice, avšak v České republice má umístěn odštěpný závod zapsaný v obchodním rejstříku, prostřednictvím kterého vykonává v České republice svou činnost. Díky k tomu můžete se svými požadavky či námitkami kontaktovat přímo společnost v České republice. Kyperská republika bývá jako sídlo často volena v souvislosti s daňovou optimalizací a současně pro svůj stabilní právní systém. Dalším důvodem jsou značné výhody plynoucí z jejího členství v Evropské unii. Jednou z těchto výhod je možnost přímé a zjednodušené vymahatelnosti případných nároků vůči společnosti, které je zaručeno právě právem Evropské unie.
Jakou mám jistotu návratu investice?
Mluví za nás naše historie. Jsme už více než 7 let na trhu, jsme zisková společnost a neustále rosteme. Navíc veškeré investice jdou do nemovitostí a půjček - to znamená, že peníze máte jištění i v případě, že by firma zkrachovala. To znamená, že máte peníze zajištěné i v případě, že by firma zkrachovala.
V čem se lišíme od konkurence?
V roce 217 dosáhl růst finanční skupiny 100 mil. Kč. Navíc v investičním přístupu a zejména ke vztahu k podstupovanému riziku jsme velice konzervativní. Vybíráme takové investice, kde je požadováno zajištění reálnými aktivy, zejména nemovitostmi, a dlouhodobě udržitelný výnos.

Aktuality

Q1 2019 (leden, únor, březen)
První čtvrtletí roku 2019 uteklo závratnou rychlostí. Velice si vážíme všech našich investorů. V prvním čtvrtletí jsme si dali za cíl se Vám více přiblížit. Nachystali jsme nové webové stránky a kvalitnější představení naší investiční skupiny CFG. Pro prezentaci společnosti klikněte zde.

V prvním čtvrtletí jsme napříč společnostmi posilovali týmy. Nejvýraznější posilou je paní Ing. Věra Koubová, bývalá dlouholetá členka představenstva ČMSS (Českomoravská stavební spořitelna). V CFG má na zodpovědnost strategický rozvoj, HR a IT projekty.
Q4 2018 (říjen, listopad, prosinec)
V posledním čtvrtletí roku 2018 zažívala společnost Comfort Money úspěšné období. Z dlouhodobého hlediska byly poskytnuty nadprůměrné objemy úvěrů. V makroekonomickém kontextu získávají dluhopisy s pevným výnosem na atraktivitě. Jedním z důvodů je rostoucí nejistota na světových trzích, které zažily v poslední době několik korekcí. V tomto ohledu znamená pevný výnos jistotu, která u jiných aktiv není. Inflace se pohybuje lehce nad 2% cílovou hranicí ČNB, což představuje riziko ztráty části úspor pro ty, kteří se před inflací nechrání.
Q3 2018 (červenec, srpen, září)
Ve třetím kvartálu jsme se v Comfort Money i celé skupině CFG soustředili na vylepšení interních procesů. Dokončili jsme napojení na bankovní i nebankovní registry BRKI a NRKI. Registry pomohou zpřesnit a lépe zautomatizovat prověřování úvěruschopnosti klientů. Automatizace byla u nás velkým tématem. Průběžně jsme rozšiřovali naše IT oddělení. V oblasti nemovitostí CFG Real Estate přehodnocujeme strategii směrem k větším nemovitostním celkům a čekáme na vhodnou příležitost. Poslední novinkou bylo spuštění dluhopisového tržiště dluhopisomat.cz.
Q2 2018 (duben, květen, červen)
Ve druhém kvartálu roku 2018 pokračoval rychlý růst investiční skupiny CFG vlivem poskytnutých úvěrů Comfort Money i vykoupených nemovitostí CFG Real Estate. Ve druhém kvartálu jsme navýšili aktiva pod správou o 17 000 000 Kč.
Q1 2018 (leden, únor, březen)
V prvním kvartálu roku 2018 pokračoval rychlý růst investiční skupiny CFG vlivem poskytnutých úvěrů Comfort Money i vykoupených nemovitostí CFG Real Estate. V roce 2018 plánujeme navýšit aktiva pod správou na 300 mil. Kč.

Tým

Ing. Petr Cimala

člen vedení Comfort Finance Group CFG

Petr vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze. V průběhu let aktivně investoval na světových akciových trzích a věnoval se rozvoji podnikalteských projektů. Je jedním ze zakladatelů Klubu investorů a podílel se na vzniku fondu kvalifikovaných investorů Charles Bridge Global Macro Fund. Aktuálně se plně věnuje rozvoji investiční skupiny Comfort Finance Group CFG.

JUDr. Ing. Andrej Štaňko, Ph.D.

člen vedení Comfort Finance Group CFG

Andrej vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a Vysokou školu ekonomickou v Praze. V průběhu let působil v mezinárodní právní kanceláři. Na počátku roku 2015 se stal zakládajícím členem advokátní kanceláře AK Vinohradská a věnuje se rozvoji investiční skupiny Comfort Finance Group CFG.

Výsledky hospodaření (Justice.cz, Ministerstvo spravedlnosti ČR )

Klíčové finanční ukazatele v Kč
Majetek společnosti
Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /web/htdocs2/dluhopisomatcz/home/www/wp-content/themes/dluhopisomat/single-dluhopisy.php on line 346

Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /web/htdocs2/dluhopisomatcz/home/www/wp-content/themes/dluhopisomat/single-dluhopisy.php on line 347
Obrat společnosti
Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /web/htdocs2/dluhopisomatcz/home/www/wp-content/themes/dluhopisomat/single-dluhopisy.php on line 352

Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /web/htdocs2/dluhopisomatcz/home/www/wp-content/themes/dluhopisomat/single-dluhopisy.php on line 353
Zisk společnosti před zdaněním
Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /web/htdocs2/dluhopisomatcz/home/www/wp-content/themes/dluhopisomat/single-dluhopisy.php on line 358

Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /web/htdocs2/dluhopisomatcz/home/www/wp-content/themes/dluhopisomat/single-dluhopisy.php on line 359
Šipka dolů

Objednávka dluhopisu Dluhopis Comfort IX/2023

Seznam dluhopisů

Na Dluhopisomatu.cz máte nejlepší podmínky pro tyto dluhopisy.

A jaké jsou zkušenosti klientů Dluhopisomatu?

Odezva, přístup a profesionalita na nejvyšší úrovní. Perfektní spolupráce. Jsem velmi spokojena.

Renata Žůrková
44 let, podnikatelka, Praha

Zatím spokojená jsem. Jsem ráda, že jsou nabídky dluhopisů předem ohodnoceny vašimi experty, což mám pocit, že snižuje riziko a oceňuji, že veškerá komunikace probíhá okamžitě a srozumitelně.

Irena Piloušková
26 let, OSVČ, Praha

Postup byl velmi rychlý a vše se vyřešilo dálkově přes Internet. Pomoc při výběru a profesionalita v přístupu.

Vladimír Kubaník
67 let, investor, Zlín

Na portálu mi zodpověděli všechny mé otázky. Všechno funguje tak jak bylo řečeno.

Obrázek muže
Tomáš Kovář
71 let, důchodce, Ostrava

Vše proběhlo v pořádku. Nemám co vytknout.

Pan Žila
podnikatel, Deblín

Jsem spokojená, vše vysvětleno, bezpracné, bez hlídání kurzů a je to přijemný.

Blanka Osten
Seniorka, Karlovy Vary

Mám dluhopis Comfort Money a je super. Posílají penízky vždy na dané datum.

Anna Culková
Seniorka, Brumlov

Spokojený nadmíru. Naprosto jsem to nečekal, napsal jsem i pochvalný email s tím, že jsem velmi spokojený. Děkuji.

Jiří Otčenášek
pracující, Praha

Komunikace byla výborná, během 2 dnů to bylo vyřízené.

Tomáš Vacek
podnikatel, Pelhřimov

vše proběhlo, jsme spokojeni.

Jana Teplá
pracující, Praha

Všechno supr, nemám žádný problém.

Tomáš Adamička
student a pracujicí, Praha

Jsem spokojený, přišly mi úroky a objednal jsem si několik dluhopisů.

Josef Krauskopf
podnikatel, Trhové Sviny

Chtěla jsem investici, o kterou se nemusím starat. Tým Dluhopisomatu mi pomohl.

Portrét ženy
Lucie Paterová
69 let, důchodkyně, Pardubice

Spokojený jsem, vstříčná a rychlá komunikace.

Štěpán Krajča
podnikatel, Zlín

Dluhopisy mi připadají jako dobrá investiční volba. Plánuji investovat v blízké budoucnosti zase.

Portrét muže
Jindřich Hermann
65 let, důchodce, Ústí nad Labem

Jsem velmi spokojený. Beží všechno tak, jak jsme se dohodli.

Pavel Svidenský
Podnikatel, Třeboň

Vše běží v pořádku. Mám bezpečný produkt o který se nemusím starat. Uvažuji o navýšení investice.

Jiří Zelenka
Podnikatel, Příbram

Vyznat se mezi finančními produkty v ČR vyžaduje odbornou péči. Na Vašem portálu jsem ji našla.

Portrét ženy
Kateřina Tolová
29 let, manažerka, Praha

Servis, rychlost, a jednoduchost. Vše je v pořádku a jsem spokojena s dluhopisem.

Jaroslava Vokáčová
Podnikatelka, Praha