Nová investiční příležitost FAETON s. r. o. - zhodnocení 8,2 % ! Prohlédněte si prezentaci zde, ať Vám tato příležitost neuteče.

Empire Production s.r.o.

Developerské skupina Empire Production Real Estate se zaměřuje na rezidenční nemovitosti v nejvyhledávanějších lokalitách Prahy.

Empire Production s.r.o.

Developerské skupina Empire Production Real Estate se zaměřuje na rezidenční nemovitosti v nejvyhledávanějších lokalitách Prahy.

ROČNÍ ÚROK
?
Znamená, jakým úrokem budou úročeny vklady investorů. Úrok = výnos pro investora (vždy p.a.).
10,5 %
MINIMÁLNÍ INVESTICE
?
Znamená, v jakém minimálním objemu si může investor koupit dluhopisy emitenta/společnosti.
10 000 Kč
SPLATNOST
?
Znamená, za jakou dobu jsou splatné dluhopisy, a tudíž za jakou dobu vyplatí emitent/společnost investorovi na účet zpět jeho investici/vklad.
2.7 let
ZAINVESTOVÁNO  18 %
?
Znamená, jaký objem dluhopisů emitent/společnost již úspěšně prodala (vyjádřeno v % z celkového objemu emise).
počet investorů: 24
1 840 000 Kč
10 000 000 Kč
Poskytneme Vám detailní informace

Zavoláme vám, vysvětlíme proces pořízení dluhopisu a předáme kontakt emitentovi

10000 Kč
10000 Kč
ODESLÁNO

Vaše nezávazná poptávka byla přijata.

Buďte prosím na telefonu, do 10 minut Vám zavolá zástupce Dluhopisomatu a propojí Vás s emitentem.

ROZUMÍM

Krytí dluhopisů je následující:

PROČ KOUPIT TENTO DLUHOPIS

5 důvodů pro koupi tohoto dluhopisu:

 • Atraktivní výnos 10,5 % s pravidelnou měsíční výplatou.
 • Získané finanční prostředky budou určeny k nákupu a rekonstrukci nemovitostí čímž se ještě zvýší hodnota zajištění emise.
 • Dluhopisy jsou zajištěny ručitelským prohlášením jednatele společnosti.
 • Za závazky společnosti vyplývající z emise dluhopisů ručí společnost celým svým majetkem dle zákona.
 • Společnost se v rámci emise zavázala k dodržování finančních kovenantů, které zvyšují bezpečnost investovaných prostředků.

Na co chce společnost peníze využít?

Společnost plánuje díky získanému kapitálu masivní expanzi v oblasti svých developerských aktivit v prémiových lokalitách Prahy. 

Záruky investorů:

Emitent se rozhodl zvýšit atraktivitu své emise poskytnutím následujícího zajištění.

 • Dluhopisy jsou zajištěny ručitelským prohlášením jednatele společnosti.
 • V případě prodlení nebo úpadku společnosti jsou práva investorů hájena Agentem pro zajištění.
 • K zajištění emise byl sepsán notářský zápis se svolením k přímé vykonatelnosti.
 • Developerská skupina Empire Production Real Estate vlastní řadu nemovitostí.
 • V rámci emisních podmínek se společnost zavázala k dodržování finančních kovenantů.
 • V případě jakéhokoliv sporu či potřeby konzultace je investorům Dluhopisomatu k dispozici specializovaná právní kancelář.
 • Koupi dluhopisů je možné spojit s osobní prohlídkou prostor společnosti a se seznámením s managementem.

Vzorový příklad investice:

 • Koupíte si například 10 dluhopisů o celkové hodnotě 100 000 Kč a s celkovou splatností 3 roky.
 • Každý měsíc Vám na běžný účet automaticky přijde 875 Kč (před zdaněním 15 %).
 • Po 1 roce máte možnost zdarma požádat o předčasné splacení dluhopisů.
 • Pakliže nepožádáte o předčasné splacení dluhopisů, po 3 letech Vám emitent automaticky vyplatí zpět Vašich zainvestovaných 100 000 Kč.
 • Celkově realizujete zisk za 3 roky 31 500 Kč (před zdaněním 15 %).
 • Spočítejte si do detailu, kolik byste mohli vydělat investicí do tohoto dluhopisu v přiložené kalkulačce.
O SPOLEČNOSTI

Čím se společnost zabývá? 

Společnost Empire Production Invest s.r.o. je součástí české, developerské skupiny Empire Production Real Estate, která se zaměřuje na rezidenční nemovitosti v nejvyhledávanějších lokalitách Prahy. V případě bytového developmentu se jedná především o Vinohrady, Žižkov a Vršovice. Rodinné domy a pozemky pak v přilehlých částech Prahy jako je například Dubeč, Běchovice nebo Slivenec.

Skupina vznikla v roce 2013 a dodává na rezidenční trh bytové jednotky a rodinné domy ve vysokých standardech za použití nejlepších materiálů a vybavení, kdy se kromě developmentu věnuje také kompletní rekonstrukční činnosti. Běžný standard společnosti představuje:

 • důraz na zachování původních špaletových oken (zatěsnění, trojskla)
 • etážové vytápění, radiátory/podlahové vytápění ovládané skrze chytrou domácnost
 • původní/dubové parkety, italská dlažba
 • sanita Hansgrohe a Villeroy&Boch s termostatickými bateriemi a vestavěnými perlátory
 • kuchyňské linky na míru většinou s žulovou pracovní deskou, spotřebiče Siemens/Bosch, kuchyňské baterie s vestavěnými filtry pitné vody a zásobníky pro okamžitě vroucí vodu

Na rekonstrukcích se podílí tým dlouholetých obchodních partnerů od architektů, až po zkušenou stavební společnost, jenž je dlouholetou součástí realizovaných projektů. Díky tomuje společnost schopna projekty řídit efektivně z hlediska časového a šetřit náklady, protože realizace projektu je po mnoha letech zkušeností s partnery koordinována s vysokou přidanou hodnotou.

V posledních pěti letech skupina prodala nemovitosti za více než 170 mil. korun. V současnosti má v nemovitostních aktivech přes 160 mil. korun, což mnohonásobně převyšuje hodnotu emise. Hlavní konkurenční výhodou je vysoký standard, exkluzivní lokalita nemovitostí a dlouholeté zkušenosti Skupiny v oboru.

Majitel společnosti

Simon Schut  je zakladatelem EP Estates – developerské společnosti s českým kapitálem. Stavíme moderní domy s duší, které jsou inspirovány moderními trendy a funkčním designem s ohledem na požadavky moderního bydlení. Zabýváme se také solitérními projekty a nabízíme prodej zrekonstruovaných bytů v historických domech v centru Prahy.

Simon Schut je také zakladatelem marketingové agentury Empire Production s.r.o. která pomáhá vytvářet a rozvíjet příběh značky pro své klienty. Poskytuje profesionální služby ve všech aspektech marketingové komunikace: public relations, audio/video produkce pro TV a sociální média, mediální plánování, event management, sociální média, grafický design.

VÝSLEDKY HOSPODAŘENÍ

Výsledky hospodaření

V roce 2022 společnost Empire Production, mateřská společnost firmy Empire Production invest s.r.o, vydávající tuto emisi, podruhé za sebou dosáhla navýšení aktiv. Přičemž v porovnání s rokem 2020 tato firma vzrostla o 88 %. Toho bylo dosaženo nákupem nemovitého majetku.

Společnost sice navýšila i své zadlužení, kdy poměr vlastních ku cizím zdrojům klesl z 46 % na 30 %, avšak současně bylo dosaženo vyššího obratu, marže i výsledku hospodaření. Obrat vzrostl o více než 20 mil. Kč z 12,1 na 32,4 mil. Kč, tržby společnosti pak z 12,1 na 31,5 mil. Kč.

EBITDA vzrostla meziročně více než šestinásobně z 765 tis. na 4,816 mil. Kč a dokonce překonala i stav roku 2020. Obchodní marže dosáhla rekordní výše 15,26 %.

Společnost celkově hospodařila s kladným výsledkem ve výši 2,668 mil. Kč (před zdaněním), což představuje historicky nejlepší výsledek a meziročně více než šestinásobný nárůst.

Celkově lze říct, že společnost Empire Production vykázala za rok 2022 nejlepší hospodářské výsledky a obdržela nejlepší skóre 3.2 v ratingovém pásmu A.

Klíčové finanční ukazatele v tis. Kč2019202020212022P1-2023
Aktiva51 64530 00345 38956 63355 165
Tržby2 81044 83512 14931 56119 674
Výsledek hospodaření2862 4845033 7921 462

Informace o společnosti z Justice.cz k zobrazení ZDE.

Finanční výkazy

Ostatní dokumenty

AKTUALITY

Co je ve společnosti nového? 

 • 23. 8. 2028 – v rámci skupiny Empire Production Real Estate, byla dokončena fúze mezi dvěmi společnostmi GIURIS s.r.o. a Bohemia Residences s.r.o. (která se stala nástupnickou společností). V rámci této společnosti je připravován projekt na půdní vestavbu v rámci které vznikne cca 400m2 nové užitné plochy (z toho 300m2 rezidence a 100m2 nebytový prostor). Projektová dokumentace je již podána na stavebním úřadu a stavební povolení se očekává na konci 4Q 2023/1Q 2024. Prodejní hodnota celé nemovitosti po stavebním dokončení je odhadována na cca 185mil. CZK
 • 16. 8. 2023 – dokončují se přípravné práce na zahájení kompletní rekonstrukce rodinného domu na Slivenci (ulice Tyrkysova), tato nemovitost je ve vlastnictví společnosti Empire Prague Project V, s.r.o. a v současné době je plně financovaná z vlastních zdrojů skupiny. Zahájení prodeje nemovitosti je předpokládáno v 3Q 2024.
 • 7. 8. 2023 – v ulici Tolstého ve Vršovicích již finišuje rekonstrukce bytové jednotky, dokončení rekonstrukce je očekáváno v září, oproti plánu tak prodej jednotky nastane pravděpodobně dříve než bylo původně avizováno na přelomu 3 a 4Q 2023. Úspěšně také dále probíhá rekonstrukce jednotky v ulici Finská (také ve Vršovicích) (projekty realizované na Empire Production s.r.o.)
 • 13. 7. 2023 – Společnost realizuje akvizici dvou bytových jednotek ve Vršovicích, a to konkrétně v ulici „Tolstého“ a ulici „Finská“. Hodnota obou bytových jednotek v součtu dosahuje úrovně 12,5 mil. Kč. Byla zahájena rekonstrukce s důrazem na vysoké standardy. Zahájení prodeje zrekonstruovaných jednotek je plánováno na 4. kvartál roku 2023.
 • 1. 7. 2023 – Společnost oznamuje úspěšný podpis smlouvy o smlouvě budoucí kupní ve věci prodeje projektu rekonstrukce řadových domů s vydaným stavebním povolením na Slivenci. Samotný prodej by měl být finálně realizován do konce měsíce října 2023.