Emituji dluhopisy

O nic se nestaráte

Dluhopisomat je jedním z nejkvalitnějších portálů v České republice, který poskytuje podporu při emisích dluhopisů. Našim klientům na jednom místě kromě inzerce a marketingu dokážeme zajistit i správu prezentace či automatizační procesy poskytovatele CFG Tech s databází s intuitivním spravováním a propojení s CRM systémem.

Marketing

Zveřejnění na nejkvalitnějším portálu dluhopisomat.cz přináší vaší společnosti velký obchodní potenciál. Získáte branding, zviditelnění, pozitivní PR a hlavně nové zákazníky, kteří si kromě vašich dluhopisů mohou zakoupit i přímo vaše produkty.

Důkladné prověření a servis

Na trhu působíme již 6. rokem a díky tomu máme bohaté zkušenosti s asistencí při emisích dluhopisů a marketingem, včetně dluhopisů s prospekty schválenými Českou národní bankou. Za všech okolností dbáme na preciznost a rychlost. Každá emise je před umístěním na portálu dluhopisomat.cz důkladně prověřena a vyhodnocena našimi analytiky tak, aby přijímané dluhopisy byly zejména vydány v souladu s právními předpisy ČR.

Spokojení emitenti

BUFFLER s.r.o. (Superčtyřkolky s.r.o.)

Při úpisu naší emise jsme vyzkoušeli více portálů, takže máme porovnání. A Dluhopisomat byl jednoznačně nejlepší po všech stránkách. V případě potřeby se na něj znovu rádi obrátíme. Již od příprav emise jsem věděl, že nechci být vázán pouze na jeden portál s dluhopisy a ukázalo se to jako dobré rozhodnutí. Spolupráce s Dluhopisomatem byla totiž navázána až jako poslední. Dluhopisomat naší společnosti poskytl profesionální služby spojené s úpisem emise na vysoké úrovni. Zejména musím vyzdvihnout přístup a práci pana Kubiny. Dluhopisomat pečlivě vybírá vhodné emise dluhopisů a emitenty na svůj portál. A také velmi zodpovědně přistupuje k potenciálním investorům. Jako jednatel společnosti jsem se zúčastnil mnoha osobních jednání s investory ať již v Praze v prostorech poskytnutých Dluhopisomatem nebo přímo u nás v Terezíně.

Chci emitovat dluhopisy