COVID-19 INFO: Jedeme dál 100% bezkontaktně! Dluhopisy nakoupíte bezpečně online.
člen skupiny
PRO EMITENTY
Máte dotaz? Zavolejte nám
773 767 952
Po–Pá 9–18h

KARIÉRA

Hledáme posily
pro zlepšení Dluhopisomatu

Dluhopisomat je nyní ve skvělé formě a svými výsledky míří do první ligy.
Proto hledáme schopné kolegy, které baví posouvat věci vpřed
a chtějí s námi zjednodušovat život českým investorům.

Brand Specialista/Manager
Sršíte nápady, máte přehled
a dokážete strategicky přemýslet?
ZJISTIT VÍCE
Key Account Manager
Jste zodpovědný
a zvládnete řídit rostoucí projekt?
Specialista komunikace
Umíte se snadno domluvit
a nebo napsat šťavnatý text?

PROČ PRACOVAT S NÁMI?

Stabilita
Stojí za námi úspěšná a fungující společnost CFG. Na trhu jsme více než 9 let a máme aktiva 220 mil Kč.
Fajn tým
V naší kancelaři s jedinečným výhledem na Prahu vládne přátelská atmosféra. Sdílíme své úspěchy a vzájemně se podporujeme. Rozvíjíme se.
Růst
Jsme FinTech. Vytváříme nové výzvy, inovujeme a vzděláváme se s cílem usnadnit investování.

OCENÍME NADŠENCE, KTEŘÍ…

Jsou jako doma
ve světě investic či zajištěných úvěrů.
Hledají způsoby
které usnadní klientům zhodnotit finance nebo pomůžou jejich finanční situaci.
Mají ambice
pro osobní růst, získávání nových zkušeností a chtějí se těšit z viditelných výsledků své práce.

VOLNÉ POZICE

Brand Specialista / Manager
Plný úvazek

Aktuálně hledáme posilu do našeho marketingového týmu – kolegu či kolegyni, která se ráda chopí nových projektů, přispěje zajímavými nápady, podpoří celý tým zapojením se do již rozjetých činností a projektů a pomůže je dovést k úspěšnému dokončení.

Co bude Váše náplň práce?
  • spoluvytváření brand strategie skupiny CFG a přidělených projektů/produktů
  • ve spolupráci s manažerem marketingu příprava konceptu online komunikace a následné realizace, vč. návrhu webových stránek (tj. návrh struktury a textace webu, v ideálním případě rovněž tvorba obsahu jak pro web, tak další komunikační kanály)
  • řízení svěřených projektů – od návrhu konceptu, harmonogramu, definování klíčových kroků a nástrojů nutných k realizaci, přes komunikaci s marketingovým ředitelem, grafikem či copywriterem až po úspěšné dokončení
  • podpora marketingového manažera na klíčových projektech skupiny
  • spolupráce s grafikem, specialistou správy sociálních sítí