24. 5. 2023, 3 minuty čtení

Beseda Liběchov zajištěná nemovitostí ze 120 %

Chcete své peníze zhodnotit, ale upřednostňujete bezpečnější investici? Nově se na našem portálu objevila emise Besedy Liběchov, s.r.o., která je zajištěná ze 120 % nemovitostí. 

Mimo to nabízí pohyblivý roční výnos 11,2 %, který se bude měnit v závislosti na úrokových sazbách finančních trhů – PRIBOR 3M + k němu dostanete 4 %. Tento výnos tedy může stoupat, ale i klesat. Vynahradí to však zajištění nemovitostí převyšující hodnotu emise.

Náš ekonom a analytik Vladimír Pikora uvádí, že „na rozdíl od banky u dluhopisů sice není pojištění vkladů, riziko nesplacení se dá ale i tak ošetřit. Mezi nejlepší pojistku podle mě patří to, když je dluhopis zajištěn nemovitostí, která přesahuje hodnotu dluhopisu. Člověk tak má vysoký výnos a zároveň zde nejsou velká rizika, že by o peníze přišel.“

Představujeme Besedu Liběchov – historie od roku 1901

Společnost Beseda Liběchov, s.r.o. je fungující a zaběhnutou společností, která provozuje Besedu Liběchov ve stejnojmenné obci založenou už v roce 1901. V objektu se nachází  komerční prostory (restaurace, sál a bar), ateliér a 8 rezidenčních bytů. Byty a ateliér jsou pronajímány. Objekt se těší památkové ochraně a nachází se v samém centru obce Liběchov v dojezdové vzdálenosti od Štětí či Mělníku.

Beseda Liběchov, s.r.o. dokázala navýšit aktiva od roku 2019 do roku 2022 na 300 % a tržby ve stejném období narostly na 900 % hodnot roku 2019. To poukazuje na pozitivní vývoj společnosti a na velmi dobrý potenciál do budoucna. Oprava a rozvoj budovy se negativně projevuje na výsledku hospodaření.  Společnost je součástí realitní skupiny CFG Real Estate, která patří do úspěšného holdingu CFG a.s.

Peníze investorů budou použity na refinancování stávajících zdrojů společnosti. Část prostředků pak bude použita na rekonstrukci objektu. 

Seznámit se s dluhopisy společnosti Beseda Liběchov, s.r.o. >>>

Proč společnost Beseda Liběchov podpořit?

  1. 120% zajištění emise nemovitostí – bezpečnější investice. Dále zajištění notářským zápisem a agentem pro zajištění.
  2. Dluhopis, který si můžete v případě zájmu prodloužit – možnost dlouhodobé investiceAktuální splatnost 4,8 let.
  3. Zázemí silného realitního holdingu s aktivy více než 55 mil. Veškeré realizované investice jsou vždy zajištěné nemovitostí.
  4. Atraktivní pohyblivý roční výnos 11,2 %, který se bude v čase měnit. Vychází ze sazby PRIBOR 3M + 4 %. 
  5. Kdykoliv máte možnost předčasně odprodat společnosti svůj dluhový certifikát (za poplatek).
  6. Min. investice 50 000 Kč. 

Zaujala vás tato emise? Prostudujte si všechny informace v detailu karty emitenta. 
Jedná se o reklamní sdělení emitenta.

Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte novinky z ekonomiky a investiční tipy. 

Přihlaste se k odběru
newsletteru a získejte ebook

Po přihlášení získáte ZDARMA ebook „Co čekat od roku 2024”. V. Pikora vám představí predikce a přehled hlavních událostí z ekonomiky.