17. 4. 2024, 2 minuty čtení

Emise zajištěná ze 100 % nemovitostmi

Jsme Středoevropská realitní s.r.o., člen investiční skupiny CFG, která už přes 10 let investuje do nemovitostních aktiv. V současné době vlastníme zemědělskou usedlost s většími pozemky v obci Mokrá Lhota nedaleko Benešova. Naším cílem je zbourat staré budovy na pozemku, rozdělit je na 5 parcel a na každé z nich postavit nový dům s možností rozšíření o zahradu.

Investorům se tak nabízí příležitost podílet se na tomto projektu s pohyblivým výnosem 8,6 % ročně. Tento výnos je platný do 30.9.2024 a následně bude upraven podle pravidel v emisním podmínkách, tedy ve výši úrokové sazby 3M PRIBOR + 3 % z jmenovité hodnoty dluhopisu ročně. Minimálně však 6,5 %. 

Zajištění emise

Emise je zajištěná pozemky v celé své výši. Jedná se o zástavní právo k nemovitostem zapsané do katastru nemovitostí ve prospěch agenta pro zajištění, který toto zajištění pro investory vykonává.  Kompletní znění emisních podmínek najdete v detailu karty emitenta. 

Ručitelský závazek na sebe přebírá společnost CFG Real Estate s.r.o., která v minulosti úspěšně realizovala nákup, revitalizaci, prodej pozemků a nemovitostí. Min. investice od 50 000 Kč. Splatnost emise je 31.3.2029.

Seznámit se s dluhopisy Středoevropská realitní >>

Jedná se o reklamní sdělení emitenta.