16. 3. 2023, 2 minuty čtení

Dluhopisomat ŽENÁM – pomáháme ženám myslet i na sebe

Ženy spoří dětem, nakupují dětem a všechno dělají především pro rodinu. Sebe upozaďují. Dluhopisomat pomáhá ženám pravidelně investovat, a tím myslet i na sebe – na svůj důchod, na svoje finanční bezpečí a jistotu.

Už více než 40 % žen projevilo zájem o investování do zpravidla zajištěných dluhopisů na Dluhopisomatu. Jsou to ženy, které myslí i na sebe! Pravidelně si ukládají určitou částku peněz, aby následně svoje naspořené peníze mohly investovat do sebe. Nespoléhají jen na své partnery, ale staví si svojí finanční sílu. Chtějí mít něco v záloze, a to nejen kdyby došlo na nejhorší. Případně chtějí peníze použít na svůj vlastní projekt až nastane ta pravá chvíle.

Příkladem může být osmapadesátiletá Jana, která se už nějakou dobu zajímá o investování a finance. Mimo penzijka začala využívat i další investiční nástroje. Vytvořila si portfolio v rámci, kterého efektivně rozděluje svoje peníze na více hromádek takovým způsobem, aby nesázela pouze na jednu kartu. Naučila se efektivně diverzifikovat!

Jednou z jejích hromádek je i portfolio s firemními dluhopisy. Každý rok investuje jednorázově 50 000 Kč do vybraného dluhopisu. Za 4 roky už proinvestovala celkem 200 000 Kč. Při průměrném výnosu 10 % ročně si vytvořila měsíčně pasivní příjem okolo 1 000 Kč. Každý rok jí skončí jedna investice. Vždy má tak k dispozici částku 50 000 Kč. Tu může znovu investovat nebo ji použít na cokoliv jiného. Třeba na svůj osobní projekt.

Mluvíme-li o projektech, při investici do firemních dluhopisů na Dluhopisomatu podporuje Jana české prověřené firmy, které svými příběhy uchvátily už více než 1 000 investorů. Přidáte se k nim i Vy?

O Dluhopisomatu:

Dluhopisomat je uživateli nejlépe hodnocený dluhopisový portál v ČR. Poskytuje inzertní služby emitentům vydávajícím dluhopisy a informuje o bezpečnějších emisích investory. Dluhopisomat je součástí investiční skupiny CFG, která na českém finančním trhu funguje přes 10 let.