Bezpečnější výběr

45 kritérii projde pouze 1 ze 17 dluhopisů.

Každého emitenta přísně prověřujeme a naším hustým sítem projde jen jedna ze sedmnácti společností. Sledujeme 45 podrobných kritérií a zveřejňujeme nabídky firem, které jsou schopné dostát svým závazkům vůči investorům. Chceme, aby byly vaše úspory v bezpečí, a proto nás zajímá nejen velikost firmy a jejího kapitálu, ale také pověst a důvěryhodnost majitelů a účel emise, tzn. na co konkrétně budou vaše peníze použity. Tuto detektivní práci a nutnou administrativu vyřídíme za vás a vy už si tak můžete vybrat jen konkrétní projekt, který je vašemu investičnímu záměru nejbližší.

Číst více

Bezpečnější zajištění

nemovitostmi a dalším hmotným majetkem firmy.

I u toho nejspolehlivějšího emitenta s těmi nejčistšími úmysly může dojít k naplnění špatného scénáře, a proto je nutné investory chránit. Aby bylo pro vás investování ještě bezpečnější, upřednostňujeme zajištěné dluhopisy pozemky či jiným movitým a nemovitým majetkem. Jednou z forem zajištění je například zástavní právo k nemovitosti, které se používá zejména u menších společností s kratší historií a slouží jako pojistka pro případ, že by emitent nemohl dostát svým závazkům vůči investorům. Dalším zajištěním může být např. tzv. ručitelské prohlášení, zásoby společnosti či jiný obchodní podíl, například akcie.

Číst více

Kvalitní právní ověření

dokumentů partnerskou advokátní kanceláří.

Patříme do skupiny CFG, která je jedničkou na trhu v zajištěných investičních a úvěrových produktech. Poskytujeme kvalitní servis investorům, emitentům, klientům a partnerům. Dluhopisy, které zveřejňujeme nabízejí nadprůměrný roční výnos a rozumné zajištění. Spolupracujeme s partnerskou advokátní kanceláří AK Vinohradská, která dohlíží na právní aspekty a důkladné ověření všech emisních dokumentů. Právě díky tomu, že je pro nás bezpečnost vašich investic na prvním místě, jsme nejlépe hodnocený inzertní portál s firemními dluhopisy v České republice. Nám můžete důvěřovat.

Číst více