Nová investiční příležitost FAETON s. r. o. - zhodnocení 8,2 % ! Prohlédněte si prezentaci zde, ať Vám tato příležitost neuteče.

Beseda Liběchov s.r.o.

Beseda Liběchov s.r.o. provozuje budovu kombinující komerční prostory s rezidenčními jednotkami k bydlení.

Beseda Liběchov s.r.o.

Beseda Liběchov s.r.o. provozuje budovu kombinující komerční prostory s rezidenčními jednotkami k bydlení.

ROČNÍ ÚROK
?
Znamená, jakým úrokem budou úročeny vklady investorů. Úrok = výnos pro investora (vždy p.a.).
11,13 %
MINIMÁLNÍ INVESTICE
?
Znamená, v jakém minimálním objemu si může investor koupit dluhopisy emitenta/společnosti.
50 000 Kč
SPLATNOST
?
Znamená, za jakou dobu jsou splatné dluhopisy, a tudíž za jakou dobu vyplatí emitent/společnost investorovi na účet zpět jeho investici/vklad.
4.5 let
ZAINVESTOVÁNO  37 %
?
Znamená, jaký objem dluhopisů emitent/společnost již úspěšně prodala (vyjádřeno v % z celkového objemu emise).
počet investorů: 55
8 150 000 Kč
22 000 000 Kč
Poskytneme Vám detailní informace

Zavoláme vám, vysvětlíme proces pořízení dluhopisu a předáme kontakt emitentovi

50000 Kč
50000 Kč
ODESLÁNO

Vaše nezávazná poptávka byla přijata.

Buďte prosím na telefonu, do 10 minut Vám zavolá zástupce Dluhopisomatu a propojí Vás s emitentem.

ROZUMÍM

Krytí dluhopisů je následující:

PROČ KOUPIT TENTO DLUHOPIS

5 důvodů pro koupi tohoto dluhového certifikátu:

 • Atraktivní pohyblivý výnos 11,13 % který může ještě růst*.
 • Perpetuitní dluhový certifikát, který si můžete v případě zájmu prodloužit i po datu splatnosti.
 • Fungujicí společnost a zázemí silného realitního holdingu s aktivy více než 55 mil.
 • Hodnota emise je z více jak 120 % zajištěna zástavním právem k nemovitosti.
 • Veškeré realizované investice jsou vždy zajištěné nemovitostí.

* Výnos dluhového certifikátu vychází z výše sazby PRIBOR 3M, která je vyhlášena k prvnímu pracovnímu dnu daného výnosového období. Výše této sazby je následně navýšena o marži 4 %. Příklad: k 3. 7. 2023 byla hodnota sazby 7,13 %. Po navýšení o 4 % činí aktuální zhodnocení dluhového certifikátu 11,13 %.

Na co chce společnost peníze využít? 

 • Prostředky z emise budou použity na refinancování stávajících zdrojů společnosti.
 • Část prostředků bude použita na další rekonstrukci objektu Beseda Liběchov, čímž se zvýší jeho hodnota a zároveň i hodnota zajištění emise.

Záruky investorů:

Emitent se rozhodl zvýšit atraktivitu své emise zřízením zajištění přesahujícím hodnotu celé své emise dluhových certifikátů.

 • Dluhové certifikáty jsou zajištěny zástavním právem zřízeným emitentem ve prospěch agenta pro zajištění k nemovitostem emitenta, a to konkrétně k multifunkčnímu objektu Beseda Liběchov.
 • V případě prodlení nebo úpadku společnosti jsou práva investorů hájena Agentem pro zajištění.
 • Veškeré transakce, které společnost provádí, jsou vždy zajištěny nemovitostí.
 • V případě jakéhokoliv sporu či potřeby konzultace je investorům Dluhopisomatu k dispozici specializovaná právní kancelář.
 • Koupi dluhových certifikátů je možné spojit s osobní prohlídkou prostor společnosti a se seznámením s managementem.

Vzorový příklad investice:

 • Koupíte si například 2 dluhové certifikáty o celkové hodnotě 100 000 Kč a s celkovou splatností 5 roky.
 • Každé 3 měsíce Vám na běžný účet automaticky přijde 2 800 Kč (před zdaněním 15 %).
 • Kdykoliv máte možnost předčasně odprodat společnosti svůj dluhový certifikát (emitent může účtovat poplatek za předčasné ukončení).
 • Pakliže nevyužijete možnosti předčasného odprodeje, po 5 letech můžete požádat o vyplacení Vámi zainvestovaných 100 000 Kč zpět bez poplatku, případně můžete investici prodloužit o další rok, a to dokonce opakovaně.
 • Celkově realizujete zisk za 5 let 56 000 Kč (před zdaněním 15 %).
 • Spočítejte si do detailu, kolik byste mohli vydělat investicí do tohoto dluhového certifikátu v přiložené kalkulačce.
O SPOLEČNOSTI

Čím se společnost zabývá?

Beseda Liběchov s. r. o. je zaběhnutou a fungující společností, která byla založena již v roce 2019. Tato společnost provozuje budovu kombinující komerční prostory s rezidenčními jednotkami k bydlení. Zcela konkrétně se jedná o skladovací prostory (26,4 m2), restaurační zařízení (196 m2), bar (82 m2) a sál (136 m2). Objekt se nachází v samém centru obce Liběchov v dojezdové vzdálenosti od Štětí či Mělníku. V této obci s více než 1 100 obyvateli a pěkným zámkem se Beseda Liběchov těší značné oblibě, a to mimo jiné také díky dlouhé historii tohoto místa, která sahá již do roku 1901, kdy zde byla restaurace Beseda založena. Díky tomu se celý objekt těší památkové ochraně. Součástí areálu je také 8 bytových jednotek a 1 ateliér o celkové rozloze 443 m2, které společnost pronajímá. Díky tomu má společnost zajištěn stabilní příjem. V posledních letech probíhala celková rekonstrukce bytových prostor, která ještě více zvedla hodnotu celého objektu.  Celková hodnota tohoto komplexu je odhadována na 26 mil. Kč.

Sídlo společnosti: Ondříčkova 2166/14, Vinohrady (Praha 3), 130 00 Praha
IČ: 07944110

Finanční zázemí a stabilitu získává Beseda Liběchov s. r. o. také díky tomu, že je součástí realitní skupiny CFG Real Estate, který je součástí úspěšného holdingu CFG a.s. Tento holding se specializuje na výkup nemovitostí, investuje do nemovitostních a fintech projektů. Převážně se vykupují rezidenční nemovitosti, a to byty a rodinné domy do hodnoty 10 mil. Kč.

Velká část vykoupených nemovitostí se však nadále drží a pronajímá, čímž se vytváří vlastní portfolio investičních nemovitostí. To je tvořeno z těch nejlukrativnějších nemovitostí, které jsou jak z hlediska stavu, tak z hlediska lokality vhodné k držbě a následnému bezproblémovému pronájmu. Aktuální hodnota aktiv společnosti přesahuje 361 mil. Kč.

Přejít na web společnosti ZDE.

Společnost byla založena v roce 2014 jako jeden z dalších obchodních pilířů investiční společnosti CFG a.s., pod kterou dnes mj. spadají úspěšné projekty, jako je například Comfort Money, CEE Real Estate, CFG Tech nebo například Dluhopisomat. Založení společnosti CFG Real Estate bylo logickým krokem, jelikož investiční skupina jako celek, tehdy etablovaná především v oboru financí, generovala řadu obchodních příležitostí spojených s realitami, které do té doby nebyly nijak monetizovány. Proto se využilo vzájemné synergie a CFG Real Estate se vyčlenilo do samostatné entity. Po 6 letech od jejího založení se ze společnosti CFG Real Estate podařilo vybudovat stabilní a především specializovanou společnost na výkup, prodej a následný pronájem investičních nemovitostí, která dnes působí po celé České republice.

S tím, jak se společnosti daří navyšovat počty výkupů nemovitostí a tím i neustále zvětšovat své vlastní portfolio nemovitostí, se často stává, že se v některých okamžicích na trhu naskytne možnost koupě více zajímavých nemovitostí najednou, případně koupě mimořádně hodnotné nemovitosti. V takovém případě se společnost spojuje s externími investory, kteří takové nemovitosti pomáhají dofinancovat. A právě proto, aby společnost nemusela využívat k financování externí partnery a aby si mohla dovolit pohodlně kdykoliv využít dobré příležitosti ke koupi nemovitosti, vydává svou emisi dluhových certifikátů.

Emisní podmínky ke stažení ZDE.

Management

Ing. Petr Cimala vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze. V průběhu let aktivně investoval na světových akciových trzích a věnoval se rozvoji podnikatelských projektů. Je jedním ze zakladatelů Klubu investorů. Aktuálně se plně věnuje rozvoji investiční skupiny CFG a.s.

JUDr. Ing. Andrej Štaňko, Ph.D. je zkušeným právním specialistou v oboru obchodu a financí. Před založením CFG a. s. působil v prostředí mezinárodních advokátních kanceláří, kde poskytoval poradenství mj. v oblasti obchodu, financí a sporů. Je zakládajícím partnerem a společníkem CFG a.s., kde řídí veškeré právní postupy a záležitosti. Je také společníkem v advokátní kanceláři AK Vinohradská.

VÝSLEDKY HOSPODAŘENÍ

Výsledky hospodaření

Velmi pozitivně lze vnímat zejména mezi-roční nárůsty obratu a aktiv společnosti. Zatímco aktiva narostla od roku 2019 do roku 2022 na 300 %, tržby ve stejném období narostly na 900 % hodnot roku 2019. To poukazuje na pozitivní vývoj společnosti a na velmi dobrý potenciál do budoucna. Společnost však také velmi značným způsobem investuje do oprav a rozvoje budovy a jejího vybavení, což se negativně projevuje na výsledku hospodaření, který je každý rok v červených číslech.  Záporný výsledek hospodaření je pak také do značné míry způsoben odpisy majetku. Hodnoty aktiv společnosti však rostou mnohonásobně rychleji, což poukazuje na dobré zdraví společnosti.

Klíčové finanční ukazatele v tis. Kč2019202020212022
Aktiva6 58211 92319 23319 253
Tržby2054771 0131 708
Výsledek hospodaření-3-383-811-739

Finanční výkazy

Ostatní dokumenty