BUFFLER s.r.o.

BUFFLER s.r.o. působí jakožto nejstarší společnost ze skupiny společností BUFFLER na trhu více než 15 let a patří mezi největší dodavatele čtyřkolek, skútrů a rikš.

BUFFLER s.r.o.

BUFFLER s.r.o. působí jakožto nejstarší společnost ze skupiny společností BUFFLER na trhu více než 15 let a patří mezi největší dodavatele čtyřkolek, skútrů a rikš.

ROČNÍ ÚROK
?
Znamená, jakým úrokem budou úročeny vklady investorů. Úrok = výnos pro investora (vždy p.a.).
11,1 %
MINIMÁLNÍ INVESTICE
?
Znamená, v jakém minimálním objemu si může investor koupit dluhopisy emitenta/společnosti.
25 000 Kč
SPLATNOST
?
Znamená, za jakou dobu jsou splatné dluhopisy, a tudíž za jakou dobu vyplatí emitent/společnost investorovi na účet zpět jeho investici/vklad.
3.3 let
ZAINVESTOVÁNO  98 %
?
Znamená, jaký objem dluhopisů emitent/společnost již úspěšně prodala (vyjádřeno v % z celkového objemu emise).
počet investorů: 140
23 600 000 Kč
24 000 000 Kč
Nezávazně objednat dluhopis

Zavoláme vám, vysvětlíme proces pořízení dluhopisu a předáme kontakt emitentovi

25000 Kč
25000 Kč
ODESLÁNO

Vaše nezávazná poptávka byla přijata.

Buďte prosím na telefonu, do 10 minut Vám zavolá zástupce Dluhopisomatu a propojí Vás s emitentem.

ROZUMÍM

Krytí dluhopisů je následující:

PROČ KOUPIT TENTO DLUHOPIS

5 důvodů pro koupi tohoto dluhopisu:

 • Společnost má za sebou již několik úspěšných emisí dluhopisů.
 • Atraktivní výnos 11.1 % s pravidelnou čtvrtletní výplatou výnosů.
 • Ryze česká společnost působící na trhu již více než 15 let s ročním obratem přesahujícím 61 mil. Kč.
 • Společnost vlastní nemovitý a movitý majetek a zboží v aktuální hodnotě 140 mil. Kč.
 • Emise je zajištěná ručitelským prohlášením sesterské společnosti BUFFLER Invest s.r.o. s avalem majitele společností.

Na co chce společnost peníze využít? 

 • Veškeré získané prostředky z emise dluhopisů budou použity na nákup zboží, rozšíření jeho sortimentu a uspokojení neustále rostoucí poptávky.

Záruky investorů:

Emitent se rozhodl zvýšit atraktivitu své emise zřízením zajištění přesahujícím hodnotu celé své emise dluhopisů.

Vzorový příklad investice:

 • Koupíte si například 4 dluhopisy o celkové hodnotě 100 000 Kč a s celkovou splatností 4 roky.
 • Každé 3 měsíce Vám na běžný účet automaticky přijde částka 2 775 Kč ponížená o daň z příjmů fyzických osob (v aktuálně platné sazbě 15%).
 • Po 2 letech máte v souladu s emisními podmínkami kdykoliv možnost předčasně odprodat společnosti svůj dluhopis (všechny výnosy Vám zůstávají).
 • Pakliže nevyužijete možnosti předčasného odprodeje, po 4 letech Vám emitent automaticky vyplatí zpět Vašich zainvestovaných 100 000 Kč.
 • Celkově realizujete zisk za 4 roky 44 400 Kč ponížený o daň z příjmů fyzických osob (v aktuálně platné sazbě 15%).
 • Spočítejte si do detailu, kolik byste mohli vydělat investicí do tohoto dluhopisu v přiložené kalkulačce.
O SPOLEČNOSTI

Čím se společnost zabývá?

BUFFLER s.r.o. působí jakožto nejstarší společnost ze skupiny společností BUFFLER na trhu více než 15 let a patří bezesporu mezi jednoho z největších dodavatelů čtyřkolek, skútrů, rikš, příslušenství a náhradních dílů. Má zasmluvněnou dealerskou síť složenou z 33 partnerských prodejen v ČR i na SK. Společnost BUFFLER invest s.r.o. je její sesterskou společností, která má za úkol získávání finančních prostředků na jednotlivé projekty skupiny BUFFLER. Další společností ve skupině je nově BUFFLER property s.r.o., která má za úkol pořizování, správu a pronájem nemovitého majetku.

Historie společnosti sahá do roku 2007, kdy úspěšně dorazily první čtyřkolky z velkoobchodu z Německa. Obchod se začal velmi rychle rozbíhat a proto 31. března 2008 vzniká společnost SUPER-ČTYŘKOLKY, s.r.o. Od počátku se hlavní myšlenky zakladatelů ubíraly směrem k nákupům přímo u výrobců a nikoliv u velkoobchodních prodejců. Následovaly tak návštěvy veletrhů jak v Evropě, tak i v Asii. Podařilo se navázat první obchodní kontakty přímo s velkými výrobci. Prvotní provozovna byla v Litoměřicích, ale s růstem společnosti nastala potřeba i růstu prostoru, a tak byla v roce 2011 zakoupena hala v Terezíně, sloužící jako centrální sklad. Klíčovým rozhodnutím bylo zahájení budování prodejní sítě autorizovaných dealerů po celé ČR a brzy přišlo na řadu i Slovensko. Rozšiřují se obchodní kontakty v Asii, a dochází tak k navázání spolupráce s agentem, který pomáhá v jednání s dodavateli, s kontrolou kvality výroby a s vyhledáváním nových dodavatelů.

Společnost je stabilní, pro její další významný rozvoj vzniká potřeba výrazného navýšení kapitálu pro nákup zboží. Ten se podařilo získat jak díky privátním investorům, tak díky úspěšné upsaným emisím dluhopisů. V roce 2019 přichází i zásadní změna ve změně obchodního názvu a vzniká tak vlastní značka BUFFLER a s ní i nová adresa webových stránek pro český i slovenský trh. Od března 2019 společnost vlastní registraci nové ochranné známky BUFFLER pro EU.

Na jednotlivé aktivity se můžete podívat zde:

Společnosti se velmi daří, svědčí o tom neustále se zvyšující obrat, který je za rok 2022 ve výši 61 mil. Kč. Vlastní halu s vybavením, moderní kancelářské prostory a zboží v aktuální hodnotě 140  mil. Kč.

Na základě již v předchozích letech zpracovaného a průběžně aktualizovaného plánu rozvoje došlo v loňském roce k založení sesterské společnosti BUFFLER invest s.r.o., která má za úkol získávání finančních prostředků na jednotlivé projekty skupiny společností BUFFLER. Další společností ve skupině je nově BUFFLER property s.r.o., která má za úkol pořizování, správu a pronájem nemovitého majetku. Aktuálně je již podepsán zájmový dopis a pracujeme na průběhu akvizice provozního areálu. Detailnější informace Vám přineseme po dokončení transakce. Nákupem areálu dojde k ukončení pronájmů skladových prostor a přesun do vlastních.

Načerpané finanční prostředky z emise budou použity zejména na rozšíření portfolia skútrů – na jejich nákup, jejichž prodej nám velmi výrazně meziročně narostl (2021-2022) a vnímáme zde velkou příležitost. Dále budou prostředky použity na nákup dalšího zboží a rozšíření pokrytí prodejní sítě v České republice. Dojde tak k navýšení obratu a zisku společnosti a upevnění její pozice na trhu motoristického zboží.

Sídlo společnosti:
Krátká 224
403 23 Velké Březno
IČO: 27353737

Showroom a provozovna:
Palackého 282
411 55 Terezín

Vlastníci

Radek Michalčík je majitelem a jednatelem společnosti BUFFLER s.r.o., od roku 2016. V jeho gesci je veškerá externí komunikace s výrobci i dodavateli. V současné době se nejvíce soustředí na plánování strategického rozvoje skupiny společností BUFFLER. Heslo řídím, pracuji, žiji.  Ve všech výše uvedených společnostech je jediným jednatelem a majitelem pan Radek Michalčík.

AKTUALITY

15.1.2024

Nový model skútru BUFFLER SM125R je už na cestě do Česka

Po dvouletém hledání vhodných dodavatelů, oslovování nových továren, výběru a testování jsme podepsali exkluzivní dlouhodobou spolupráci na dodávky několika nových modelů skútrů. Prvním z nich je BUFFLER SM125R. S radostí se s Vámi chceme podělit o novinku, že máme první model na cestě k nám. A už i první zájemce, kteří se nemohou dočkat. Níže najdete fotky pořízené přímo v továrně naším agentem.

Zavedení nového modelu skútru do prodeje jsme mohli realizovat díky Vaší finanční podpoře prostřednictvím zakoupení dluhopisů ze současné emise BUFFLER 2027.11 a z úspěšně upsané emise BUFFLER INVEST I 2027.05. Současně tím plníme náš strategický plán rozvoje. Na jeden nový model totiž budou navazovat další…Jak uvádíme nové modely na trh a finanční náročnost

Abychom mohli úspěšně uvést jeden nový model skútru na trh, je potřeba mít k dispozici 7-10 mil. Kč. Tato částka se vztahuje na jeden model skútru obvykle ve 3 barevných variantách. A na následující potřeby trhu:

 • Všechny varianty tohoto modelu potřebujeme dodat na showroomy dealerů do komisního prodeje.
 • Mít dostatečné zásoby skútrů na našem centrálním skladu.
 • Mít zaplacené zálohy a doplatky na skútry ve výrobě a na cestě k nám.

Aktuálně máme čtyři modely skútrů a plánujeme jich celkově osm až devět.Příprava dalších skútrů do výroby 

Jedná se o model BUFFLER SX125R, který už máme pod exkluzivním kontraktem a model BUFFLER SR125R. Na veletrhu EICMA v Itálii, který jsme v listopadu s týmem navštívili, jsme se s továrnou dohodli, že pro nás model BUFFLER SX125R udělají i ve verzi 250cc. Tímto krokem zařadíme do našeho portfolia i první skútr s vyšším objemem motoru než 125cc.

A na závěr Vám ještě představíme model BUFFLER SR125R, který je moderním a plně vybaveným retro skútrem s motorem o vyšším výkonu, a to díky nové konstrukci a vodnímu chlazení. Tento model byl v našem finálním výběru a po jeho zhlédnutí na veletrhu jsme se rozhodli pro jeho zařazení do naší produktové řady. 

Současně přidáváme fotku jako důkaz toho, že se snažíme při transportu skútrů nevozit zbytečně vzduch a být efektivní. Využíváme prostor v kontejnerech na maximum. 

Návštěva veletrhu EICMA 2023 v Itálii

V návaznosti na náš strategický plán rozvoje jsme plánovaně navštívili ve dnech 10. -12. 11. 2023 veletrh EICMA 2023 v Itálii, v Miláně. Obdrželi jsme totiž hned několik pozvánek od našich dodavatelů na osobní setkání.

Prozkoumali jsme novinky, inspirovali se, projednávali rozšíření současné spolupráce s dodavateli a v neposlední řadě jsme utužovali obchodní vztahy. EICMA je skutečně obrovský veletrh. Předem jsme si domluvili ještě další schůzky s vybranými potenciálními novými dodavateli/ továrnami. Celkem to bylo 20 obchodních jednání v jeden den, z toho 3 se stávajícími dodavateli.

Rozhodně budeme dál plánovaně rozšiřovat produktové řady skútrů, jejich prodej a také náš tržní podíl. A nezůstaneme jen u skútrů. Produktových novinek chystáme více… Níže najdete malou fotografickou ochutnávku z veletrhu.

Proč intenzivně pracujeme na upgradu a rozšíření portfolia skútrů? Již v minulých aktualitách jsme sdíleli statistiky z trhu. Ve zkratce, skútry včetně motocyklů mají stálý obrovský meziroční růst prodejů, kterého se rozhodně chceme aktivně zúčastnit a využít tento růstový potenciál.

Dovolíme si tvrdit, že Česká republika je stále na začátku boomu v používání a tím i v prodeji jednostopých vozidel, a to především skútrů ve srovnání s jinými státy.

foto eicma

Co je ve společnosti nového?

24.8.2023 

Přinášíme Vám souhrn informací za poslední období a také informace o využití prostředků získaných úpisem emise dluhopisů BUFFLER 2027.11

Skútry jsou velmi dobře se prodávajícím sortimentem, který neustále roste. A to jak celkové prodeje v ČR, tak i prodeje skútrů naší značky BUFFLER. Dokonce se velmi dobře prodává i za „krize“, protože se do nich dobře uloží peníze, které mají rychlou návratnost. Při drahých pohonných hmotách jezdí skútr výrazně levněji než automobil, má velké výhody s parkováním, nízké servisní náklady, atd.

Pro doložení situace na trhu motocyklů a skútrů (především do 125cc, které může řídit každý s řidičským oprávněním na osobní automobil) doporučuji přečíst si následující články:

https://www.motorkari.cz/clanky/moto-novinky/rekordni-prodeje-motocyklu-2022-48714.html

https://www.tipcars.com/magazin/nase-tema/motocykly-kategorie-l-skutr-objem-125-ccm-800-ccm.html

Stále nezvládáme pokrýt poptávku po našich skútrech, a navíc nám v sortimentu chybí některé modely skútrů, které prostě nemáme a zákazníci a dealeři se na ně ptají. K tomu jsme v roce 2022 ukončili prodej dvou již déle prodávaných modelů s končící homologací, které nahrazujeme novými. Proto jsme již začátkem roku 2022 zahájili komunikaci s vybranými továrnami v Asii, a i díky našemu agentovi v Číně a jeho informacím probíhal výběr nových dodavatelů/továren.

Aktuálně se můžeme pochlubit, že máme dne 5. května 2023 podepsaný exkluzivní kontrakt s novou továrnou v Číně na první dva nové modely skútrů. Továrna patří mezi špičkové ve svém oboru, má více než 20letou historii. První model již máme kompletně zprocesovaný, včetně technické specifikace a barevných variant. Objednávka je v procesu výroby a je zaplacena záloha. Druhý model je v procesu příprav objednávky a záloha bude zaplacena v průběhu září. Další model je v jednání a další je pro nás prostřednictvím této továrny připravován v renomovaném italském designérském studiu.

Prostředky získané od investorů jsou využity právě na nákup skladových zásob těchto nových modelů skútrů. Je velmi důležité mít zboží skladem u nás v ČR, protože co máme u nás, to lze velmi dobře prodat. Toto rozšíření sortimentu skútrů je strategicky důležitým krokem, který nám umožní výrazně posílit naši pozici na trhu skútrů.

S ohledem na ochranu našeho know how a také proto, že bych nerad informoval případnou konkurenci takto veřejně, tak záměrně neuvádím více detailních informací, jako je název továrny, informace k novým skútrům apod. Pokud by někdo z Vás chtěl více informací, rád Vás přivítám na osobní návštěvě u nás v Terezíně, kde Vás provedu naší společností a mohu Vás nechat nahlédnout na více detailnějších informací. Samozřejmě budeme naše investory informovat o uvedení nových modelů na trh, o zahájení jejich prodeje.

Ve střednědobém plánu, tj. pro roky 2023-2025 máme naplánováno postupné rozšíření portfolia na 8-9 modelů, které se vzájemně ideálně doplňují tak, že si každý potenciální zájemce dokáže vybrat. To znamená přidání 5-6 nových modelů skútrů. Díky zvýšení prodeje dojde ke zvýšení obratu a zisku. Samozřejmě s tímto vším jde ruku v ruce vysoká náročnost na financování zásob. Finanční zdroje využíváme, jak vlastní, tak bankovní a také nebankovní (především emise dluhopisů a také několik privátních investorů).

Nyní se ještě podívejme na ekonomická data k 30.6.2023. Obrat byl necelých 33 mil. Kč, takže oproti roku 2022 je zde opět pěkný růst. Aktiva nám stoupla na 128 mil. Kč. A v rámci skupiny BUFFLER dokončujeme několik zásadnějších projektů, o kterých Vás budu informovat, jakmile to bude možné.

Ing. Radek Michalčík
Majitel společnosti Buffler