Czechia Electronics s.r.o.

Czechia Electronics provozuje xm-shop.cz, specializující se na prodej a servis produktů Xiaomi. Je jedním z největších prodejců v ČR, nabízí širokou škálu produktů, odbornou poradnu a servis. Zaměřuje se také na další značky.

Czechia Electronics s.r.o.

Czechia Electronics provozuje xm-shop.cz, specializující se na prodej a servis produktů Xiaomi. Je jedním z největších prodejců v ČR, nabízí širokou škálu produktů, odbornou poradnu a servis. Zaměřuje se také na další značky.

ROČNÍ ÚROK
?
Znamená, jakým úrokem budou úročeny vklady investorů. Úrok = výnos pro investora (vždy p.a.).
12 %
MINIMÁLNÍ INVESTICE
?
Znamená, v jakém minimálním objemu si může investor koupit dluhopisy emitenta/společnosti.
50 000 Kč
SPLATNOST
?
Znamená, za jakou dobu jsou splatné dluhopisy, a tudíž za jakou dobu vyplatí emitent/společnost investorovi na účet zpět jeho investici/vklad.
3.9 let
ZAINVESTOVÁNO  0 %
?
Znamená, jaký objem dluhopisů emitent/společnost již úspěšně prodala (vyjádřeno v % z celkového objemu emise).
počet investorů: 2
100000
24 000 000 Kč
Poskytneme Vám detailní informace

Zavoláme vám, vysvětlíme proces pořízení dluhopisu a předáme kontakt emitentovi

50000 Kč
50000 Kč
ODESLÁNO

Vaše nezávazná poptávka byla přijata.

Buďte prosím na telefonu, do 10 minut Vám zavolá zástupce Dluhopisomatu a propojí Vás s emitentem.

ROZUMÍM

Krytí dluhopisů je následující:

PROČ KOUPIT TENTO DLUHOPIS

5 důvodů pro koupi tohoto dluhopisu:

Na co chce společnost využít peníze z nové emise?

Veškeré získané prostředky z emise budou využity na nákup skladových zásob, aby společnost mohla dále rozšiřovat svou nabídku a zařadit do sortimentu další značky. Investice budou rovněž využity k přípravě na vánoční sezónu, což umožní společnosti efektivněji uspokojit zvýšenou poptávku jak v segmentu B2B, tak B2C.

Záruky investorů:

 • Emitent se zavázal, že emisí získané finanční prostředky použije k rozšíření a nákupu skladových zásob emitenta, a to za účelem dalšího prodeje (B2B a B2C).
 • Emitent ručí svými veškerými skladovými zásobami.
 • Dluhopisy jsou zajištěny ručitelským prohlášením společnosti SERVIS-24 Česká republika, s.r.o.
 • V případě prodlení společnosti s plněním povinností jsou práva investorů hájena agentem pro zajištění AK Vinohradská s.r.o.
 • K zajištění emise byl sepsán notářský zápis.
 • V případě jakéhokoli sporu či potřeby konzultace je investorům Dluhopisomatu k dispozici specializovaná právní kancelář.

Vzorový příklad investice:

 • Koupíte si například 2 dluhopisy o celkové hodnotě 100 000 Kč a s celkovou splatností 4 roky.
 • V 1. až 5. výnosovém období Vám na běžný účet automaticky přijde částka 2 550 Kč, od 6. výnosového období do konce splatnosti emise Vám každý kvartál přijde částka 2 125 Kč ponížená o daň z příjmů fyzických osob (v aktuálně platné sazbě 15%).
 • Po 4 letech Vám emitent automaticky vyplatí zpět Vašich zainvestovaných 100 000 Kč.
 • Celkově realizujete zisk za 4 roky 42 000 Kč ponížený o daň z příjmů fyzických osob (v aktuálně platné sazbě 15%).
 • Spočítejte si do detailu, kolik byste mohli vydělat investicí do tohoto dluhopisu v naší kalkulačce.
O SPOLEČNOSTI

Čím se společnost zabývá?

Czechia Electronics s.r.o. je jedním z nejvýznamnějších prodejců produktů Xiaomi v České republice. Jako první uvedla na český trh čínskou značku Xiaomi, se firma soustředí na prodej a servis těchto chytrých telefonů a příslušenství a patří mezi největší ve svém oboru. Firma se pyšní širokým sortimentem, který zahrnuje nejen smartphony, ale také příslušenství a další technologické novinky.

Společnost zároveň poskytuje komplexní značkový servis, což jí umožňuje důkladně znát každý model do posledního detailu. Díky této odbornosti dokáže zákazníkům poradit, jaký produkt nejlépe vyhovuje jejich životnímu stylu a potřebám.

Jako průkopníci na českém trhu s produkty Xiaomi spolupracují přímo s čínskými výrobci, což firmě umožňuje být vždy o krok napřed a poskytovat nejnovější produkty často dříve, než je konkurence vůbec uvede na trh. Díky přímým vztahům s čínskými dodavateli může nabízet konkurenční ceny a zaručit rychlé dodání zboží. Kromě prodeje provozují i největší technický web zaměřený na Xiaomi produkty v České republice a poskytují specializovanou poradnu pro každého zájemce o tuto technologii.

Firma neustále inovuje a rozšiřuje svůj sortiment, aby uspokojila rostoucí poptávku. Specializovaná podpora a servisní služby jsou zárukou kvality a spolehlivosti, které si zákazníci cení.

Web společnosti najdete na tomto odkazu.

Emisní podmínky ke stažení zde.

Emisní podmínky ke stažení ZDE.

Klíčoví lidé

Bc. Marek Tichý

Působí ve společnosti jako provozní ředitel od roku 2018, kdy emitenta opustil původní majitel. Během jeho působení se povedlo úspěšně vstoupit na slovenský trh s nově založeným 
e-shopem www.xm-shop.sk. Emitent pod jeho vedením založil i velkoobchodní oddělení, 
které dnes dodává své produkty odběratelům z České a Slovenské republiky. Zastupuje
 emitenta při jednáních s významnými partnery a potenciálními novými partnery na celosvětových veletrzích jak v Evropě, tak Hong Kongu, kde je emitent mezi pravidelnými účastníky.

Kromě produktů od značky Xiaomi, na které byl e-shop primárně zaměřen, se během jeho působení povedlo rozšířit portfolio o spousty dalších známých značek jako je Samsung, Apple, JBL, Motorola, Google a další.

Ing. Vít Procházka
Obchodní ředitel

Od roku 2009 působí nepřetržitě v oblasti mobilních telefonů, kdy měl na starosti jak e-shopy tak i spolupráci s B2B partnery napříč celé České republiky. Ve společnosti působí jako obchodní ředitel od roku 2021. Má na starosti obchodní divizi emitenta což obnáší komunikaci s aktuálními velkoobchodními partnery a aktivní vyhledávání nových dodavatelů a odběratelů emitenta. Emitent aktuálně obchoduje jak s partnery z ČR, tak i napříč celou EU, Čínou a Spojenými arabskými emiráty.

VÝSLEDKY HOSPODAŘENÍ

Výsledky hospodaření

Klíčové finanční ukazatele v tis. Kč20222021
Aktiva26 738270
Obrat94 14070
Výsledky Hospodaření4 58745

Finanční výkazy

Ostatní dokumenty