29. 6. 2023, 3 minuty čtení

Druhá emise společnosti Rentico s výnosem 11,23 %

Máme pro vás letní dávku inspirace! Začněte už dneska investicí do druhé emise od firmy Rentico. 

Po rychlém úpisu první emise máte možnost znovu zainvestovat do společnosti Rentico, která se věnuje pronájmu výdejních automatů a dalších zařízení. Těch vlastní už více než 200 a jejich počet chce z důvodu vysokého zájmu navýšit až na 300. Vše nastane už tento srpen.

Z první emise mohla firma nakoupit prvních 9 ks vendingových automatů nové generace, kde je již zajištěna podpora nového budoucího SW strojů a veškerá periferní zařízení pro platební možnosti a vzdálenou správu stroje. 

Rentico právě pracuje na nových stránkách pro využití potenciálu prodeje automatů, které nejsou v zástavě a zajištění rychlejšího výdělku. Podařil se jim nyní prodej několika strojů, což je krásně vidět na vyšším obratu společnosti v roce 2023. 

Výnos je u této investice stanoven na 11,23 % ročně. Kolik je to v praxi?

  1. Při investici v hodnotě 10 000 Kč vám přijde na účet 80 Kč měsíčně už po zdanění firmou Rentico. Vy se o nic nestaráte!  
  2. Při investici 50 000 Kč je váš výnos už 398 Kč za měsíc.
  3. A při investici 250 000 Kč vám každý měsíc přistane na účtu necelých 2 000 Kč. A to už je hezký příspěvek třeba na dovolenou!

Nikomu neplatíte žádné poplatky, jen vyděláváte až do splatnosti emise celé 3 roky. 

A co nějaká míra bezpečí, že peníze za tři roky uvidím?

Emise je zajištěna movitým majetkem firmy (v hodnotě 4 mil. Kč) a současně zástavním právem k automatům a zařízením, které firma za vaše peníze nakoupí. Tím zajištění investice vzroste až na dvojnásobek (200 % hodnoty investice).

Management v čele s kapitánem projektu Ing. Petrem Uttendorfským má 15 let zkušeností v podnikaní a mnoho fungujících projektů, které stále realizují zisk. V případě zájmu vás firmou rádi provedou. 

Zaujala vás tato emise? Prostudujte si všechny informace v detailu karty emitenta. 

Přihlaste se k newsletteru a získejte novinky z ekonomiky a investiční tipy. 

Přihlaste se k odběru
newsletteru a získejte ebook

Po přihlášení získáte ZDARMA ebook „Co čekat od roku 2024”. V. Pikora vám představí predikce a přehled hlavních událostí z ekonomiky.