Nová investiční příležitost FAETON s. r. o. - zhodnocení 8,2 % ! Prohlédněte si prezentaci zde, ať Vám tato příležitost neuteče.

Dluhopisy prošly přísnou prověrkou 45 kritérií

CFG a.s.

ZAINVESTOVÁNO  75 %
?
Znamená, jaký objem dluhopisů emitent/společnost již úspěšně prodala (vyjádřeno v % z celkového objemu emise).
18.650.000 Kč
25.000.000 Kč
INVESTORŮ
?
Znamená, kolik lidí si již koupilo dluhopisy daného emitenta/společnosti.
43
ROČNÍ ÚROK
?
Znamená, jakým úrokem budou úročeny vklady investorů. Úrok = výnos pro investora (vždy p.a.).
6.5 %
MINIMÁLNÍ INVESTICE
?
Znamená, v jakém minimálním objemu si může investor koupit dluhopisy emitenta/společnosti.
50.000 Kč
SPLATNOST
?
Znamená, za jakou dobu jsou splatné dluhopisy, a tudíž za jakou dobu vyplatí emitent/společnost investorovi na účet zpět jeho investici/vklad.
4 let
VYPLATILI JSME  23 %
?
Znamená, že emitent/společnost úspěšně vyplatila výnosy investorům za období od vydání dluhopisové emise až do dnešního dne. 100% bude naplněno v okamžiku, kdy dojde k výplatě posledních výnosů dle emisních podmínek emitenta (zpravidla spolu s celkovou splatností dluhopisu).
Další výplata 10. 7. 2022
?
Znamená, že toto je nejbližší příští termín, kdy emitent/společnost bude vyplácet investorům výnosy (zpravidla však mají emitenti/společnosti v emisních podmínkách uvedeno, že výnosy vyplácejí do 10 dní od těchto termínů).
Nezávazně objednat dluhopis

Telefonicky Vás zkontaktuje operátor Dluhopisomatu a nezávazně Vás propojí s emitentem

50000 Kč
50000 Kč
ODESLÁNO

Vaše nezávazná poptávka byla přijata.

Buďte prosím na telefonu, do 10 minut Vám zavolá zástupce Dluhopisomatu a propojí Vás s emitentem.

ROZUMÍM
PROČ KOUPIT TENTO DLUHOPIS

5 důvodů pro koupi tohoto dluhopisu:

 • Dluhopisomat.cz byl spoluzaložen investiční skupinou CFG.
 • Skupina již jednou historicky vydala a úspěšně splatila vlastní vydanou emisi společnosti CFG Real Estate.
 • Obrat skupiny přesahuje 42 mil. Kč (pouze při započtení obratu Comfort Money a CFG Real Estate).
 • Veškeré transakce, které společnost provádí, jsou vždy zajištěné nemovitostí.
 • Společnost má dnes již téměř 9letou historii a pohybuje se na poli silně anticyklického sektoru ekonomiky.

Na co chce společnost peníze využít? 

 • K provoznímu financování vykupovaných nemovitostí, které následně buď rychle se ziskem prodá nebo zrekonstruuje a zařadí do vlastního portfolia držených nemovitostí.

Záruky investorů:

 • Veškeré transakce, které společnost provádí, jsou vždy zajištěny nemovitostí.
 • V případě jakéhokoliv sporu či potřeby konzultace je investorům Dluhopisomatu k dispozici naše vlastní advokátní kancelář AK Vinohradská s.r.o. 
 • Koupi dluhopisů je možné spojit s osobní prohlídkou prostor společnosti a se seznámením s managementem.

Vzorový příklad investice:

 • Koupíte si například 2 dluhopisy o celkové hodnotě 100 000 Kč a s celkovou splatností 4 roky.
 • Každé 3 měsíce Vám na běžný účet automaticky přijde 1 625 Kč (před zdaněním 15 %).
 • Kdykoliv máte možnost předčasně odprodat společnosti svůj dluhopis (všechny výnosy Vám zůstávají).
 • Pakliže nevyužijete možnosti předčasného odprodeje, po 4 letech Vám emitent automaticky vyplatí zpět Vašich zainvestovaných 100 000 Kč.
 • Celkově realizujete zisk za 4 roky 26 000 Kč (před zdaněním 15 %).
 • Spočítejte si do detailu, kolik byste mohli vydělat investicí do tohoto dluhopisu v níže přiložené kalkulačce.
O SPOLEČNOSTI

Čím se společnost zabývá?

Historie společnosti sahá do roku 2012, kdy se dlouholetí přátelé Petr Cimala a Andrej Štaňko rozhodli založit investiční skupinu Comfort Finance Group CFG. Ta se od samého začátku zaměřovala primárně na poskytování spotřebitelských půjček zajištěných nemovitostí pod hlavičkou Comfortmoney.cz.

CFG si poměrně rychle našlo své místo na trhu a začalo tak posilovat svou pozici. Logickým krokem, který majitelé nedlouho po založení CFG udělali, bylo rozšíření byznysu o obchod s nemovitostmi, který je realizován pod taktovkou společnosti www.cfgre.cz, a dále o advokátní služby poskytované partnerskou advokátní kanceláří Akvinohradska.cz.

Přejít na web společnosti ZDE.

Investiční společnost CFG se mj. proslavila spoluzaložením dluhopisového tržiště Dluhopisomat.cz, který je na trhu od r. 2017 a k dnešku míří mezi špičku dluhopisových tržišť v ČR. Za další významnou zmínku stojí také založení historicky prvního kryptofondu, které v ČR vznikl v r. 2018 (Kryptofond.cz). Jeho další rozvoj se bohužel po čase utlumil.

K dnešku to je více než 9 let, co je firma na trhu. Daří se jí kontinuálně růst a neustále rozšiřovat své podnikatelské aktivity – nyní zejména o poskytování podnikatelských půjček podnikatelům (Podnikatelskazalozna.cz). Také významně rozšiřuje své portfolio držených nemovitostí a ruší dosavadní sídlo společnosti na Kypru.

S rychlým růstem firmy roste logicky i potřeba kapitálu, proto se společnost rozhodla vydat svůj vlastní dluhopis CFG a.s. Nejde však o první dluhopisovou emisi, kterou společnost vydala, jelikož v minulosti sbírala kapitál od investorů z CFG Real Estate. Šlo o pětiletou emisi, která byla již řádné splacena – viz. reference z Dluhopisomatu. Na základě toho si společnost dovolila vydat emisi další.

A na co společnost získané prostředky využije? Zejména k provoznímu financování vykupovaných nemovitostí, které následně buď rychle se ziskem prodá nebo zrekonstruuje a zařadí do vlastního portfolia držených nemovitostí. Jde tedy o velmi bezpečnou investici, jelikož veškeré transakce společnosti jsou vždy zajištěny některou z kupovaných/vlastněných nemovitostí.

Emisní prospekt ke stažení ZDE.

Sídlo společnosti:
CFG a.s.
Vinohradská 2396/184
130 00  Praha 3
IČ: 08609632

Management

Ing. Petr Cimala je ekonom a zkušený investor. V průběhu let aktivně investoval na světových trzích, věnoval se různým podnikatelským projektům i novým trendům digitálních měn. Nyní se jako partner investiční skupiny CFG plně věnuje jejímu dynamickému rozvoji.

JUDr. Ing. Andrej Štaňko, Ph.D., právník s mezinárodní advokátní praxí. Je partnerem investiční skupiny CFG a zakladatelem advokátní kanceláře AK Vinohradská, která se specializuje na právo kapitálového trhu, regulaci investičních fondů a problematiku private equity a offshore struktur.

Ing. Věra Koubová má dlouholetou manažerskou praxi v oblasti financí, bankovnictví a HR. Dříve působila na pozici členky představenstva Českomoravské stavební spořitelny. Ve skupině CFG zastává pozici senior managera zodpovědného za strategický rozvoj, HR a IT projekty v rámci skupiny.