Forinvent, s.r.o.

Společnost Forinvent, s.r.o. je inovativní společností, která se zabývá vývojem chytrých řešení jak pro každodenní život tak pro průmyslové výrobní provozy.

Forinvent, s.r.o.

Společnost Forinvent, s.r.o. je inovativní společností, která se zabývá vývojem chytrých řešení jak pro každodenní život tak pro průmyslové výrobní provozy.

ROČNÍ ÚROK
?
Znamená, jakým úrokem budou úročeny vklady investorů. Úrok = výnos pro investora (vždy p.a.).
13 %
MINIMÁLNÍ INVESTICE
?
Znamená, v jakém minimálním objemu si může investor koupit dluhopisy emitenta/společnosti.
10 000 Kč
SPLATNOST
?
Znamená, za jakou dobu jsou splatné dluhopisy, a tudíž za jakou dobu vyplatí emitent/společnost investorovi na účet zpět jeho investici/vklad.
2.8 let
ZAINVESTOVÁNO  100 %
?
Znamená, jaký objem dluhopisů emitent/společnost již úspěšně prodala (vyjádřeno v % z celkového objemu emise).
počet investorů: 96
9 000 000 Kč
9 000 000 Kč
Nezávazně objednat dluhopis

Zavoláme vám, vysvětlíme proces pořízení dluhopisu a předáme kontakt emitentovi

10000 Kč
10000 Kč
ODESLÁNO

Vaše nezávazná poptávka byla přijata.

Buďte prosím na telefonu, do 10 minut Vám zavolá zástupce Dluhopisomatu a propojí Vás s emitentem.

ROZUMÍM

Krytí dluhopisů je následující:

PROČ KOUPIT TENTO DLUHOPIS

5 důvodů pro koupi tohoto dluhopisu:

 • Minimální investice již od 10 000 Kč.
 • Atraktivní výnos 13 % p. a. s pravidelnou čtvrtletní výplatou výnosů. (Původní výše výnosu byla stanovena na 11 % p. a.. Emitent však vyhlásil protinflační bonus ve výši 2 % p. a., který mohou získat investoři, kteří zakoupí dluhopisy v období od 1. 9. 2023 až do odvolání)
 • Možnost podílet se na vývoji inovativního produktu, který po dokončení vývoje dostanete jako dárek zdarma.
 • Majitel společnosti podniká jíž více než 30 let a má za sebou řadu úspěšných projektů.
 • Dobrá likvidita investice možnost požádat o předčasné splacení dluhopisů již po 1 roce.

Na co chce společnost peníze využít?

Finanční prostředky z emise budou využity pro dokončení vývoje a následnou výrobu inovatního produktu, kterým je praktické pouzdro na klíče Smart KeyCase.

Záruky investorů:

Vzorový příklad investice:

 • Koupíte si například 10 dluhopisů o celkové hodnotě 100 000 Kč a s celkovou splatností 4 roky.
 • Každý kvartál Vám na běžný účet automaticky přijde částka 3250 Kč ponížená o daň z příjmů fyzických osob (v aktuálně platné sazbě 15%).
 • Předčasné splacení je možné dle pravidel uvedených v Emisních podmínkách.
 • Pakliže nevyužijete možnosti předčasného odprodeje, po 4 letech Vám emitent automaticky vyplatí zpět Vašich zainvestovaných 100 000 Kč.
 • Celkově realizujete zisk za 4 roky 52 000 Kč ponížený o daň z příjmů fyzických osob (v aktuálně platné sazbě 15%).
 • Spočítejte si do detailu, kolik byste mohli vydělat investicí do tohoto dluhopisu v přiložené kalkulačce.
O SPOLEČNOSTI

Čím se společnost zabývá?

Společnost Forinvent, s.r.o. je inovativní společností, která se zabývá vývojem chytrých řešení jak pro každodenní život tak pro průmyslové výrobní provozy. Soustředí se na aplikaci nejmodernějších věděckých a technologických postupů za účelem vývoje nových produktů, které se stanou cenným společníkem našeho každodenního života.

Společnost Forinvent, s.r.o. je moderní inženýrsko-designová společnost, která dokáže proměnit vaše představy o automatizaci a robotice v realitu. Naši experti se specializují na vytváření řešení přizpůsobených unikátním potřebám vašeho podnikání. Díky desetiletím zkušeností v oboru rozumíme nárokům moderního průmyslu a máme technické know-how k dodání špičkových řešení, která posunou vaše provozy na novou úroveň.

Ve společnosti Forinvent věří, že inovace jsou klíčem k úspěchu, proto se neustále snaží být krok napřed a implementuje nejnovější pokroky v oblasti automatizace a robotiky. Ať už potřebujete plně automatickou výrobní linku nebo jakékoliv jiné robotické řešení, společnost Forinvent s Vámi úzce spolupracuje, aby zajistila, že poskytované řešení bude nejenže efektivní a účinné, ale také finančně dostupné.

Se jejími pečlivě vytvořenými řešeními můžete očekávat zvýšení produktivity, zlepšení kontrol kvality a snížení nákladů. Navíc, závazek k poskytování vynikajícího zákaznického servisu znamená, že se vždy můžete spolehnout na maximální péči a podporu, a to i po dokončení obchodu.

Vlastníci

RNDr. Jaroslav Košut, Ph.D., MBA vystudoval fyziku na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy v Praze a postgraduálně na Joseph Fourier University v Grenoblu. Pak pracoval jako vedoucí výzkumný pracovník Akademie věd ČR, kde rozvíjel nový obor nanotechnologie, a také pracoval v laboratořích Centre National de la Recherche Science v Grenoblu ve Francii. V oboru získal velký doktorát a byl oceněn cenou I. stupně Akademie věd ČR. Poté ještě vystudoval ekonomii a finance s diplomem MBA od College of Business, Rochester Institute of Technology v USA a léta pracoval v bankovnictví jako investiční poradce a interim manažer, a to i v několika velkých průmyslových podnicích na pozici generálního ředitele, člena představenstva a dozorčí rady (např. v ČEZ) nebo jako poradce místopředsedy vlády ČR.