Kontaktní informace

Kontaktní formulář

V případě dotazů Vám rádi pomůžeme. Uvítáme i jakékoli podněty, které budou sloužit k vylepšení Dluhopisomatu.

Kontaktní osoby:

Ing. Petr Cimala

Spoluzakladatel investiční společnosti COMFORT FINANCE GROUP CFG

Petr vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze. V průběhu let aktivně investoval na světových akciových trzích a věnoval se rozvoji podnikalteských projektů. Je jedním ze zakladatelů Klubu investorů a podílel se na vzniku fondu kvalifikovaných investorů Charles Bridge Global Macro Fund. Aktuálně se plně věnuje rozvoji investiční skupiny Comfort Finance Group CFG.


JUDr. Ing. Andrej Štaňko, Ph.D.

Spoluzakladatel investiční společnosti COMFORT FINANCE GROUP CFG

Andrej vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a Vysokou školu ekonomickou v Praze. V průběhu let působil v mezinárodní právní kanceláři. Na počátku roku 2015 se stal zakládajícím členem advokátní kanceláře AK Vinohradská a věnuje se rozvoji investiční skupiny Comfort Finance Group CFG.

Bc. Adam Kubina, MBA

Ředitel společnosti DLUHOPISOMAT.CZ

Adam vystudoval mezinárodní školy v Taipei a v Praze zaměřené na mezinárodní obchod a diplomacii. Je spoluzakladatelem společnosti Dluhopisomat.cz, ředitelem v prvním středoevropském privátním fondu Kryptofondu a věnuje se rozvoji investiční skupiny Comfort Finance Group CFG. Aktivně se angažuje a přednáší na téma mezinárodní obchod v Taipei, Bruselu nebo Moskvě.

Ing. Richard Toth

Analytik

Richard vystudoval magisterský obor Finance a Účetnictví na Ekonomicko-Správní fakultě na Masarykove Univerzitě a bakalářský obor na VUT v Brně, obor Energetika. Část svého studia strávil na Norské univerzitě NTNU v Trondheimu. Richard je aktuálně účastník CFA programu, kde má prozatím úspěšně za sebou Level 1. Ve skupině CFG pracuje od října 2017 na pozici analytika.

Bc. Adam Čižmař

Analytik

Adam vystudoval bakalářský obor Matematické metody v ekonomii na VŠE a v současné době je studentem navazujícího magisterského oboru Ekonometrie a operační výzkum. Na střední škole strávil roční pobyt na Sydney Academy v Novém Skotsku a ukončil jej s nejvyšším vyznamenáním. Ve skupině CFG pracuje od března 2018 na pozici analytika.

Advokátní kancelář Vinohradská 

Právní služby & Compliance

Advokátní kancelář Vinohradská poskytuje precizní právní služby převážně podnikatelům a obchodním korporacím, a to jak z České republiky, tak i ze zahraničí. Silný akademický základ, praktické zkušenosti a právně-ekonomické smýšlení jsou východiskem unikátního řešení i těch nejsložitějších právních překážek.  

Dominik Lamacz

Specialista ICT a procesní automatizace

Ondřej Čapka

Development

Tereza Kloboučková

Development

Edita Marková

Back office

Edita úspěšně vystudovala gymnázium Ústavní v Praze 8. Druhým rokem studuji Českou zemědělskou univerzitu v Praze, obor Provoz a ekonomika. Ve firmě pracuji tři čtvrtě roku na pozici asistentky.

Adriana Nikolovová

Back office

Seznamte se s naší vizí

Portál Dluhopisomat.cz je členem finanční skupiny Comfort Finance Group CFG, která působí na českém trhu od roku 2012. Jádro aktivit skupiny tvoří licencovaný nebankovní poskytovatel spotřebitelských úvěrů a nemovitostní společnost CFG Real Estate, která se specializuje na výkupy a pronájmy rezidenčních nemovitostí. Od poloviny roku 2017 skupina posiluje svou pozici v oblastech IT a fintechových projektech.

Společnosti spolupracující s Dluhopisomatem

Real Kredit logo Logo CEE Real Estate a.s. Logo Saunia Logo investiční skupiny CFG Logo CFG Real Estate s.r.o.