Právě jsme přidali nového emitenta, Reponio! Prohlédněte si prezentaci zde, ať Vám tato příležitost neuteče.
člen skupiny
PRO EMITENTY
Máte dotaz? Zavolejte nám
779 998 105
Po–Pá 9–18h

REFERENCE

Reálné reference
reálných klientů

„Do budování Dluhopisomatu jsem se pustil s jedním jediným cílem -
poskytnout zákazníkovi tu nejlepší možnou službu.“ Ing. Petr Cimala
founder

Máme skvělou odezvu

4,9
?

Přidejte se k více než 1.100 investorům,
kteří právě teď vydělávají na Dluhopisomatu a mají vystaráno.

100%
reální
klienti
Jaromír Mejzlík65 let, řidič autobusu
Budišov u Třebíče
ZAINVESTOVAL DO
DATUM INVESTICE
15. 10. 2021

O možnosti jak dobře zhodnotit své finance jsem se dozvěděl na tomto webu, kde je vše pěkně rozvedeno a klient si může zjistit vše o tom kam své peníze vkládá. Pak má ještě možnost probrat i po telefonu se zástupcem firmy kam své peníze svěřuje. Rozhodně doporučuji zde vyzkoušet a vybrat si dle svých představ. Jsem spokojen a již mi chodí pravidelně výnosy na účet a nyní jsem si opět zakoupil další dluhopis od jiné firmy a věřím, že bude také vše OK.

Jan Malínský38 let, marketingový specialista
Liberec
ZAINVESTOVAL DO
DATUM INVESTICE
14. 10. 2021

Dluhopisy patří do mého portfolia již delší období a pro jejich doplnění jsem se rozhodl využít dalšího obchodníka - Dluhopisomat.cz. Vše proběhlo velice rychle a bez jakýchkoli problémů. Jejich internetové stránky jsou přehledné a s veškerými důležitými informacemi. Využil jsem nabídky dluhopisů spol. Reponio a spol. Buffler. Rád využiji zas někdy v budoucnu.

Milan Zindler41 let, obchodní zástupce
Nový Jíčín
ZAINVESTOVAL DO
DATUM INVESTICE
3. 10. 2021

Profesionální služby, dobrá komunikace, vše proběhlo hladce a rychle ke spokojenosti. Nákup, resp. kontaktování firem přes Dluhopisomat.cz doporučuji.

Ing. Petr Zenkl61 let, technik, učitel
Liberec
ZAINVESTOVAL DO
DATUM INVESTICE
20. 7. 2021

Dříve vlastněný dluhopis na zkoušku přináší stabilní zajímavé zhodnocení, tak jsem se rozhodl portfolio rozšířit o další. Narazil jsem na Dluhopisomat a přehledné informace spolu se srozumitelným vysvětlením mne přesvědčily. Po čase jsem množství investic rozšířil.

Jarmila Šišková72 let, důchodce
Doksy
ZAINVESTOVAL DO
KTK CONSTRUCT s.r.o.
DATUM INVESTICE
14. 7. 2021

Komunikace s Dluhopisomatem byla dobrá, bezproblémové objednání dluhopisů, vše mi bylo vysvětleno.

Mgr. Bc. Ilona Vlachová36 let, úřednice
Beroun
ZAINVESTOVAL DO
DATUM INVESTICE
20. 4. 2021

S Dluhopisomatem jsem investovala již do několika emitentů. Seriózní a rychlé jednání mě přesvědčilo, že budu investovat i v budoucnu.

Radek Šenk46 let, vedoucí výroby
Hranice
ZAINVESTOVAL DO
DATUM INVESTICE
20. 7. 2021

Rychlost, serióznost, přehlednost.

František Macinka34 let, windows system specialista
Praha
ZAINVESTOVAL DO
DATUM INVESTICE
3. 5. 2021

V investování jsem nováček a měl jsem hodně obav a podezření. Všechno bylo legitimní a už jsem dostal na účet první splátku. Procuji v IT a investoval jsem do IT společnosti. Firma Dluhopisomat funguje výborně, obratem mi volali, odpověděli všechny otázky a mají profesionální přístup. Doporučuji a jdu nakupovat.

Rudolf Pisch58 let, úředník
Praha
ZAINVESTOVAL DO
DATUM INVESTICE
22. 6. 2021

Dluhopisomat jsem objevil díky mé známé, která mi tento portál doporučila. Chtěl jsem vyzkoušet menší investici a se všemi informacemi, které jsem dostal od odborníků z dluhopisomatu, jsem byl naprosto spokojen. Vstřícné vysvětlení a nabídka dluhopisů včetně rychlého vyřízení byla bez problémů a naprosto srozumitelná. Oceňuji proto profesionální přístup, a v každém případě tuto společnost doporučuji k využití při investování.

Ing. Stanislav Vondráček82 let, důchodce
Kladno
ZAINVESTOVAL DO
DATUM INVESTICE
16. 5. 2021

Zakoupil jsem dluhopisy od 3 firem Vždy rychlá reakce a i vyřízení. Výplaty výnosů bez problému. Teď jste po delší době uveřejnili novou nabídku, ale mohlo by to být častěji. Aktualizaci stavu prodeje nabízených dluhopisů, která je dobrou informací jak pro majitele zakoupených, tak i pro rozhodující se zájemce cenná, bych doporučil častěji .

Libor Třasák
ZAINVESTOVAL DO
DATUM INVESTICE
15. 5. 2021

Chtěl jsem investovat a hledal jsem možnosti dluhopisomat mi přišel jako dobré řešení a byl jsem překvapen v dobrém slova smyslu. Jak jednáním, tak rychlostí. Dostal jsem spoustu informaci jak z webu tak od majitele firmy a myslím, že to bylo dobré řešení investovat. Uvidime.

Martin Křenek45 let, kalibrační technik
Zašová
ZAINVESTOVAL DO
DATUM INVESTICE
10. 5. 2021

Hledal jsem kam investovat volné prostředky. Po telefonickém rozhovoru a následném rychlém jednání jsem investoval přes Dluhopisomat.cz za 14 dní znovu. Doporučuji.

Miloš Lavička 52 let, skladník
Obora
ZAINVESTOVAL DO
DATUM INVESTICE
10. 5. 2021

Rychlé a vstřícné jednání zatím první zkušenost a spokojenost.

Břetislav Macko59 let, důchodce
Orlová
ZAINVESTOVAL DO
DATUM INVESTICE
10. 5. 2021

Po zrušení činnosti ING v České republice jsem přemýšlel, jak zhodnotit své peníze. Na Dluhopisomatu mi to přišlo docela dobré. Rychlé jednání, profesionální přístup, naprostá spokojenost. Mohu doporučit.

Naděžda Višňovská50 let, invalidní důchodce
Mariánské lázně
ZAINVESTOVAL DO
DATUM INVESTICE
3. 5. 2021

Jsem velmi ráda, že zde investuji. Firma je stabilní a těším se na naši spolupráci.

Bc. Ladislav Škába, Dis52 let, administrátor
Praha
ZAINVESTOVAL DO
DATUM INVESTICE
28. 4. 2021

Investování do korporátních dluhopisů s podporou českých firem mi přišlo smysluplné. Formality proběhly rychle a profesionálně.

Ivan Abrhám53 let, automechanik
Liberec
ZAINVESTOVAL DO
DATUM INVESTICE
18. 4. 2021

Potřeboval jsem rychle nějakým způsobem zhodnotit peníze, které mi jen tak leželi na účtu. Po poradě s panem Vališíkem , jsem hned věděl kam je výhodně investovat. Stránky Dluhopisomatu .cz , jsou přehledné a jednoduché, takže se v nich člověk lehce orientuje. Navíc preferuji investice do českých podniků , což tato firma splňuje.

Miroslav Pravda70 let, důchodce
Stará Ves n/O
ZAINVESTOVAL DO
DATUM INVESTICE
16. 4. 2021

Byl jsem mile překvapen způsobem přístupu k zákazníkovi. Na rozdíl od firmy "dluhopisy.cz", kde jsem musel urgovat potvrzení příjmu financí a předání korporátního dluhopisu. Dluhopisomat.cz na mne působí jako systém "Arnošt srovnaný", vědí co dělají, jaký je cíl a podle toho jednají.

Miroslav Verner64 let, důchodce
Teplice
ZAINVESTOVAL DO
DATUM INVESTICE
15. 4. 2021

Spolehlivé a rychlé jednání. Velmi rychlá reakce emitentů. Doporučuji.

Bc. Aneta Soukopová24 let, Studentka
Praha
ZAINVESTOVAL DO
DATUM INVESTICE
15. 4. 2021

Pokud přemýšlíte o investici do dluhopisů, Dluhopisomat mohu jako zprostředkovatele mezi Vámi a vybraným emitentem pouze doporučit! Oceňuji především následující: + přehledné webové stránky: uvedeny veškeré potřebné informace o konkrétních dluhopisech + profesionální přístup: velmi brzy po zadání poptávky se s Vámi Dluhopisomat telefonicky spojí a vše vysvětlí. Jako velké plus vnímám to, že dříve než Vás Dluhopisomat propojí s vybraným emitentem ujistí se, že rozumíte všem podmínkám ohledně koupi dluhopisů

Zdeněk Mondek33 let, operátor výroby
Svitavy
ZAINVESTOVAL DO
DATUM INVESTICE
11. 4. 2021

Dlouho jsem přemýšlel, zda jít do investice jako je dluhopis. Na doporučení finanční stránky Měšec jsem se začal zajímat o dluhopisomat.cz. První nákup jsem udělal před rokem a teď jsem udělal další. Platby chodí vždy jak mají a i když kupujete jen 1kus, společnost nedělá rozdíly a jedná s vámi opravdu na úrovni.

Petr Dietrich59 let, technolog
Lom u Mostu
ZAINVESTOVAL DO
DATUM INVESTICE
8. 4. 2021

Během ukončování činnosti ING banky jsem se rozhodoval kam investovat finanční kapitál. Po osobním telefonickém rozhovoru s týmem marketérů a analytiků portálu Dluhopisomat.cz a posléze po telefonických rozhovorech s  jednateli a majiteli jednotlivých společností jsem se rozhodl investovat do dluhopisů f Detalon, s.r.o., AG CHEMI GROUP s.r.o a f. Pegas, spol. s r.o. Oceňuji profesionální přístup a solidní jednání. Zatím vše probíhá dle smluv.

Ondřej Vacenovský25 let, student
Rohatec
ZAINVESTOVAL DO
DATUM INVESTICE
8. 4. 2021

Dluhopisomat vřele doporučuji. Nabízí možnost přehledného zhodnocování finančních prostředků. Rychlá a bezproblémová komunikace. Přehledný web s detailním popisem emitentů.

Karin Ostarková50 let, administrativní pracovník
Krnov
ZAINVESTOVAL DO
DATUM INVESTICE
1. 4. 2021

Zkušenosti jsem neměla, chtěla jsem investovat volné peníze, tak jsem vyzkoušela Dluhopisomat. cz, Jednání bylo rychlé, jsem spokojená.

Ondřej Novotný20 let, Student
Svinošice
ZAINVESTOVAL DO
DATUM INVESTICE
24. 3. 2021

Dluhopisomat nabízí možnost jak jednoduše a přehledně zhodnocovat vaše finanční prostředku. Webová platforma je srozumitelná a jednotlivé společnosti do detailu popsané. Komunikace je rychlá a bezproblémová.

Jana Frgalová51 let, vedoucí provozovny maloobchodu
Prostějov
ZAINVESTOVAL DO
DATUM INVESTICE
22. 3. 2021

Na dluhopisomat jsem narazila v reklamě, když jsem pátrala, kam dát volné peníze. Jelikož už mám investice ve fondech, chtěla jsem něco jiného. Profesionální jednání, vše perfektně vysvětleno a velmi rychle zařízeno. Děkuji.

Jaroslav Mejzlík65 let, řidič autobusu
Budišov u Třebíče
ZAINVESTOVAL DO
DATUM INVESTICE
21. 3. 2021

O možnosti jak dobře zhodnotit své finance jsem se dozvěděl na tomto webu, kde je vše pěkně rozvedeno a klient si může zjistit vše o tom kam své peníze vkládá. Pak má ještě možnost probrat i po telefonu se zástupcem firmy kam své peníze svěřuje. Rozhodně doporučuji zde vyzkoušet a vybrat si dle svých představ.

Mgr. Petra Jelínková50 let, Návrhář interiérů
Praha
ZAINVESTOVAL DO
DATUM INVESTICE
15. 3. 2021

Přehledné, jasné, pomohlo mi to zorientovat se v oblasti, kterou jsem zkusila vůbec poprvé. Jednání reprezentantů Dluhopisomatu profesionální, vybraný emitent reagoval okamžitě, solidně. Za mě body nahoru výběrem českých firem.

Miroslav Říha49, OSVČ
Uherské Hradiště
ZAINVESTOVAL DO
DATUM INVESTICE
13. 3. 2021

Hledal jsem způsoby lepšího zhodnocení rodinných financí, než poskytují banky. Díky přehledně zpracovaným webovým stránkám společnosti Dluhopisomat jsem se vše podstatné a nezbytné o dluhopisech dozvěděl. Jejich profesionální a nekompromisní (což je dost podstatné pro investování) způsob výběru emitentů a velmi příjemná komunikace mne jednoznačně přesvědčila. Kdo ještě váhá, doporučuji zkusit nabídku Dluhopisomatu. Fakt jsou šikovní :-) .

Ivan Pavlík76 let, důchodce
Česká Třebová
ZAINVESTOVAL DO
DATUM INVESTICE
11. 3. 2021

Přes dluhopisomat jsem investovat poprvé a byl jsem spokojen. Vstřícné vysvětlení a nabídka dluhopisů včetně rychlého vyřízení byla bez problémů a naprosto srozumitelná.

Ing. Tomáš Křepela60 let, OSVČ obchodník
Teplice
ZAINVESTOVAL DO
DATUM INVESTICE
10. 3. 2021

Na dluhopisomat jsem narazil náhodou, a jsem maximálně spokojený. Jde o přehlednou investici. Zřejmá je velká profesionalita kontaktních lidí, vše funguje velice rychle, kontakty emitentů přicházejí do několika málo hodin a vše je velmi snadné. Zisky z dluhopisů budu investovat do dalších. Vřele doporučuji

Michal Jiřík
ZAINVESTOVAL DO
DATUM INVESTICE
9. 3. 2021

Profesionalní a príjemný přístup,zatím vše dle očekávání a domluvy,zkratka mohu všem jen doporučit.

Jaroslav Novák77 let
Praha
ZAINVESTOVAL DO
DATUM INVESTICE
4. 3. 2021

Profesionální a rychlá reakce. Už několikrát jsem takto investoval zatím spokojenost.

Pavel Šanda
ZAINVESTOVAL DO
DATUM INVESTICE
3. 3. 2021

Zatím vše funguje dle představ, první splátka úroku dorazila.

Vojta Pastuszek, DiS., PFP23 let, Finanční poradce
Třinec
ZAINVESTOVAL DO
DATUM INVESTICE
17. 2. 2021

Kdysi jsem byl skeptický vůči investicím, ale firmy vyplácí úroky tak jak mají, doposud vše v pořádku, Letos bude splatnost 2 dluhopisů, uvidíme jestli bude vše jak má být - když byla doba taková, jaká je. S komunikačního hlediska naprosto v pořádku. Investiční rada: nedávejte vše do jednoho košíku, pokud máte více peněz, určitě peníze diverzifikovat do vícero firem, nebo i do jiných druhů investic :-) ale jako část portfolia, proč ne

Miroslav Bíca60 let, důchodce
České Budějovice
ZAINVESTOVAL DO
DATUM INVESTICE
5. 2. 2021

Pozitivní, spokojen a snad i výsledek bude ok

Bc. Eva Tesařová42 let, ekonom
Strakonice
ZAINVESTOVAL DO
DATUM INVESTICE
27. 1. 2021

Rychlá komunikace. Profesionální přístup. Moje první zkušenost a naprostá spokojenost.

Tomáš Pelc49 let, IT technik
Frýdek-Místek
ZAINVESTOVAL DO
DATUM INVESTICE
21. 1. 2021

Byl jsem velmi příjemně překvapen rychlou reakcí a spolehlivým fungováním dluhopisomatu. O všech krocích jsem byl řádně informován. Doporučuji.

Bc. Ivan Erben41 let, IT technik
Hranice
ZAINVESTOVAL DO
DATUM INVESTICE
13. 1. 2021

Podnikove dluhopisy jako dalsi dilek do portfolia. Vyssi zhodnoceni, ale vyssi riziko. Moje investice po jednom dluhopisu do tri firem. Vyhodnost rozhodnuti se projevi az pri splatnosti dluhopisu. Ber nebo nech byt.

Jiří Hrubeš64 let, důchodce
Jamolice
ZAINVESTOVAL DO
DATUM INVESTICE
6. 1. 2021

S dluhopisy obchoduji již delší dobu, vámi vydané dluhopisy jsem si vybral na základě zaměření a perspektivy dalšího rozvoje vaší firmy. Při jejich výběru mi byly zodpovězeny veškeré moje otázky.

Miroslava Otoupalová65 let, senior
Chožov
ZAINVESTOVAL DO
DATUM INVESTICE
6. 1. 2021

O DLUHOPISOMATU jsem se dověděla náhodou na netu. Okamžitá reakce, profesionální přístup. Ráda doporučím známým.

Vítězslav Demuth46 let, jednatel společnosti
Most
DATUM INVESTICE
4. 1. 2021

Naprosto profesionální přístup, vše přehledně popsáno, telefonicky dovysvětleno, rychlé spojení se zástupci firem, do kterých jsem se rozhodl investovat. Až zase něco vydělám, tak se obrátím zase sem.

Jaroslav Sobotka70 let, technik
Benešov
ZAINVESTOVAL DO
DATUM INVESTICE
4. 1. 2021

Velmi dobrá komunikace, rychlé vyřízení, spolehlivost a kvalita.

Petr Vacenovský48 let, strojvedoucí
Rohatec
DATUM INVESTICE
30. 12. 2020

Využil jsem opakovaně Dluhopisomatu a mohu doručit. Oceňuji výběr emitentů s důrazem na bezpečnost a zajištění investice... Stejně jako profi přístup při konzultaci a vyřízení investice.

Martina Hejduková
ZAINVESTOVAL DO
DATUM INVESTICE
30. 12. 2020

Profesionální, rychlý, jasný a lidský přístup k zákazníkovi. Takto kdyby fungovalo vše.

Martin Kohout20 let, letecký mechanik
Chyňava
DATUM INVESTICE
25. 12. 2020

O investování se zajímám u nějakou dobu. Mám několik investic jak v dluhopisech v akciích tak i fondech. Hledal jsem nové firmy a platformy a Dluhopisomat byla ta nejlepší volba. Mají přehledný web, zasílají novinky, chovají se přívětivě a vše obratem vyřídí. Mají i velký výběr. Jsem rád že mi pomohli s mojí investicí.

Lenka Juračková46 let, výstupní kontrolorka
Semily
ZAINVESTOVAL DO
DATUM INVESTICE
23. 12. 2020

O dluhopisomatu jsem se dozvěděla z reklamy na internetu. Jsem naprosto spokojená, přehledně popsané firmy. Rychlé jednání. Doporučuji.

Vít Hlásek55 let, klavírník, stavba pian
Hradec Králové
ZAINVESTOVAL DO
DATUM INVESTICE
19. 12. 2020

Jsem naprosto spojený, přehledně popsané firmy, rychlé a profesionální jednání. Vřele doporučuji.

Tomáš Rosa46 let, OSVČ
Bílina
ZAINVESTOVAL DO
DATUM INVESTICE
16. 12. 2020

O možnosti investovat s výnosem vyšším než na jakémkoliv bankovním účtu jsem se dozvěděl náhodou z reklamy na internetu. Po chvíli rozhodování a zvažování, jakou firmu podpořím koupí dluhopisů jsem si vybral na základě dobrých referencí a historie firmy. Komunikace s majitelem firmy byla rychlá a přesvědčivá. První výnos úroků mi již byl v pořádku vyplacen. Investice do dluhopisů mohu jen doporučit.

Jiří Vancl
DATUM INVESTICE
14. 12. 2020

Přehledné informace, rychlá reakce na dotazy. Kvalifikované odpovědi.

Radka Konupková21 let, kuchařka
Most
ZAINVESTOVAL DO
DATUM INVESTICE
7. 12. 2020

Investuji do nanotechnologií, s přístupem dluhopisomatu jsem velmi spokojená. Vše problěhlo hladce. Děkuji

Vladimír Kouba57 let, manažer akvizic
Praha
ZAINVESTOVAL DO
DATUM INVESTICE
20. 10. 2020

Investici jsem se rozhodl zrealizovat na základě doporučení od mých přátel s tím, že závazky jsou dlouhodobě firmou plněny. Transparentní informace na WEBu Dluhopisomatu a jeho profesionální a přehledné zpracování mě v tom podpořily. Ze strany Dluhopisomatu i majitele firmy, do které jsem investoval, byla okamžitá reakce, vysvětlili mi mé dotazy a celý proces proběhl rychle a bez komplikací.

Jiří Křelina29 let, marketing specialist
Praha
DATUM INVESTICE
19. 10. 2020

Jsem velmi spokojený s fungováním dluhopisomatu. Našel jsem zde hezký výnos a především profesionální přístup. Komunikace byla příjemná, reakce velmi promptní. Na stránkách jsem také našel vše o eminentovi. Doporučuji!

Jiřina Biker
DATUM INVESTICE
1. 1. 1970

Profesionalita, Rychlost odpovědi. Naprostá spokojenost, poradenství, rychlé reakce a jednání.

Alena Křižáková
ZAINVESTOVAL DO
DATUM INVESTICE
11. 8. 2019

Zainvestovala jsem do dluhopisu společnosti C2H, neboť značku Pietro Filipi znám. Ihned se mi ozvali a vysvětlili mi všechny otázky, dokonce se mi i dali skvělé rady ohledně jiných možnosti investic, jsem překvapena za klientský servis, který jsem na portálu našla a za jejich profesionální chování a vstřícnost. Dávám zde plné hodnocení, neboť jsem mile překvapená. Jediné mínus je, že jsem z počátku nevěděla co je dluhopis a jaké výhody má. Nyní již vše v pořádku! Díky!!

Monika Sajfrtová
DATUM INVESTICE
1. 1. 1970

Perfektní spolupráce. Jsem velice spokojena. :)

Ladislav Chlapec
ZAINVESTOVAL DO
DATUM INVESTICE
23. 7. 2021