COVID-19 INFO: Jedeme dál 100% bezkontaktně! Dluhopisy nakoupíte bezpečně online.
člen skupiny
PRO EMITENTY
Máte dotaz? Zavolejte nám
771 131 991
Po–Pá 9–18h

PRO EMITENTY

Pomáháme českým firmám růst

"Jsme hned za bankou další instancí, jak relativně snadno a rychle získat kapitál
pro další rozvoj firmy. Oproti bankám nám však více než na parametrech
záleží na příbězích jednotlivých společností." Ing. Věra Koubová
head of operations

CHCI NABÍDNOUT DLUHOPISY

Dluhopisy na klíč

Hledáte alternativní způsob financování růstu Vaší společnosti? U banky už máte vyčerpaný úvěrový rámec anebo se Vám jen nechce podstupovat složité procesy spojené s vyjednáváním úvěru? Potřebujete peníze opravdu rychle? Pokud jste si na všechny výše zmíněné otázky odpověděli „ANO“, pak se na nás neváhejte obrátit. Zajišťujeme komplexní služby spojené s přípravou a vydáváním dluhopisových emisí.

Úpis na Dluhopisomatu

Máte vydanou dluhopisovou emisi a hledáte distribuční kanál, přes který ji upsat? Hledáte solventního partnera, který má s úpisem bohaté zkušenosti a ví přesně jak na to? Pokud i při čtení tohoto textu jste si všude odpověděli „ANO“, pak se na nás neváhejte obrátit. Jsme jedním z největší dluhopisových tržišť a s úpisem emisí máme bohaté zkušenosti. Přivedeme Vám investory a zajistíme úpis v co možná nejkratším čase.

4 DŮVODY PROČ UPISOVAT U NÁS

Krok za krokem Vás provedeme celým procesem
od zveřejnění Vaší emise až po úplný úpis.

Jednoduchost

Peníze pro rozvoj Vaší firmy můžete získát rychle a snadno.

Podpora

Budete mít neustálou podporu pracovníků z Dluhopisomatu.

Zkušenosti

Předáme Vám všechny naše praktické zkušenosti s úpisem.

Reference

Úpis dluhopisů u nás podpoří Vaše PR a lidé o Vás budou hovořit.

Zařaďte se mezi spokojené emitenty

Za 4 roky fungování Dluhopisomatu jsme upsali již více než 200 mil. Kč.
Připojte se k těmto společnostem i Vy a získejte kapitál pro rozvoj své firmy.

Radomír Lalík
UPSÁNO 100 %
3.000.000 Kč
DATUM UPSÁNÍ
3. 2. 2021

Co Vám přinesla emise na Dluhopisomatu?

V době koronakrize jsme díky zkušenostem s vývojem, prototypovou a malosériovou výrobou našli další prostor pro rozvoj svého byznysu. Díky emisi na Dluhopisoamtu jsme navýšili kapacity výroby a tím mj. zkrátili dodací lhůty. Na jaře plánujeme výstavbu skladu polotovarů. Tyto rozvojové záměry jsme mohli realizovat díky profesionálnímu přístupu týmu Dluhopisomatu.

Jaká byla spolupráce?

Ne vždy to byly jednoduché okamžiky, ale společně jsme to zvládli a za to patří všem dík; zvláště bych vyzdvihl práci pánů Lašáka, který nám pomáhal s realizací od prvopočátku a pana Vališíka, který vdechl profesionální podobu, srozumitelnost a logiku webové prezentaci.

Budete emitovat znovu?

Je nesmírně těžké v dnešní době osolovit cílovou skupinu (investory), tak, aby s důvěrou svěřili své investice privátnímu sektoru. Zvlášť když se občas v médiích objeví kauzy s nesplacenými dluhopisy. Díky týmu Dluhopisomatu se nám to povedlo a v případě další investice v budoucnu využijeme opět služeb těchto profesionálů. Přeji všem mnoho úspěchů v této těžké době a také trochu humoru.

POSTUP KE SPOLUPRÁCI

Zkontaktujte nás

Využijte kontaktu níže na stránce. Kontaktní osobou pro B2B spolupráci je Ondřej Vališík.

Malý scoring

Zkonzultujeme Váš záměr pro vydání dluhopisové emise a uděláme tzv. malý scoring Vaší společnosti. Cílem je si z veřejně dostupných zdrojů udělat obrázek o Vaší společnosti. Pakliže bude vše ok, obratem se domlouváme na osobní schůzce.

Velký scoring

Na osobní schůzce si projdeme celý proces přípravy a zveřejnění emise na + Vám zodpovíme všechny Vaše případné dotazy. Zároveň se Vás doptáme na několik dalších informací, které bude potřebovat naše analytické oddělení, aby si udělalo komplexní obrázek o Vaší společnosti.

Spolupráce

Pakliže nám dá analytické oddělení zelenou, obratem přistoupíme k podpisu smlouvy o spolupráci, objednáme natočení video-medailonku a začneme připravovat Vaší prezentaci na Dluhopisomatu.

NAŠE HODNOTY

Spolupracujeme jen s partnery,
kteří si uvědomují svůj závazek vůči investorům

Naším cílem je spolupracovat se společnostmi, které jsou solventní, bonitní, mají prokazatelnou historii a jejich majitelé jsou lidé, kteří drží dohody. Naše kritéria pro hodnocení společností jsou náročná, jelikož chceme spolupracovat jen s těmi společnostmi, které si uvědomují svůj závazek vůči investorům a nejsou vůči nim lhostejní. Investor je ten, kdo vkládá do emitenta nejen peníze, ale i důvěru, proto nechceme, abychom jeho důvěru zklamali.

Kontakt pro emitenty

Mé jméno je Ondřej Vališík a stojím za vedením Dluhopisomatu. Neváhejte se na mě obracet s jakýmikoliv Vašimi dotazy. Pokud Vás zajímá více, zastavte se u nás na šálek dobré kávy v centrále v Praze.

Ondřej Vališík, MSc, MBA

Mé jméno je Ondřej Vališík a stojím za vedením Dluhopisomatu. Neváhejte se na mě obracet s jakýmikoliv Vašimi dotazy. Pokud Vás zajímá více, zastavte se u nás na šálek dobré kávy v centrále v Praze.

Kontakt pro emitenty