Pomáháme
českým firmám růst

Jste společnost, která potřebuje peníze na svůj další rozvoj?

Tápete, kde je vzít a banka už Vám je nechce poskytnout? Pak je vydání dluhopisové emise jedna ze skvělých možností, jak je získat. Zajišťujeme kompletní servis spojený s vydáním dluhopisové emise. Pojďme se potkat společně u kávy a probrat možnosti vzájemné spolupráce.

Vydání dluhopisové emise

Rozhodli jste se vydat dluhopisovou emisi, ale nemáte s procesem vydání emise dostatek zkušenostní? Tápete, jaké zvolit právní zastoupení? V takovém případě se na nás neváhejte obrátit. Máme 8 let zkušeností s vydáváním dluhopisových emisí a to jak pro malé, tak pro velké společnosti, kterým zajišťujeme mj. i vydání velkého dluhopisového prospektu od ČNB. Veškeré tyto aktivity zajištuje naše vlastní advokátní kancelář AK Vinohradská, která taktéž patří do holdingu firem Comfort Finance Group LTD.

Úpis dluhopisů na Dluhopisomatu

Dluhopisomat je jedním z největších dluhopisových tržišť, které na českém trhu působí. Spojte se s námi a načerpejte naše know how z mnoha úspěšně zrealizovaných emisí. Záměrně na Dluhopisomatu nezveřejňujeme více než 8 emisí najednou, abychom zajistili větší exkluzivitu jednotlivým emitentům a zároveň, abychom netříštili pozornost investorů. Přidejte se k nám i Vy. Zajistíme investory do Vaší společnosti a pomůžeme s úpisem emise v co možná nejkratším čase.

Výhody pro emitenty

Relativně snadný způsob, jak získat peníze pro rozvoj firmy.
Jednoduchost celého procesu emise za podpory naší advokátní kanceláře AK Vinohradská.
Neustálá podpora pracovníků z Dluhopisomatu.
Předání všech našich praktických zkušeností s emisí.
Podpoření Vašeho PR.

ROZVOJ A KAPITÁL

Máme za sebou úspěšné emise zvučných jmen

Za 4 roky fungování Dluhopisomatu jsme upsali již více než 100 mil. Kč. Připojte se k těmto společnostem i Vy a získejte kapitál pro rozvoj své firmy.

POSTUP KE SPOLUPRÁCI

Jak probíhá emise dluhopisů na Dluhopisomatu?

1
Zkontaktujte nás

Využijte kontaktu níže na stránce. Kontaktní osobou pro B2B spolupráci je Ondřej Vališík.

2
Malý scoring

Prvotně prokonzultujeme Váš záměr pro vydání emise po telefonu a následně uděláme tzv. malý scoring Vaší společnosti, abychom si byli jisti Vaším záměrem a dále, že z dostupných dat na Vás nevylézá nikde žádný kostlivec. Pakliže bude vše OK, obratem se domlouváme na osobní schůzce.

3
Velký scoring

Na osobní schůzce zkonzultujeme Vaši motivaci pro vydání emise i motivaci umístění Vaší emise na Dluhopisomat. Projdeme si celý proces přípravy a zveřejnění emise. Následně Vás požádáme o dodání zpracovaného byznys plánu a sady dalších podkladů, které potřebujeme pro zpracování tzv. velkého scoringu. Potřebujeme Vás detailně poznat, abychom si byli jisti v tom, že Vaše emise bude na Dluhopisomatu úspěšná a dále, že je Vaše společnost dostatečně kapitálově silná, aby dostála svým závazkům vůči investorům.

4
Spolupráce

Pakliže nám bude Váš byznys plán dávat smysl a zároveň naši analytici vyhodnotí Vaši společnost za vyhovující ke zveřejnění emise, domluvíme se společně obratem na další schůzce, kde se domluvíme na podmínkách spolupráce a na následném startu vzájemné spolupráce.

SPOLUPRÁCE

Chceme spolupracovat jen s těmi partnery,
kteří si uvědomují svůj závazek vůči investorům

Naším cílem je spolupracovat se společnostmi, které jsou solventní, bonitní, mají prokazatelnou historii a její majitelé jsou lidé, kteří drží dohody. Naše kritéria pro hodnocení společností jsou náročná, jelikož chceme spolupracovat jen s těmi společnostmi, které si uvědomují svůj závazek vůči investorům a nejsou vůči nim lhostejní. Investor je ten, kdo vkládá do emitenta nejen peníze, ale i důvěru, proto nechceme, abychom jeho důvěru zklamali.

KONTAKTNÍ OSOBA PRO EMITENTY

Ondřej Vališík, MSc, MBA
EXECUTIVE HEAD
+420 773 767 952