Fresca Company Invest

Fresca Company Invest s.r.o. je součástí společnosti Fresca Company s.r.o., která vznikla v roce 2016 jako zdravá alternativa k běžnému zmrzlinovému průmyslu.

Fresca Company Invest

Fresca Company Invest s.r.o. je součástí společnosti Fresca Company s.r.o., která vznikla v roce 2016 jako zdravá alternativa k běžnému zmrzlinovému průmyslu.

ROČNÍ ÚROK
?
Znamená, jakým úrokem budou úročeny vklady investorů. Úrok = výnos pro investora (vždy p.a.).
10,5 %
MINIMÁLNÍ INVESTICE
?
Znamená, v jakém minimálním objemu si může investor koupit dluhopisy emitenta/společnosti.
25 000 Kč
SPLATNOST
?
Znamená, za jakou dobu jsou splatné dluhopisy, a tudíž za jakou dobu vyplatí emitent/společnost investorovi na účet zpět jeho investici/vklad.
3.3 let
ZAINVESTOVÁNO  38 %
?
Znamená, jaký objem dluhopisů emitent/společnost již úspěšně prodala (vyjádřeno v % z celkového objemu emise).
počet investorů: 54
6 025 000 Kč
16 000 000 Kč
Poskytneme Vám detailní informace

Zavoláme vám, vysvětlíme proces pořízení dluhopisu a předáme kontakt emitentovi

25000 Kč
25000 Kč
ODESLÁNO

Vaše nezávazná poptávka byla přijata.

Buďte prosím na telefonu, do 10 minut Vám zavolá zástupce Dluhopisomatu a propojí Vás s emitentem.

ROZUMÍM

Krytí dluhopisů je následující:

PROČ KOUPIT TENTO DLUHOPIS

5 důvodů pro koupi tohoto dluhopisu:

  • Pevný roční výnos 10,5 % s pravidelnou měsíční výplatou výnosů.
  • Společnost vede zkušená a schopná majitelka s pozitivní podnikatelskou historií.
  • Zajištění emise je provedeno formou ručitelského prohlášení paní Zuzany Běhalové, dále ručitelským prohlášením společnosti Fresca Company s.r.o. a ručitelským prohlášením společnosti Prague Travel Ltd. s.r.o. Dále bude emise zajištěna budoucím zástavním právem zřízeným ve prospěch Agenta pro zajištění, přičemž předmětem zástavy budou zmrzlinářské kontejnery, příp. jiné movité věci, které bude společnost využívat ke svému podnikání.
  • Atraktivní a zajímavý produkt, jehož kvalitu a chuť můžete ochutnat např. na prodejním místě v pražských Čestlicích a objednat si je ve vybraných e-shopech.
  • Společnost má jasný a reálný byznys plán a očekává značný růst v následujících 4 letech.

Průzkum trhu

Průzkum trhu odhalil, že v roce 2021 činil trh se zmrzlinou v Evropě 21,9 miliardy eur. Zmrzlinový průmysl předpokládá rekordní CAGR (složená roční míra růstu) ve výši 4,8 % během prognózovaného období 2021-2027, které do roku 2027 stanoví rekordní výši 28,7 miliardy eur.

Prodej zmrzliny jako impulsního prodeje nebo prodeje s sebou domů se předpokládá v celém regionu s nárůstem o 30 %. Poptávka po poctivé řemeslné zmrzlině s nízkým obsahem tuku typu gelato, vyrobené z přírodních surovin stále roste. Zákazníci oceňují, že si jej mohou koupit i domů. Velkým trendem jsou také zmrzliny „bez přidaného cukru“.

Nárůst civilizačních chorob, jako je obezita či cukrovka, zvyšuje preferenci veganství a rozšiřuje povědomí spotřebitelů o zdravém životním stylu a stravování. Fresca Company s.r.o. nabízí i veganskou zmrzlinu v nejvyšší kvalitě z kokosového nebo rýžového mléka vlastní výroby.

Gelato tvoří hlavní segment řemeslných zmrzlin. Je to italský typ zmrzliny vyrobený z čerstvých surovin, s max. množstvím tuku 8 % a s obsahem cukru v rozmezí 15 až 20 %. Jeho struktura je lehčí a plná chuti. Zvýšená spotřeba řemeslné zmrzliny je jedním z hnacích faktorů a vede k růstu celkového evropského trhu se zmrzlinou.

Na co chce společnost využít peníze z nové emise?

Peníze vybrané emisí dluhopisů budou využity na výrobu specializovaných prodejních kontejnerů a nákup souvisejícího vybavení, jako jsou lednice, mrazáky, stroje na zmrzlinu, kávovary atp. Takto vytvořené prodejní jednotky budou umístěny na lukrativní místa s vysokou koncentrací lidí. Veškerý majetek nakoupený z prostředků emise, bude dán do zástavy vůči investorům Dluhopisomatu jako prvním v pořadí.

Záruky investorů:

Závazky emitenta vyplývající z dluhopisů a těchto emisních podmínek budou zajištěny následujícími formami: ručitelského prohlášeni paní

Vzorový příklad investice:

  • Koupíte si například 10 dluhopisů o celkové hodnotě 100 000 Kč a s celkovou splatností 3,5 roky.
  • Každý měsíc Vám na běžný účet automaticky přijde 744 Kč (po zdaněním 15 %).
  • Po 3,5 letech Vám emitent automaticky vyplatí zpět Vašich zainvestovaných 100 000 Kč.
  • Celkově realizujete zisk za 3,5 roky 30 494 Kč (po zdaněním 15 %).
  • Spočítejte si do detailu, kolik byste mohli vydělat investicí do tohoto dluhopisu v níže přiložené kalkulačce.
O SPOLEČNOSTI

Čím se společnost zabývá?

V roce 2013 vznikla společnost Fresca Company Invest s.r.o., vydávající tuto emisi dluhopisů. Je součástí společnosti Fresca Company s.r.o., která vznikla v roce 2016 jako zdravá alternativa k běžnému zmrzlinovému průmyslu. Ryze český rodinný podnik vede energetická majitelka Mgr. Zuzana Běhalová s jasnou vizí a realizovatelnými obchodními plány. Hlavní oblastí podnikání společnosti je výroba zdravých nanuků z čerstvého ovoce, mléka, smetany a kokosového mléka. Nanuky jsou ručně lité bez čokoládové polevy, což jim dodává na jedinečnosti.

Přejít na web společnosti ZDE.

V roce 2018 společnost Fresca Company s.r.o.  rozšířila svou nabídku i o klasické italské gelato al natural. Tyto produkty si získaly velkou oblibu, protože jsou 100% přírodní a jsou vyrobeny z čerstvých ingrediencí bez obsahu aromat, barviv, koncentrátů a lepku. 

V prvních letech bylo možné nakoupit výrobky této společnosti pouze v maloobchodní síti. Nicméně důraz na rozvoj a inovace vedl k tomu, že se nanuky a další výrobky brzy začaly nabízet i na dalších distribučních kanálech. V současné době lze produkty Fresca Company s.r.o. nakoupit nejen ve více než 150 maloobchodech, ale i v supermarketech jako je například Kaufland, Lidl atp. Významnou je pak také spolupráce s internetovým obchodem Rohlík, kterému společnost Fresca Company s.r.o. vyvíjí privátní značky.

V roce 2023 došlo k dalšímu rozšíření výroby, kdy společnost zahájila vlastní produkci ovocných koncentrátů, které jsou vyráběny z vysokého množství ovoce a slouží k výrobě letních i zimních variant domácích limonád. Tento produkt je postupně rozšiřován do obchodů a restaurací a stává se dalším významným zdrojem příjmů společnosti Fresca Company s. r. o.

Emisní podmínky ke stažení ZDE

Management

Mgr. Zuzana Běhalová
Majitelkou společnosti Fresca Company Invest s.r.o. je zkušená a energetická podnikatelka. Vystudovala právnickou fakultu na Masarykově univerzitě v Brně. V roce 2000 založila cestovní kancelář Prague Travel Ltd., s.r.o., která dodnes patří k předním cestovním kancelářím zajišťujícím poznávací túry po hlavním městě.