21. 4. 2023, 3 minuty čtení

Nová emise firmy Detalon s ročním výnosem 11,3 %

Tradice, stavební materiály a 30letá historie na trhu. Tak by se dala charakterizovat společnost Detalon, která pod svojí sesterskou firmou Detalon Realty 1 vydala už druhou emisi dluhopisů.

Představte si firmu, která je už 30 let předním dodavatelem stavebních materiálů a systémů pro podlahy, obklady, balkony a terasy. Mezi její hlavní odběratele patří firmy Ekospol, Central Group, SIKO koupelny, Pro-doma a další.

Její historie sahá až do roku 1991, kdy jako první uvedla na český trh výrobky proslulé německé firmy Schlüter-Systems KG, za což získala jednu z hlavních cen na největším stavebním veletrhu For Arch v Praze.

Majitelem firmy je odborník 

Majitelem je bývalý vedoucí výzkumný pracovník Akademie věd ČR RNDr. Jaroslav Košut, Ph.D., MBA. V oboru fyzika získal velký doktorát a byl oceněn cenou I. stupně Akademie věd ČR. Později studoval ekonomii a finance. Pracoval jako investiční poradce a interim manažer, a to i v několika velkých průmyslových podnicích na pozici generálního ředitele, člena představenstva a dozorčí rady (např. v ČEZ) nebo jako poradce místopředsedy vlády ČR.

Skupina Detalon už několik let vidí potenciál v developerské činnosti a díky transformaci společnosti Via Net Real vznikla právě firma Detalon Realty 1 s bohatou developerskou historií. Pyšnit se může například třípodlažní vilou v pražských Nebušicích v hodnotě 22,5 milionu Kč, kde firma realizovala zisk 5 milionů Kč za 1,5 roku.

Po úspěšném upsání emise díky inzerci na Dluhopisomatu z roku 2020 se rozhodla firma Detalon Realty 1 vydat novou emisi, jejíž prostředky budou využity na nákup nemovitosti určené k rekonstrukci a následnému prodeji. Tato nemovitost bude investorům sloužit jako zástava v 1. pořadí. 

Proč investovat s Detalon Realty 1? 

  • Dluhopisy s 11,3% ročním výnosem se splatností necelé dva roky.
  • Pravidelná měsíční výplata výnosů.
  • Emitent se zavázal, že emisí získané prostředky použije výhradně k nákupu nemovitosti, která bude následně předmětem zástavy pro investory jako 1. v pořadí a k nákupu materiálu a služeb pro rekonstrukci a prodej této nemovitosti.
  • detailu emise najdete video, kde majitel RNDr. Jaroslav Košut, Ph.D., MBA. představuje svoji firmu.
  • Více než 30letá tradice firmy, kterou management neustále aktivně rozvíjí
  • Dobrá likvidita investice se splatností méně než 2 roky.
  • Možnost předčasného splacení na požádání.
  • Minimální investice od 10 000 Kč. 

Seznámit se s dluhopisy Detalon Realty 1, s.r.o. >>>