SUPER-ČTYŘKOLKY, s.r.o.

S4K I. 7,7/21

Společnost SUPER-ČTYŘKOLKY, s.r.o. má více než desetiletou tradici. Je stabilním dovozcem pracovních, sportovních a dětských čtyřkolek a mimo jiné i zahradní a komunální techniky (sekaček, rypadel či sypačů). Patří mezi jednoho z největších dodavatelů s obchodní a servisní sítí čítající 29 dealerů v Čechách a na Slovensku.

Proč investovat do dluhopisu SUPER-ČTYŘKOLEK?

  • liší se od konkurence a zaměřuje se na dovoz zahradní a komunální techniky
  • skladové zboží v hodnotě 11 milionů, vlastní hala v Terezíně v hodnotě 9 milionů, rostoucí poptávka na předem vyprodané zboží v rozmezí 3-5 měsíců
  • dluhopisy jsou zajištěné ručitelským prohlášením. Majetek SUPER-ČTYŘKOLEK převyšuje hodnotu vydané emise dluhopisů

Investiční kalkulačka

Kolik chcete investovat?

- +
25 000 Kč

1 000 000 Kč

Na jak dlouho?

- +
2 roky

3 let

Celkový výnos

Podrobné informace o emisi

Emitent SUPER-ČTYŘKOLKY, s.r.o.
Název emise S4K I. 7,7/21
Datum emise 01.10.2017
Datum splatnosti 01.10.2021
Jmenovitá hodnota 1ks 25 000 Kč
Úroková sazba 7,7 % p.a.
Výplata úroku půlroční
Podoba dluhopisu Listinný cenný papír
Forma dluhopisu Cenný papír na řad
Celkový objem emise 25 000 000 Kč
Možnost předčasného odprodeje dluhopisu Ano, dluhopis můžete předčasně odprodat společnosti zpět

Často kladené otázky

Čím je splacení dluhopisu garantováno?
Ručíme vlastní halou s vybavením v celkové hodnotě téměř 9 milionů Kč a zásobami zboží v aktuální hodnotě přibližně 11 milonů Kč. Obrat v letech 2016 i 2017 byl ročně větší než 17 mil. Kč.
V čem se lišíte od konkurence?
V dnešní době jsou čtyřkolky velmi oblíbené. Kromě sportu a zábavy umí plnohodnotně nahradit i speciální pracovní stroje. Pro jejich široké využití vyhledávají čtyřkolky i obce, hotely, správy lesů a parků, ZOO, zimní areály apod. Díky celoročnímu využití čtyřkolek a našemu širokému sortimentu u nás prodejní sezóna nikdy nekončí.
Jak naložíte se získanými prostředky?
Sto procent výnosu z prodeje dluhopisů použijeme na nákup zboží, abychom uspokojili neustále rostoucí poptávku. Díky tomu se nám během tří let podaří několikanásobně navýšit obrat a zisk.
Jak dlouho již podnikáte v oboru?
Naše společnost aktivně figuruje na trhu již 11. rokem. Jsme stabilním importérem pracovních a sportovních čtyřkolek, UTV a pracovních strojů, dětských čtyřkolek, zahradní a komunální techniky, skútrů, motorových koloběžek, rikš a pracovních plošin pro Čechy a Slovensko.
Je možný předčasný odprodej dluhopisů?
Ano, předčasný odprodej je možný po uplynutí dvaceti čtyř (24) měsíců od koupení Dluhopisů. Příklad: Při držení dluhopisů do poloviny roku 2020 budete mít výnos před zdaněním 15,4 %. Při požádání o předčasný odprodej ve třetím roce držení dluhopisů se Vám odečte poplatek ve výši jednoho ročního výnosu, to je 7,7 %. Celkový výnos tedy i s předčasným odprodejem po 2 letech bude 11,55 %.

Aktuality

Říjen 2018
Začátkem října nám dorazil dlouho a netrpělivě očekávaný kontejner s 20 ks tříkolek RIKSHA 200 EFI. Jedná se o nový model plnící již požadavky na EURO 4, je to modernizovaný nástupce dříve prodávané verze s karburátorem. Musíme uznat, že to byl krok správným směrem, nový stroj je v mnoha směrech dokonalejší a vylepšenější než jeho předchůdce. Objednávka se dlouho připravovala včetně testů a přípravy vhodné konfigurace a kontrakt jsme podepsali začátkem května letošního roku včetně platby zálohy. Čekání na zakázkovou výrobu tříkolek a jejich doručení kontejnerem bylo dlouhé (5 měsíců), ale stálo to za to. Jen za první měsíc se prodalo 7ks těchto strojů. Bohužel již nyní je jasné, že nás opět čeká nepříjemná situace, kdy nebudeme moci uspokojit všechny zákazníky, protože budou tříkolky vyprodané dříve, než nám přijde další kontejner s nimi.
Září 2018
Jednateli společnosti panu Radku Michalčíkovi se podařilo realizovat zásadní kroky a splnit požadavky na doložení dokumentace ze strany Ministerstva dopravy ČR ohledně registrace naší společnosti jako akreditovaného zástupce výrobců pro ČR. Stejný krok plánujeme učinit i na Slovensku. Získání pozice akreditovaného zástupce výrobce nám mimo jiné umožní i tisk čistopisů technických průkazů pro dovážená vozidla (čtyřkolky, skútry, atd.) potřebných pro přihlášení do provozu na pozemních komunikacích. Tímto snížíme administrativní zátěž zákazníků s přihlašováním nových strojů na patřičných úřadech, v případě Slovenska snížíme náklady na přihlášení nových vozidel, které hradí zákazník a tím ještě více podpoříme další růst prodeje.
Srpen 2018
V rámci zdokonalování interních procesů při růstu naší společnosti jsme realizovali plánovaný projekt „Digitalizace centrálního skladu náhradních dílů s využitím mobilního terminálu a zavedením evidence skladových pozic“. Podařilo se nám úspěšně nasadit rozšíření našeho informačního systému MONEY S4 o samostatný modul MOBILE S5. Součástí byla předimplementační studie, přesná definice našich potřeb, nákup softwarové licence, nákup hardware (mobilní terminál PDA Point Mobile PM80 s příslušenstvím, tiskárna štítků Zebra ZT230 se spotřebním materiálem), tisk a instalace štítků s označením skladových pozic v centrálním skladu, kompletní instalace, parametrizace a zaškolení zaměstnanců. Toto vše posouvá naši společnost o významný krok dopředu, umožní nám to ještě lépe sledovat jednotlivé toky zboží – především náhradních dílů (sklad dílů aktuálně čítá přes 30.000 položek a neustále především dle potřeb zákazníků roste), ušetří náklady a čas při expedici zboží. Dalším krokem je vlastní digitalizace skladových zásob náhradních dílů včetně produktových fotografií a realizace projektu výroby a nasazení nových eshopů s přímým napojením na náš informační systém MONEY S4. Tímto krokem naprosto dokonale zpřístupníme zboží našim zákazníkům, jak koncovým tak velkoobchodním partnerům, zvýšíme tím násobně prodej a zisk a ušetříme náklady. Aktuální hodnota investice je cca 250.000,-Kč, návratnost jen díky úsporám, které přinese je do dvou let.

Náš tým

Radek Michalčík

Jednatel společnosti

Radek se stará o komunikaci s výrobci a dodavateli, jeho hlavním úkolem je zajistit, aby všechny stroje měli veškeré potřebné homologace. Často zůstává v kanceláři i potom co všichni odejdou domů a plánuje strategický rozvoj společnosti.

Michael Vajgl

Obchodní ředitel

Michael je již řadu let tělem i duší našeho obchodu. Stará se o plnění plánů a koordinuje naše dealery. Vede náš tým k lepším výkonům.

Daniel Malaťak

Specialista prodeje

Daniel poskytuje při výběru informace a rady zákazníkům. Zajišťuje, aby naše stroje byli před předáním zákazníkovi vždy na 100% připravené.

Tomáš Levý

Hlavní technik

Tomáš se stal díky dlouholeté praxí v oboru a školením od výrobců nejpovolanějším pro předprodejní, záruční a pozáruční servis našich strojů. Nadšenec do všeho co má kola a motor.

Fotogalerie emitenta

Šipka dolů

Objednávka dluhopisu S4K I. 7,7/21

Seznam dluhopisů

Na Dluhopisomatu.cz máte nejlepší podmínky pro tyto dluhopisy.

Úrok 5 % p.a.
Minimální investice 250 000 Kč
Výplata úroků ročně

Rybka Building je firma s dlouhodobou tradicí. Finance od investorů budou použita na koupi nemovitostí, pozemků a stavebních materiálů, které slouží k výstavbě developerských projektů.

Saunia

Bonus při investici
Získejte 1% částky dluhopisu na svou věrnostní kartu každý rok.
Úrok 6,25 % p.a.
Minimální investice 10 000 Kč
Výplata úroků čtvrtletně

Saunia buduje pro své klienty saunové světy v obchodních centrech po celé České republice. Vybrané finanční prostředky využije k rozšíření své sítě v ČR a v zahraničí.

Úrok 7,7 % p.a.
Minimální investice 25 000 Kč
Výplata úroků půlroční

Společnost SUPER-ČTYŘKOLKY je jedním z největších dodavatelů čtyřkolek pro Čechy a Slovensko. Získané prostředky použije na nákup zboží, aby uspokojila neustále rostoucí poptávku.

A jaké jsou zkušenosti klientů Dluhopisomatu?

Odezva, přístup a profesionalita na nejvyšší úrovní. Perfektní spolupráce. Jsem velmi spokojena.

Silueta člověka
Renata Žůrková
44 let, podnikatelka, Praha

Na portálu mi zodpověděli všechny mé otázky. Všechno funguje tak jak bylo řečeno.

Obrázek muže
Tomáš Kovář
71 let, důchodce, Ostrava

Postup byl velmi rychlý a vše se vyřešilo dálkově přes Internet. Pomoc při výběru a profesionalita v přístupu.

Silueta člověka
Vladimír Kubaník
67 let, investor, Zlín

Chtěla jsem investici, o kterou se nemusím starat. Tým Dluhopisomatu mi pomohl.

Portrét ženy
Lucie Paterová
69 let, důchodkyně, Pardubice

Jsem velmi spokojený. Beží všechno tak, jak jsme se dohodli.

Silueta člověka
Pavel Svidenský
Podnikatel, Třeboň

Dluhopisy mi připadají jako dobrá investiční volba. Plánuji investovat v blízké budoucnosti zase.

Portrét muže
Jindřich Hermann
65 let, důchodce, Ústí nad Labem

Vše běží v pořádku. Mám bezpečný produkt o který se nemusím starat. Uvažuji o navýšení investice.

Silueta člověka
Jiří Zelenka
Podnikatel, Příbram

Vyznat se mezi finančními produkty v ČR vyžaduje odbornou péči. Na Vašem portálu jsem ji našla.

Portrét ženy
Kateřina Tolová
29 let, manažerka, Praha

Servis, rychlost, a jednoduchost. Vše je v pořádku a jsem spokojena s dluhopisem.

Silueta člověka
Jaroslava Vokáčová
Podnikatelka, Praha