Roční fixní výnos 9,11 % p.a.
Výplata výnosů půlroční
Nejbližší výplata 01.04.2019
80 %
Počet investorů65
Zbývá 73 dní
Minimální investice50 000 Kč
Zainvestováno20 000 000

S4K I. 7,7/21

Společnost SUPER-ČTYŘKOLKY patří k největším dodavatelům čtyřkolek v Čechách a na Slovensku. V současné době se potýká s rekordním růstem zájmu o jeho zboží, přičemž upsané prostředky budou použity na nákup zboží potřebného na uspokojení tohoto zájmu.

Proč investovat do dluhopisu SUPER-ČTYŘKOLEK?

  • Stabilita: skladové zboží v hodnotě 14 milionů, vlastní hala v Terezíně v hodnotě 9 milionů, rostoucí poptávka na předem vyprodané zboží v rozmezí 3-5 měsíců
  • Bezpečnost: dluhopisy jsou zajištěné ručitelským prohlášením majitele společnosti. Majetek SUPER-ČTYŘKOLEK převyšuje hodnotu vydané emise dluhopisů

Investiční kalkulačka

Kolik chcete investovat?

- +
50 000 Kč

5 000 000 Kč

Na jak dlouho?

- +
1 rok

5 let

Celkový výnos

Podrobné informace o emisi

Emitent SUPER-ČTYŘKOLKY, s.r.o.
Název emise S4K I. 7,7/21
Datum emise 01.10.2017
Datum splatnosti 01.10.2021
Jmenovitá hodnota 1ks 25 000 Kč
Úroková sazba 9,11 % p.a.
Výplata úroku půlroční
Podoba dluhopisu Listinný cenný papír
Forma dluhopisu Cenný papír na řad
Celkový objem emise 25 000 000 Kč
Možnost předčasného odprodeje dluhopisu Ano, dluhopis můžete předčasně odprodat společnosti zpět

Často kladené otázky

Jak se společnosti daří v průběhu listopadu, prosince 2018?
Přiblížil se konec roku, období kdy v SUPER-ČTYŘKOLKÁCH dokončujeme plánování a uzavíráme kontrakty na další rok. S ohledem na neustále rostoucí poptávku po námi dováženém a prodávaném zboží potřebujeme do konce roku 2018 získat nejméně 8 mil. Kč na objednání zboží, které nám přijde v březnu a dubnu příštího roku, tedy přímo na začátek jarní prodejní vlny. To nám umožní uspokojit větší množství zákazníků než jsme aktuálně schopni a vytvořit větší zisk. Z tohoto důvodu se jednatel a majitel společnosti rozhodl nabídnout investorům do dluhopisů jednorázový bonus 4% z investované částky při investici 50.000,- Kč a vyšší. Investor tak získá vyšší zhodnocení své investice, konkrétně s využitím bonusu bude roční úrokový výnos před zdaněním činit 9,11 %. Jednatel a majitel společnosti pan Radek Michalčík se také rozhodl zvýšit investorům bezpečnost investice vydáním ručitelského prohlášení.
Čím je splacení dluhopisu garantováno?
Vlastníme skladové zboží v hodnotě 14 milionů, vlastní halu v Terezíně v hodnotě 9 milionů. Splacení je také zajištěno ručitelským prohlášením jednatele a majitele společnosti. Obrat v letech 2016 i 2017 byl ročně větší než 17 mil. Kč.
V čem se lišíte od konkurence?
V dnešní době jsou čtyřkolky velmi oblíbené. Kromě sportu a zábavy umí plnohodnotně nahradit i speciální pracovní stroje. Pro jejich široké využití vyhledávají čtyřkolky i obce, hotely, správy lesů a parků, ZOO, zimní areály apod. Díky celoročnímu využití čtyřkolek a našemu širokému sortimentu u nás prodejní sezóna nikdy nekončí.
Jak naložíte se získanými prostředky?
Sto procent výnosu z prodeje dluhopisů použijeme na nákup zboží, abychom uspokojili neustále rostoucí poptávku. Díky tomu se nám během tří let podaří několikanásobně navýšit obrat a zisk.
Jak dlouho již podnikáte v oboru?
Naše společnost aktivně figuruje na trhu již 11. rokem. Jsme stabilním importérem pracovních a sportovních čtyřkolek, UTV a pracovních strojů, dětských čtyřkolek, zahradní a komunální techniky, skútrů, motorových koloběžek, rikš a pracovních plošin pro Čechy a Slovensko.
Je možný předčasný odprodej dluhopisů?
Ano, předčasný odprodej je možný po uplynutí dvaceti čtyř (24) měsíců od koupení Dluhopisů. Příklad: Při držení dluhopisů do poloviny roku 2020 budete mít výnos před zdaněním 15,4 %. Při požádání o předčasný odprodej ve třetím roce držení dluhopisů se Vám odečte poplatek ve výši jednoho ročního výnosu, to je 7,7 %. Celkový výnos tedy i s předčasným odprodejem po 2 letech bude 11,55 %.

Aktuality

Říjen 2018
Začátkem října nám dorazil dlouho a netrpělivě očekávaný kontejner s 20 ks tříkolek RIKSHA 200 EFI. Jedná se o nový model plnící již požadavky na EURO 4, je to modernizovaný nástupce dříve prodávané verze s karburátorem. Musíme uznat, že to byl krok správným směrem, nový stroj je v mnoha směrech dokonalejší a vylepšenější než jeho předchůdce. Objednávka se dlouho připravovala včetně testů a přípravy vhodné konfigurace a kontrakt jsme podepsali začátkem května letošního roku včetně platby zálohy. Čekání na zakázkovou výrobu tříkolek a jejich doručení kontejnerem bylo dlouhé (5 měsíců), ale stálo to za to. Jen za první měsíc se prodalo 7ks těchto strojů. Bohužel již nyní je jasné, že nás opět čeká nepříjemná situace, kdy nebudeme moci uspokojit všechny zákazníky, protože budou tříkolky vyprodané dříve, než nám přijde další kontejner s nimi.
Září 2018
Jednateli společnosti panu Radku Michalčíkovi se podařilo realizovat zásadní kroky a splnit požadavky na doložení dokumentace ze strany Ministerstva dopravy ČR ohledně registrace naší společnosti jako akreditovaného zástupce výrobců pro ČR. Stejný krok plánujeme učinit i na Slovensku. Získání pozice akreditovaného zástupce výrobce nám mimo jiné umožní i tisk čistopisů technických průkazů pro dovážená vozidla (čtyřkolky, skútry, atd.) potřebných pro přihlášení do provozu na pozemních komunikacích. Tímto snížíme administrativní zátěž zákazníků s přihlašováním nových strojů na patřičných úřadech, v případě Slovenska snížíme náklady na přihlášení nových vozidel, které hradí zákazník a tím ještě více podpoříme další růst prodeje.
Srpen 2018
V rámci zdokonalování interních procesů při růstu naší společnosti jsme realizovali plánovaný projekt „Digitalizace centrálního skladu náhradních dílů s využitím mobilního terminálu a zavedením evidence skladových pozic“. Podařilo se nám úspěšně nasadit rozšíření našeho informačního systému MONEY S4 o samostatný modul MOBILE S5. Součástí byla předimplementační studie, přesná definice našich potřeb, nákup softwarové licence, nákup hardware (mobilní terminál PDA Point Mobile PM80 s příslušenstvím, tiskárna štítků Zebra ZT230 se spotřebním materiálem), tisk a instalace štítků s označením skladových pozic v centrálním skladu, kompletní instalace, parametrizace a zaškolení zaměstnanců. Toto vše posouvá naši společnost o významný krok dopředu, umožní nám to ještě lépe sledovat jednotlivé toky zboží – především náhradních dílů (sklad dílů aktuálně čítá přes 30.000 položek a neustále především dle potřeb zákazníků roste), ušetří náklady a čas při expedici zboží. Dalším krokem je vlastní digitalizace skladových zásob náhradních dílů včetně produktových fotografií a realizace projektu výroby a nasazení nových eshopů s přímým napojením na náš informační systém MONEY S4. Tímto krokem naprosto dokonale zpřístupníme zboží našim zákazníkům, jak koncovým tak velkoobchodním partnerům, zvýšíme tím násobně prodej a zisk a ušetříme náklady. Aktuální hodnota investice je cca 250.000,-Kč, návratnost jen díky úsporám, které přinese je do dvou let.

Náš tým

Radek Michalčík

Jednatel společnosti

Radek se stará o komunikaci s výrobci a dodavateli, jeho hlavním úkolem je zajistit, aby všechny stroje měli veškeré potřebné homologace. Často zůstává v kanceláři i potom co všichni odejdou domů a plánuje strategický rozvoj společnosti.

Michael Vajgl

Obchodní ředitel

Michael je již řadu let tělem i duší našeho obchodu. Stará se o plnění plánů a koordinuje naše dealery. Vede náš tým k lepším výkonům.

Daniel Malaťak

Specialista prodeje

Daniel poskytuje při výběru informace a rady zákazníkům. Zajišťuje, aby naše stroje byli před předáním zákazníkovi vždy na 100% připravené.

Tomáš Levý

Hlavní technik

Tomáš se stal díky dlouholeté praxí v oboru a školením od výrobců nejpovolanějším pro předprodejní, záruční a pozáruční servis našich strojů. Nadšenec do všeho co má kola a motor.

Výsledky hospodaření

Klíčové finanční ukazatele v Kč 2015 2016 2017
Aktiva 17 510 000 19 697 000 21 373 000
Obrat 820 000 9 505 000 13 318 000
Ebitda 820 000 1 831 000 1 364 000
Kontrola společnosti
1 Zveřejněný VZZ a rozvaha Ano
2 Neúčast v insolvenčním řízení Ano
3 Více než 3 roky na trhu Ano

Fotogalerie emitenta

Šipka dolů

Objednávka dluhopisu S4K I. 7,7/21

Seznam dluhopisů

Na Dluhopisomatu.cz máte nejlepší podmínky pro tyto dluhopisy.

A jaké jsou zkušenosti klientů Dluhopisomatu?

Odezva, přístup a profesionalita na nejvyšší úrovní. Perfektní spolupráce. Jsem velmi spokojena.

Renata Žůrková
44 let, podnikatelka, Praha

Postup byl velmi rychlý a vše se vyřešilo dálkově přes Internet. Pomoc při výběru a profesionalita v přístupu.

Vladimír Kubaník
67 let, investor, Zlín

Na portálu mi zodpověděli všechny mé otázky. Všechno funguje tak jak bylo řečeno.

Obrázek muže
Tomáš Kovář
71 let, důchodce, Ostrava

Vše proběhlo v pořádku. Nemám co vytknout.

Pan Žila
podnikatel, Deblín

Jsem spokojená, vše vysvětleno, bezpracné, bez hlídání kurzů a je to přijemný.

Blanka Osten
Seniorka, Karlovy Vary

Mám dluhopis Comfort Money a je super. Posílají penízky vždy na dané datum.

Anna Culková
Seniorka, Brumlov

Spokojený nadmíru. Naprosto jsem to nečekal, napsal jsem i pochvalný email s tím, že jsem velmi spokojený. Děkuji.

Jiří Otčenášek
pracující, Praha

Komunikace byla výborná, během 2 dnů to bylo vyřízené.

Tomáš Vacek
podnikatel, Pelhřimov

vše proběhlo, jsme spokojeni.

Jana Teplá
pracující, Praha

Všechno supr, nemám žádný problém.

Tomáš Adamička
student a pracujicí, Praha

Jsem spokojený, přišly mi úroky a objednal jsem si několik dluhopisů.

Josef Krauskopf
podnikatel, Trhové Sviny

Chtěla jsem investici, o kterou se nemusím starat. Tým Dluhopisomatu mi pomohl.

Portrét ženy
Lucie Paterová
69 let, důchodkyně, Pardubice

Spokojený jsem, vstříčná a rychlá komunikace.

Štěpán Krajča
podnikatel, Zlín

Dluhopisy mi připadají jako dobrá investiční volba. Plánuji investovat v blízké budoucnosti zase.

Portrét muže
Jindřich Hermann
65 let, důchodce, Ústí nad Labem

Jsem velmi spokojený. Beží všechno tak, jak jsme se dohodli.

Pavel Svidenský
Podnikatel, Třeboň

Vše běží v pořádku. Mám bezpečný produkt o který se nemusím starat. Uvažuji o navýšení investice.

Jiří Zelenka
Podnikatel, Příbram

Vyznat se mezi finančními produkty v ČR vyžaduje odbornou péči. Na Vašem portálu jsem ji našla.

Portrét ženy
Kateřina Tolová
29 let, manažerka, Praha

Servis, rychlost, a jednoduchost. Vše je v pořádku a jsem spokojena s dluhopisem.

Jaroslava Vokáčová
Podnikatelka, Praha