20. 12. 2023, 2 minuty čtení

Děkujeme za Vaši důvěru v letošním roce

Vážení dluhopisoví investoři,

konec roku se kvapem blíží a vánoční svátky jsou tu co nevidět. Pohodová atmosféra všude kolem nás přímo vybízí k tomu, abychom zpomalili, udělali si čas na své nejbližší a ohlédli se za rokem minulým. Ohlédli se za rokem plným důležitých událostí, za tím, co nám přinesl a co se nám v něm podařilo. Proto mi dovolte, abych této příležitosti využil a krátce zhodnotil, čeho jsme v rámci Dluhopisomatu s Vaší milou podporou dosáhli.

Se značkou Dluhopisomat jste se v průběhu roku mohli setkat na nejrůznějších místech. Účastnili jsme se akce Global Investment Summit v pražském Martinicově paláci a Colors of Finance v Ostravě.  My sami jsme pak byli organizátory 3 setkání s naším ekonomem Vladimírem Pikorou, kde jste se dozvěděli řadu zajímavých informací z aktuální ekonomiky a nad znamenitým jídlem a skleničkou dobrého pití jste se mohli seznámit s našimi obchodníky, které běžně znáte pouze po hlase z Vašeho mobilního telefonu.

Poslední 3 měsíce v roce jste pak mohli zaznamenat také sympatického herce Richarda Trsťana, který se objevil na televizních obrazovkách a promlouvá z rádií. Velký kus práce byl odveden také na projektu Srovnávač dluhopisů, kde se objektivně srovnává a hodnotí celý trh s korporátními dluhopisy, a to za využití metodiky MFČR.

I díky těmto aktivitám již nyní mohu prohlásit, že rok 2023 byl pro nás doposud nejúspěšnějším rokem v naší sedmileté historii. Podařilo se nám významnou měrou rozšířit tým a zdokonalit infrastrukturu služeb. Věříme, že se na nás budete s důvěrou obracet i v nadcházejícím roce a těšíme se na spolupráci v rámci zhodnocování Vašich finančních prostředků. Užijte si vánoční svátky a do nového roku vykročte pravou nohou.

Marek Kuskov

CEO Dluhopisomatu