27. 8. 2022, 2 minuty čtení

Nová emise firmy RL development I s výnosem 11 %

Vážení investoři a fanoušci investování,

slunečné léto a čas dovolených se pomalu blíží ke konci. Ale nezoufejte!

Stále si můžete užívat! Koneckonců posledním letním dnem je až čtvrtek 22. září. Do té doby se také můžete těšit na celou řadu novinek, které pro vás připravujeme. 

Právě jsme dokončili prověrku nového emitenta RL development I s.r.o. podnikajícího v perspektivním odvětví nemovitostí. A vy si již novou emisi můžete prohlédnout.

Proč v podnikání podpořit ryze českou firmu RL development I? 

  • Investice 100 % zajištěná nemovitostí.

  • Zajímavý výnos 11 % p.a. s čtvrtletní výplatou.

  • Atraktivní odvětví nemovitostí, kde tržby z prodeje rostou každý rok.

  • Firma je součástí silné společnosti Real Luxemburg. 

Podívejte se na prezentaci společnosti a posuďte sami atraktivitu této zajištěné investice

Aktiva firmy přesahují 2,7násobek hodnoty emise dluhopisů!

  • Stabilita firmy: Ukazatel aktiv reprezentující stabilitu společnosti zaznamenal mezi lety 2020 a 2021 nárůst o 76 % uvádí k výsledkům hospodaření náš hlavní analytik Ing. Martin Měřička.

  • Vysoké tržby: Firma má stabilní tržby přesahující 2,6 mil. Kč ročně. Navíc se jí podařilo zoptimalizovat kapitálovou strukturu poklesem poměru cizích zdrojů vůči EBITDA z 87 na 26 %. 

  • Lukrativní odvětví: To, že oblast nemovitostí je lukrativním odvětvím, jasně dokládá i strmý nárůst hodnoty nemovitostí v posledních letech. Jenom v roce 2022 rostly ceny bytů o 10-20 %. Máte otázku k
investici do dluhopisu RL development I? 

Napište jednoduše Vojtovi Ševčíkovi, našemu Key Account Managerovi zprávu přes WhatsApp a on vám poskytne více informací. Můžete mu také zavolat na +420 730 701 609.

Stáhněte si e-book ekonoma
Vladimíra Pikory

Kam investovat v roce 2023? Získáte přehled o investičních strategiích pro rok 2023. A jako bonus předpověď vývoje ekonomiky na rok 2023.