17. 10. 2022, 3 minuty čtení

Dluhopisomatí newsletter: 🥁 [Nová emise!] Zajištěná s výnosem až 8,5 %

Investovat se vyplatí! I když inflace už dosáhla 18 % a reálně proděláváte. Je to lepší, než mít peníze pod matrací a přijít o ně v celé výši inflace.

Roli totiž hraje investice na více let, jelikož se inflace v čase mění. Jak říká ekonom Vladimír Pikora, „inflace se většinou pohybuje v intervalu jedno až tří procent. V průměru tedy zhruba dvě procenta. Kdežto korporátní dluhopisy dnes mají výnos od 8,5 % a výš.

Smysl dávají zajištěné a analytiky prověřené emise! V tom se lišíme a vymezujeme proti bublině korporátních dluhopisů na trhu.

Jednou z nich je nově vypsaná emise firmy Holdingtex a.s., kterou si už nyní můžete prohlédnout v nabídce.

Informace níže jsou propagačním sdělením emitenta.


A proč Holdingtex podpořit? 

  • Dluhopisy zajištěné budoucími pohledávkami.
  • Výnos až 8.5 % p. a. s pravidelnou čtvrtletní výplatou.
  • Stabilní a velká firma se skvělými ekonomickými ukazateli – obrat více než 671 mil. Kč.
  • Navíc mají 70letou historii v oblasti výroby netkaných textilií.
  • Investicí podporujete životní prostředí – zelené střechy a recyklaci použitých textilií.
  • O firmě vyšlo mnoho článků ve Forbes, na iDnes, v Hospodářských novinách, na Seznam Zprávy…

Seznámit se s dluhopisy Holdingtexu můžete tady. >>>

holdingtex media

Aby toho nebylo málo, určitě stojí za ještě zmínku, že emise má prospekt ČNB a ve skóringu od MFČR získala celých 9,5 bodů (je to emise s nejvíce body, kterou na Dluhopisomatu máme).

Stále máte brouka v hlavě ohledně investování do dluhopisů? Přesvědčte se sami, že na Dluhopisomatu si emise pečlivě vybíráme! Projděte si sekci aktuality a výsledky hospodaření!

Chcete si přečíst názor Vladimír Pikory?

Informace zde uvedené jsou propagační sdělení Emitenta. Emisní prospekt byl vydán a schválen ČNB. Můžete se s ním seznámit na této stránce. Emitent důrazně doporučuje, aby si potenciální investoři přečetli prospekt, nežli učiní investiční rozhodnutí, aby tak plně pochopili potenciální rizika a výnosy spojené s rozhodnutím investovat do dluhopisů.

Schválení prospektu Českou národní bankou nelze chápat jako potvrzení dluhopisů, které jsou nabízeny nebo přijaty k obchodování na regulovaném trhu.