19. 1. 2024, 4 minuty čtení

Nový model skútru BUFFLER SM125R je už na cestě do Česka

Po novém roce přinášíme aktuality ze společnosti BUFFLER. Naše emise s atraktivním výnosem 11,1 % ročně vstupuje do nového roku se stejnými parametry. A to i přesto, že ČNB začala snižovat úrokové sazby! 

Uvažujete, že naši emisi letos zařadíte do svého investičního portfolia? Nebo jste náš investor a zajímá Vás, co nového se v posledních měsících událo? Pak si nenechte ujít newsletter plný aktualit a fotek.

Nový model skútru BUFFLER SM125R je už na cestě do Česka

Po dvouletém hledání vhodných dodavatelů, oslovování nových továren, výběru a testování jsme podepsali exkluzivní dlouhodobou spolupráci na dodávky několika nových modelů skútrů. Prvním z nich je BUFFLER SM125R. S radostí se s Vámi chceme podělit o novinku, že máme první model na cestě k nám. A už i první zájemce, kteří se nemohou dočkat. Níže najdete fotky pořízené přímo v továrně naším agentem.

Zavedení nového modelu skútru do prodeje jsme mohli realizovat díky Vaší finanční podpoře prostřednictvím zakoupení dluhopisů ze současné emise BUFFLER 2027.11 a z úspěšně upsané emise BUFFLER INVEST I 2027.05. Současně tím plníme náš strategický plán rozvoje. Na jeden nový model totiž budou navazovat další.Jak uvádíme nové modely na trh a finanční náročnost

Abychom mohli úspěšně uvést jeden nový model skútru na trh, je potřeba mít k dispozici 7-10 mil. Kč. Tato částka se vztahuje na jeden model skútru obvykle ve 3 barevných variantách. A na následující potřeby trhu:

– Všechny varianty tohoto modelu potřebujeme dodat na showroomy dealerů do komisního prodeje.
– Mít dostatečné zásoby skútrů na našem centrálním skladu.
– Mít zaplacené zálohy a doplatky na skútry ve výrobě a na cestě k nám.

Aktuálně máme čtyři modely skútrů a plánujeme jich celkově osm až devět.
Příprava dalších skútrů do výroby 

Jedná se o model BUFFLER SX125R, který už máme pod exkluzivním kontraktem a model BUFFLER SR125R. Na veletrhu EICMA v Itálii, který jsme v listopadu s týmem navštívili, jsme se s továrnou dohodli, že pro nás model BUFFLER SX125R udělají i ve verzi 250cc. Tímto krokem zařadíme do našeho portfolia i první skútr s vyšším objemem motoru než 125cc.

A na závěr Vám ještě představíme model BUFFLER SR125R, který je moderním a plně vybaveným retro skútrem s motorem o vyšším výkonu, a to díky nové konstrukci a vodnímu chlazení. Tento model byl v našem finálním výběru a po jeho zhlédnutí na veletrhu jsme se rozhodli pro jeho zařazení do naší produktové řady. 

Současně přidáváme fotku jako důkaz toho, že se snažíme při transportu skútrů nevozit zbytečně vzduch a být efektivní. Využíváme prostor v kontejnerech na maximum.

foto eicma

Zaujaly vás skútry? Podpořte společnost BUFFLER

– Výnos dluhopisu je 11,1 % ročně se splatností emise za necelé 4 roky. 
– Min. investice 25 000 Kč.
– Předběžné výsledky za rok 2023 ukazují na 17% růst. Detailnější informace o výsledcích za minulý rok pošleme brzy v další aktualitě. 

Zaujala vás tato emise? Prostudujte si všechny informace v detailu karty emitenta. 

Jedná se o reklamní sdělení emitenta.

Přihlaste se k odběru
newsletteru a získejte ebook

Po přihlášení získáte ZDARMA ebook „Co čekat od roku 2024”. V. Pikora vám představí predikce a přehled hlavních událostí z ekonomiky.